Lily Lolo mineraliniai šešėliai: Pink Champagne

written by Živilė 2016-02-23

Mineralinės kosmetikos mylėtojams, Lily Lolo greičiausiai pristatyti nereikia. Linija akį traukia švariomis, minimalistinėmis pakuotėmis bei sudėtimis ir tikint skaitytais atsiliepimais geromis dekoratyvinėmis savybėmis. Pati apie Lily Lolo pirmą kartą išgirdau daugiau nei prieš metus lietuviškame Natūralus ID tinklaraštyje. Tuomet smalsumas privertė įsigyti mineralinę pudrą, kurios apžvalga dalinausi čia. O šį kartą į rankas pakliuvo kiek mažesnė linijos dėžutė, kurioje gyvena smagiai žvilgantis šešėlių atspalvis – Pink Champagne. Šviesiai rausva spalva kvepia pavasariu ir primena save tomis dienomis, kai dangus ypatingai mėlynas, o veido nesinori perkrauti sunkiomis priemonėmis. Norėčiau sakyti, jog tai nėra kasdienis pasirinkimas, mat labai jau mergaitiškas ir spindintis, tačiau kas be ko skonio reikalas. Kalbant apie skonį, kolekcijoje šiuo metu gyvena 28 spalvos, tad rinktis iš ko yra. Šešėliai dengiasi lengvai ir maloniai, ne itin intensyviai, tačiau norint daugiau parako, juos galima naudoti šlapiai, kuomet tampa kelis kartus ryškesni.

Lily Lolo seseliu pigmentai 04

Kaip ir priklauso gerai mineralinės kosmetikos atstovei, priemonės sudėtyje matome 4 mineralus ir nieko daugiau. Tai žėrutis, silicio dioksidas, geležies oksidas ir titano dioksidas. Tobula turint jautrią ar alergišką odą. Vienintelis minusas, kuris galėtų atbaidyti nuo dažno šešėlių naudojimo (ar minties papildyti kolekciją), tai faktas, jog šešėliai birūs. Kita vertus, jei būtų presuoti, turėtų kur kas daugiau sudėties elementų. Be to, pliusą dedu patogiai pakuotei su apsauginiu, slankiojančiu dangteliu.

Privalumai

  • minimali, saugi sudėtis;
  • tinka alergiškai, jautriai odai;
  • platus, 28 atspalvių pasirinkimas;
  • gali būti naudojama tiek sausai, tiek drėgnai, kuomet spalva tampa kur kas intensyvesnė;
  • neblogai išlieka ir be šešėlių pagrindo;

Trūkumai

  • šešėliai birūs, todėl dengti reikia atsargiai;

Verdiktas. Žinoma, presuotus šešėlius ir tuo labiau paletes naudoti patogiau, tačiau turint jautrią, alergišką odą ar tiesiog vertinant “švarią” ir visiškai saugią kosmetiką, toks produktas atrodo puikus pasirinkimas.

Pink Champagne atspalvio sudėtis: Mica, Silica[+/- CI 77491 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxide)]

Kaina: £5.99. Įsigyti galima TopbeautyLily Lolo puslapyje (siuntimas į EU £4.00), Feelunique  ir kt.

Lily Lolo seseliu pigmentai 01 Lily Lolo seseliu pigmentai 03

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Natūralus ID 2016-02-23 - 21:47

Būtų įdomu sužinoti, kiek ~ laiko jie išsilaiko nenuplaukę?

Reply
Živilė 2016-02-24 - 12:39

Sunkus klausimas 🙂 Labai priklauso nuo to ar diena intensyvi, ar tuo laikotarpiu oda sausesnė ar riebesnė. Kažkurią dieną pastebėjau subėgo po poros valandų, šiandien gerai išsilaikė kokias penkias, kol grįžus namo nusivaliau makiažą, po apačia netepiau spec. pagrindo, tik odos spalvos šešėlius. Tai nėra ilgiausiai išliekantys šešėliai, dėl to rašau, jog tik neblogai 🙂 Jei lauktų ilgesnė diena, tepčiau bazę.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Populiariausias ’15 metų Biokosmetika produktas – kremas “Bio Hialuron”

Kremas "Bio Hialuron" 2015 metais vainikuotas populiariausiu Biokosmetikos Akademija produktu - sulaukė daugiausiai teigiamų atsiliepimų, buvo labiausiai perkamas ir dažniausiai...

Close