New In 2016 kovas/balandis: Bellapierre, Everyday Minerals, Uoga Uoga, VIVI ir kt.

written by Živilė 2016-04-12

Daugumai tikriausiai gerai pažįstamas jausmas, jog ant galvos it lavina griūnant darbams, o valandų skaičiui paroje susitraukus iki kokių penkiolikos, vidų užplūsta nenumaldoma motyvacija daryti dar daugiau. Neveltui išmintingi žmonės sako, –  daugiau darai, daugiau padarai. Taip ir jaučiu, kaip kasryt pramerkus akis kažkas kaip reikiant spiria į sėdimąją, užveda simpatinę nervų sistemą ir parengia bėgimui. O tai tikriausiai viena priežasčių, kodėl taip labai mėgstu pavasarį – atbunda ne tik gamta, bet ir polėkis gyventi pilnu tempu.

Kad jau pradėjau tokia asmenine nata, norisi padėkoti dviem, labai mėgstamiems žmonėms iš interneto pasaulio – Salomėjai ir Vasarei, už šio tinklaraščio paminėjimą savose erdvėse. Mano sąžinės graužtukas laukia nesulaukia, kai ir užrašams galėsiu atseikėti bent kiek didesnę laiko dalį. Ypatingai, jog priemonių, kurios prašosi aprašomos, sąrašas savaime netrumpėja. Ir savaitgalį praūžusi Pelenė šiuo klausimu tikrai nepadėjo.

Kalbant apie Pelenę, kurioje beje lankiausi pirmą kartą, iš grožio parodos išsinešiau sustiprėjusi įspūdį, jog kosmetikos rinka perpildyta – viso ko gero ir nelabai. Todėl išsirinkti kažką vertą dėmesio be iš anksto paruošto sąrašo atrodo misija neįmanoma. Užtat jaučiu, jog daugiau vertės išsinešiau ne pirkinių krepšelyje, o prisiminimuose apie porą netikėtų, bet labai įdomių pokalbių. Atskirą ačiū čia norisi skirti Jurgitai iš Uoga Uoga salelės, kuri taip nenusakomai maloniai ir nuoširdžiai bendravo darydama makiažą su naujomis linijos priemonėmis. Be jokių pagyrų ar įkalbinėjimų, į ateities norų sąrašą jau įsirašiau lūpų dažus ir akių šešėlius.

Baigiant šį trumpą “padėkų koncertą”, dalinuosi keliais, gana naujai namuose apsigyvenusiais produktais, kurių apžvalgomis tikiuosi pasidalinti labai nevilkinant.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

6 komentarai

Susiję įrašai

6 komentarai

"Natūralus ID" 2016-04-12 - 14:00

Pamačiau nuotraukose pažįstamą dalyką ir noriu perspėti dėl “Vivi” pušų kremo. Jis labai tykšta į šalis, kai yra spaudžiamas. Jei gamintojas nepakeitė pompos, gali įvykti koks nors įvykis. Man draugė atnešė jį parodyti ir užteko vieno pšyko, kad tektų valyti kavinės stalą, sofą, rankinuką ir dar savo akį :))

Reply
Živilė 2016-04-12 - 14:17

Ačiū už įspėjimą, jau ir pati tuo įsitikinau, kai per pirmą bandymą kaip reikiant aptaškiau vonios veidrodį 😀 Taip žiauriai neišsitaško, jog reiktų valyti viską aplinkui, bet atsargumo tikrai reikalauja :))

Reply
"Natūralus ID" 2016-04-13 - 10:58

taip ir maniau, kad bus linksmybių 😀

Reply
Jurgita 2016-04-13 - 11:08

Pritarsiu, jog VIVI pušų kremas sėkmingai taškosi į visas puses, vos į akis neprisipurškiau, nors taikiau ant kojos 😀 Turėjau Uoga Uoga pudrą, nebloga, bet kažkaip per greitai pasibaigė, bandžiau ir VIVI veido kaukę, tik truputį kitokią, įspūdžio nepaliko, nesugebėjau sunaudoti iki galo. Labai įdomu bus sulaukti šešėlių apžvalgos 🙂

Reply
Živilė 2016-04-15 - 09:22

Jurgita, ačiū už atsiliepimus 🙂 Uoga Uoga mineralinė kol kas palieka tik teigiamus įspūdžius; talpa 8 g – mažiau nei LilyLolo, daugiau nei Everyday Minerals. Žiūrėsiu, gal nepasibaigs labai greitai 🙂 O VIVI kaukė būtų nebloga, bet labai nepatogu naudotis :/

Reply
Jurgita 2016-04-22 - 14:08

pritariu, labai nepatogu susimaišyti bei kvapas man nepatiko. Lily Lolo bandžiau tik mėginuką, akcijų metu ketinu įsigyti pilną pakuotę, Everyday Minerals turėjau labai seniai, jei gerai pamenu ši pudra turi didžiausią maskavimą

Reply

Komentarai

Read previous post:
ANNY “Green Tea Millionaire’s” sviestas nagams ir nagų odelėms – įspūdžiai po metų

Pirmoji pažinti su ANNY buvo lygiai prieš metus, kuomet iš linijos atstovų testavimui gavau šūsnį lakų  ir keletą priežiūros priemonių....

Close