Tangle Teezer plaukų šukos vyro akimis (:

written by Olegas 2016-05-03

Tinklaraščio draugo įrašas

Šukų neturėjau nuo vaikystės. Nesu šuksistas ar šukofobas, tiesiog visi esame savaip “ypatingi”. Beje, su plaukų džiovintuvu irgi nedraugavau. Aj, ir dar muzikos nesiklausiau. Taigi, buvau be galo ypatingas. Taip ir numirčiau be šukų. Tačiau prieš metus sudomino draugės keistos formos daiktas. Paslapčiomis išbandydavau ir galiausiai mano valdoje atsirado Tangle Teezer (arba TT). Ar šukų tobulumas privedė prie suvokimo, jog nebegaliu be jų įsivaizduoti savo gyvenimo ir jas sau nusipirkau? Toli gražu, draugė padovanojo gimtadienio proga, tikriausiai tam, kad palikčiau jos šukas ramybėje. Nors labiau panašu į planą pasisavinti šukas, nes man nepatiks. Neišdegė.

Tangle Teezer plauku sukos

Tangle Teezer plaukų šukos

Neišdegė dėl kelių priežasčių. Visų pirma, maniškis juodos spalvos, o tikrai yra kitų spalvų, kurios priverstų atsisakyti šukų bei įvarytų baimę gyventi tarp žmonių, nes kažkas gi tas spalvas renkasi. Aš rimtai, pažiūrėkite Antra, TT primena ežiuką, tik tiek, jog šį patogu laikyti rankoje, o šukavimas yra malonus, masažuojantis. Trečia, šukoms galiu sugalvoti ir kitus pritaikymus, juk kada nors vis tiek nupliksiu:

  1. Barzdos ar naminio gyvūno šukavimas (Murfikui žiauriai patinka. Murfikas – tai katinas, ne barzda).
  2. Gumyčių, segtukų ir panašių daiktų laikymas šukų viduje (aš slepiu saldainius juodai dienai).
  3. Guminio ančiuko pakaitalas vonioje (na gerai, čia tiktų tas siaubingas geltonos-oranžinės spalvos variantas).
  4. Nugaros kasymui (juokauju…).
  5. Žaidėte kada “myli-nemyli” su ramune? Tą patį galima ir su šukų spygliukais (nors geriau nežaisti, nes bus nemyli).
  6. Ir t. t.

Tangle Teezer plauku sepetys

Labai pripratau prie savo mielo ežiuko, kartais ant jo obuoliuką uždedu. Gyvenimas atrodė nusisekęs, kol neperskaičiau atsiliepimų internete: o gi pasirodo, tas šaltakraujis žudikas galimai suskaido mūsų plaukų galiukus!!! Žodį perduodu Živiliukui, jinai visada turi ką pasakyti apie produktų sudėtį.

Kalbant apie “sudėtį” šepetys plastikinis. Vieni sako, kad su tokiais viskas gerai, kiti teigia, jog geriau rinktis medines, su šernų šeriais, keramikines ar kažkokias kitokias. Deja, šioje srityje nesispecializuoju ir apšviesti negaliu, tačiau žinantieji laukiami komentaruose.

Apskritai, plaukai dėl vienokių ar kitokių priežasčių lūžinėjo visais laikais. Prasta mityba, stresas, sveikatos problemos, kasdienis plaukų kankinimas karštais įrankiais, šiurkščios priežiūros priemonės, pernelyg įnirtingas šukavimas ir kiti žiaurūs instrumentai gali privesti prie lūžinėjančių galiukų, o tada belieka rasti kam suversti kaltę. Iš kitos pusės, Tangle Teezer kad ir labai malonus atkeliauja be garantijos, jog visiems įtiks. Vertinant labai subjektyviai, lyginant su įprastais namų šepečiais, TT šukuoja švelniau, maloniau, mažiau peša. Po gerų metų naudojimo lyg ir nenuplikau, tas irgi pliusas. Beje, tą patį galiu pasakyti apie Dessata. Buvo žmonių bandžiusių įtikinti, jog jie baisiai skiriasi, tačiau matyt nesu tiek įžvalgi.

– Živilė –

Olego atsisveikinimo žodžiai: žmonės, tai viso labo brangios Tangle teezer plaukų šukos… kurias aš turiu, o kiti vyrai – ne 😀

Lietuvoje įsigyti galima Topbeauty, užsienyje Feelunique, Lookfantastic ir kt.

Tangle Teezer sukos

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

Kamilė 2016-05-05 - 22:32

Fainas įrašas!

Ir kaip tik Dessatai geros nuolaidos

Reply
Gaivile 2016-08-05 - 17:10

O as ju nebandziau nuimineti. Pasirodo ten sleptuve yra. Geras!

Reply
Živilė 2016-08-08 - 14:41

aha, kas galėjo pagalvoti, jog toks praktiškas daiktas tos šukos 😀

Reply

Komentarai

Read previous post:
Make Up Factory paklydimas – kreminiai šešėliai pieštuko formoje “Prosecco”

Kreminiai akių šešėliai gali būti ypatingai puiki priemonė skubant, keliaujant ar ieškant įrankio "vieno žingsnio" akių makiažui. Būtent tokiam tikslui tikėjausi naudoti...

Close