VIVI modeliuojanti kaukė su medaus ekstraktu

written by Živilė 2016-05-12

Kokį efektą turėtų suteikti modeliuojanti veido kaukė? Mintyse taip ir iškyla vaizdinys, kaip oda lyg koks modelinas lengviausiai transformuojasi ir tampa lygesne, stangresne bei visaip kitaip gražesne. Štai taip, sakyčiau intriguojančiai, užvadinta VIVI veido kaukė su medaus ekstraktu. Gerbiamoji manajame norų sąraše lūkuriavo kurį laiką. Stoviniavo ji ten, laukė nežinia ko, bet pirkinio pavidalu kažkaip nesirealizavo, kol vieną dieną buvau nuginkluota solidžia nuolaida (kaip netikėta). O tada jau pati, praktiškai bandžiau atsakyti į pradžioje užduotą klausimą.

Pasak VIVI, tol kol pasidarysite kavos ir papusryčiausite, priemonė turėtų suteikti veido patempimo efektą, švarinti poras ir suaktyvinti mikrocirkuliaciją. Sprendžiant iš sudėties gyventojų, dėl porų valymo entuziastinga nebūčiau, ingredientų galinčių tą daryti nėra, tačiau faktas, nenaudėlės trumpam sutraukiamos. Patempimo efekto taipogi negavau, neskaitant to, jog kaukei stingstant atrodo jog odą kažkas traukia į kairę ir į dešinę. Taip, kas be ko, stingdamos daro bene visos molio kaukės, ko rezultatas paprastai nėra lygesnė ir stangresnė oda. Nepaisant kiek kritiško nusiteikimo, kaukę naudojau kaskart, kai ryte pažiūrėjus į veidrodį atrodė, jog man miegant, oda šėliojo N18 klube, šoko ant stalo, padaugino visko ko galima padauginti, parsivilko paryčiais, o dabar išgyvena rimtas pagirias. Rezultatas? Švariau, žvaliau, matiškiau ir apskritai žmogiškiau atrodanti oda. Nieko ką pavadinčiau akivaizdžia transformacija, tačiau šioks toks pokytis į gerą matomas. Visgi kartoti, greičiausiai, nekartočiau. Ne todėl, jog kažkuo atbaidė, tiesiog tikėjausi daugiau.

VIVI modeliuojanti kauke su medaus ekstraktuVIVI modeliuojanti kauke su medaus ekstraktu 03

Privalumai

  • minimali ir saugi sudėtis;
  • naudingi antioksidantai;
  • rezultatas – matiškesnė, švaresnė oda, sutrauktos poros, šiek tiek žvaliau ir skaisčiau atrodantis veidas;
  • nedirgino, neerzino, nepaliko veido raudono (nors teoriškai, jautrią odą galėtų dirginti rudieji dumbliai);
  • neutralus molio kvapas;

Trūkumai

  • kiek problematiška naudoti;
  • efektas nuostabumu neverčia iš kojų;
  • ant pakuotės nėra sudėties (tik internete);

Naudojimas. Gamintojas rekomenduoja 4 g. kaukės miltelių kruopščiai sumaišyti su 20 g labai šalto vandens. Užtepti ant kaklo, veido ir laikyti 15-20 min. Kadangi viso indelyje yra 20 g. produkto, kaukės turėtų užtekti 5 kartams. Po teisybei, rekomendacijų klausiau tik pirmą kartą – nieko gero su jomis nesugavo. Tuomet viską maišiau iš akies – naudojau pusę kupino šaukštelio kaukės ir pusantro šaukštelio vandens, užteko ~8 kartams.

Įsigyti galima vivi.lt. Kaina15,90 € už 20 g.

SudėtisSolum Diatomeae (mineralas), Algin (rudieji dumbliai, antioksidantas), Illite (ilitas, mineralas), Calcium Sulfate (kalcio sulfatas), Olea Europaea extract (alyvuogių ekstraktas), Honey powder (medaus milteliai), Tetrasodium Pyrophospate.

VIVI modeliuojanti kauke su medaus ekstraktu 02

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

Živilė 2016-05-12 - 13:01

Aš į šią kaukę irgi vis žvilgčiojau – labai jau viliojantis pavadinimas, bet, matyt, gerai kad susilaikiau 🙂

Reply
Živilė 2016-05-12 - 14:14

Aš ir sakau, tas pavadinimas labai gundantis 😀 Išmėginti galima, gal labiau patiks, bet asmeniškai nėra tobula 🙂

P.S. smagu, jog grįžai prie tinklaraščio rašymo! 🙂

Reply
Živilė Kepežinskienė 2016-05-17 - 07:59

Nepaisant viso žaidimo su dubenėliais ir šaukšteliais, esu šios kaukės fanė. Esu išbandžiusi variantus su alijošium ir kolagenu. Turiu pastebėjimą, kad kaukės su kolagenu efektas žymiai labiau juntamas, sakyčiau, skiriasi kaip diena ir naktis. Jei pirmą būčiau išbandžiusi su alijošium, abejoju, ar kartočiau. O kaukė su kolagenu tapo nuolatiniu produktu mano lentynoje.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Everyday Minerals mineralinis rinkinys “Illuminate” mėgstantiems spindėti

Everyday Minerals jaučiu tam tikrą nostalgiją, matomai dėl to, jog tai pirmoji kada bandyta mineralinė kosmetika. Prieš kelis metus, netruko...

Close