New In 2016 gegužė / birželis: Real Techniques, Pacifica, Mad Hippie, Foamous ir kt.

written by Živilė 2016-06-13

Praėjęs mėnuo išvertė iš kojų. Nors tinklaraštyje didesnę laiko dalį karaliavo tyla, pačios gyvenime vyravo chaosas, sėkmingai aprimęs kartu su diplominio gynimu. Šis faktas vis dar nesuvirškintas, tačiau šį kartą skiltyje “New In” neišvengiamai ne tik kosmetikos priemonės, bet ir asmeniniai pokyčiai. O šie kartais būna laukti, kartais keliantys nerimą, kartais, kaip dabar, ir tokie, ir tokie vienu metu. Be to, pilni nežinomybės. Kol kas esu tikra tik dėl vieno – dar savaitė ir krausiuosi lagaminus skrydžiui už Atlanto, o tuomet – kas žino.

Nors išvykstu trečdaliui vasaros, tikiuosi, jog amerikietiškoji diena sudaryta iš tų pačių dvidešimt keturių valandų į kurias karts nuo karto tilps ir valanda kita tinklaraščiui. Ypatingai, jog kelių savaičių bėgyje atkeliavo net 3 iherb užsakymai apie kurių turinį knieti kuo greičiau pasidalinti. Visi iki vieno krepšelio gyventojai buvo gerai apgalvoti, todėl esu tikra verti apžvalgų. Tiesa, labiausiai laukti du produktai – intriguojančios sudėties veido kremas iš Mad Hippie ir spindintis teptukų rinkinys iš Real Techniques, tad apie juos viliuosi sukurpti istorijas pirmiausiai. Ne ką mažiau pradžiugino ir topbeauty siuntinys, kuriame slėpėsi putų pavidalo kvepalai iš Foamous. Idėja kvepalus paversti putomis, sutikite, intriguojanti, tačiau ar intriga pasiteisino – kol kas neatskleidžiu. Galiausiai, išbandžiau naująjį veido šveitiklį iš L’occitane, dar labiau pakursčiusį meilę bijūnams. Jį jau spėjau aprašyti čia.

O kokie nuotykiai šią vasarą laukia jūsų?

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Anonymous 2016-06-13 - 19:11

Nėra nuomonės, bet laukiam kitų t.y. daugiau įrašų apie produktus (tikiuosi, kad bus).
Dar yra, tikriausiai ne mano vienos nuomonė iš ankstesnių įrašų. Taip, apie produktų sudėtį. Pradėjau “lankytis” tavo blog’e dar prieš 9 mėnesius, tada po kiek laiko pradėjai nebekelti, todėl nebeskaičiau ir grįžusi gegužės pabaigoje labai nusivyliau. Tarkim, aš nesu viena iš “naturalisčių” taip ir apie tave galvojau, bet, bet.. Man ir daugumai žmonių įdomiau tavo nuomonė, ne sudėtis parašyta lotyniškai. Aišku, kas tinka vienam, nevisalaik tiks kitam, bet kaip pati sakiai : Marketingas. Tikrai nevisalaik “ideda” į produktą tai ką parašo ant pakuotės.
Gaila, kad būtent lietuviškų, tokių puslapių kaip tavo labai mažai ir jie toli gražu netobuli. Tai tik mano nuomonė, ačiū jeigu išklausei.

Reply
Živilė 2016-06-15 - 16:57

Sveiki,

Nesu tikra ar teisingai supratau kritiką, tačiau jeigu norėtumėte, jog būtų daugiau apžvalgų, kuriose aptarinėjama sudėtis, galiu patikinti, jog bus 🙂 Tuo pačiu rekomenduoju apsilankyti Kosmetikos DNR svetainėje, kurioje galima rasti įvairių gaminių sudėčių analizes, palikti savo pageidavimą.

Dėkoju už komentarą,

Živilė

Reply

Komentarai

Read previous post:
Bijūnų veido šveitiklis „2 in 1 Peony Perfecting“ iš L’occitane

Bijūnų žiedai turi kažką kerinčio ir traukiančio akį, todėl nenuostabu, jog šios gėlės išgyvena Renesansą. Tačiau bijūnais galima ne tik grožėtis....

Close