Matinių akių šešėlių paletė iš PUPA – tegyvuoja ruda!

written by Živilė 2016-06-19

Panašu, jog neutralių šešėlių mada įsitaisiusi prieš kelis metus net neketina trauktis. Nieko nuostabaus, juk retas į darbą pasiryžtų keliauti su ciklameno spalvos vokais (kad ir kaip kietai tai galėtų atrodyti). Todėl rasti praktišką, kiekvienai dienai tinkančią paletę dabar lengviau nei bet kada. Nebent… reikalavimų sąraše būtų matiškumo kriterijus. Tokiu atveju reikalai komplikuojasi, mat užtikti kokybišką, žemiškų tonų paletę, kurios visi šešėliai būtų matinės tekstūros – vis dar nėra paprasta.

Iš pirmo žvilgsnio  “Puart 006” iš Pupa atitinka visus įmanomus kriterijus. Devyni suderinti, nuo labai šviesaus iki juodo varijuojantys atspalviai, daili pakuotė su veidrodžiu ir palyginus padori kaina, kuri neskatina į lombardą užstatyti juvelyrinių dirbinių ar parduoti kepenų. Viskas būtų puiku, jei ne kiek per biri formulė bei pusėtina pigmentacija. Šie trūkumai neleidžia paletės tituluoti geriausiųjų konkurse, nors pasirinkimas ir nėra blogas. Ypatingai, jei kasdien naudojate akių šešėlių pagrindą, kuris išsprendžia didžiąją dalį problemų – su pagrindu spalvos sodresnės, ne tokios birios, lengvai sklaidosi ir neblogai išlieka. Pastarasis punktas geriausiai pasitvirtino kai šešėliai gražiausiai išliko per 5 valandų šokių pamokų maratoną, kur žinoma buvo visko – judėjimo, prakaito ir kito panašaus gėrio.

Privalumai

  • daili, juoda pakuotė su veidrodžiu;
  • gražiai suderinti, neutralūs atspalviai;
  • neblogai išlieka (naudojant šešėlių bazę);
  • lengvai sklaidosi;

Trūkumai

  • biri šešėlių formulė;
  • silpnoka pigmentacija;

Verdiktas. Paletė atrodo tinkamas pasirinkimas ieškantiems neutralių tonų, matinės tekstūros, kompaktiškos šešėlių paletės ir.. naudojantiems šešėlių pagrindą. Taip pat tuo atveju, jei jau turite įdomesnių atspalvių ir ieškote šešėlių perėjimams sukurti. Kitu atveju, kur kas drąsiau rekomenduočiau Stila “Eyes are the Window” arba puikų kvartetą “Rocky Earth” iš Make Up Factory.

Pupa akiu seseliu palete PupartPupa akiu seseliu palete Pupart 04Pupa akiu seseliu palete Pupart 02Pupa akiu seseliu palete Pupart 03Pupa akiu seseliai Pupa akiu seseliai 02 Pupa akiu seseliai 03

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Pažintis su Amway dekoratyvinės kosmetikos linija “Artistry”

Amway, kuris pakiliau šifruojasi "American way" yra tarp tų gamintojų, kurie specializuojasi visame kame (ir tuo pačiu niekur). Jei ieškote...

Close