Nemirtinga klasika ant nagų – ANNY “Killer Heels”

written by Živilė 2016-06-22

Likus porai savaičių iki baigiamojo darbo pridavimo (maždaug tuomet, kai pradėjau skaičiuoti valandas iki laisvės), žinojau, -pirmas dalykas, kurį padarysiu viskam pasibaigus bus profesionalus manikiūras. Nėra nieko labiau “atjungiančio”, nei jausmas, kad artimiausią valandą galėsiu medituoti kėdėje, kol kažkas rūpinsis, jog ir vėl atrodyčiau kaip žmogus. Kaip ketinau, taip ir įvyko, o siekiant pasijusti šventiškiau išsirinkau raudoną nagų lako atspalvį iš OPI, kurį spėjau taip pamilti, jog atėjus laikui keisti laką nauju, apsidžiaugiau užmačiusi turinti bene identišką alternatyvą iš ANNY.

ANNY Killer Heels

Pristatinėti ANNY, tikiu, nebūtina. Ji daugelio išliaupsinta blogosferoje (įskaitant šį tinklaraštį) ir tikrai ne veltui. Viskas pradedant nuo lako konsistencijos ir baigiant buteliuko išvaizda – be menkiausio priekaišto. Net praėjus metams nuo dienos, kai atidariau “Killer Heels”, formulė neatrodo sutirštėjusi ar kitaip pakitusi. O smagiausia, jog net ir mano drebančiomis rankomis galutinis rezultatas 4 kartus iš 5 būna padorus.

Privalumai

  • tikras raudonas atspalvis;
  • gražus, gelį primenantis spindesys;
  • iki pilno intensyvumo pakanka 1-2 sluoksnių;
  • be viršutinio/apatinio lako laikosi maždaug 3 dienas ;
  • patogus, kokybiškas teptukas;

Trūkumai

  • nėra.

Išsamesnė apžvalga, sudėtis ir kita svarbi informacija čia.

Įsigyti galima Kristiana. Kaina 11.00 € už 15 ml.

ANNU raudonas nagu lakas 02ANNT raudonas nagu lakasANNU raudonas nagu lakas 03

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Matinių akių šešėlių paletė iš PUPA – tegyvuoja ruda!

Panašu, jog neutralių šešėlių mada įsitaisiusi prieš kelis metus net neketina trauktis. Nieko nuostabaus, juk retas į darbą pasiryžtų keliauti su ciklameno spalvos...

Close