Real Techniques duetas – Expert Face Brush ir Setting Brush

written by Živilė 2016-06-25

Kai į pirkinių krepšelį įkrito Real Techniques teptukai, turėjau aiškią viziją kokią funkciją kiekvienas iš jų atliks. Įsivaizdavau, jog Expert Face Brush puikiausiai tiks mineraliniam pagrindui padengti, o Setting Brush pravers makiažą užtvirtinant sausa pudra. Tačiau tuo kosmetikos bandymai ir įdomūs, jog ne visuomet gauname tai ko tikimės. Įsitikinus, kad dengiant mineralinę pudrą su Expert Face Brush gaunu kiek per pilną maskavimą, tuojau pat atradau, jog jis tobulas skysto bei kreminio makiažo pagrindo sklaidymui. Nuostabos šis faktas žinoma nekelia, mat tuo šis šepetėlis ir garsėja. Tuo tarpu Setting Brush pasirodė absoliučiai puikus švytėjimo suteikiančiai pudrai, nors teisybės dėlei makiažo pagrindo bei paakių maskuoklio užtvirtinimui jis tinkamas ne ką mažiau.

Privalumai

  • gerai atlieka savo funkcijas;
  • švelnūs šereliai “nebružina” odos;
  • minimaliai sugeria skystas priemones;
  • lengvai plaunasi su paprastu muilu ar specialiu plovikliu;
  • po kelių plovimų neiškrito anei vienas plaukelis ir nepakito forma;
  • prieinama kaina;

Trūkumai

  • nėra.

Verdiktas. Puikus kainos ir kokybės santykis. Geriausią įspūdį paliko Expert Face Brush, tačiau dėmesio tikrai verti abu teptukai. Nuo to laiko, kai šie gražuoliai pateko į rankas, juos visiškai patenkinta naudoju beveik kasdien. Ir nors vis dar myliu savo Sigma Beauty rinkinį, šis duetas kolekciją papildė kuo gražiausiai.

Įsigyti galima iherb elektroninėje parduotuvėje (čia), feelunique (čia), topbeauty (čia) ir kitur. Tiems kas susigundys užsisakyti iherb, galite pasinaudoti $5 nuolaidos kodu HPW669. Taikoma tik pirmajam pirkimui.

Real Techniques makiazo teptukai

Real Techniques Setting Brush teptukas

Setting Brush geriausiai tinka – makiažo pagrindo / paakių maskuoklio užtvirtinimui sausa pudra ir švytėjimo suteikiančios pudros dengimui virš skruostikaulių.

Real Techniques Expert Face Brush teptukas

Expert Face Brush geriausiai tinka – skystos, kreminės, sausos pudros dengimui ir sklaidymui.

Real Techniques makiazo šepeteliai

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Vasarė 2016-06-25 - 22:11

Naudinga apžvalga. 🙂 Vieną šepetėlį – Expert Face Brush – turiu pati, tad buvo įdomu palyginti nuomones. Kad mineralinė pudra dengtųsi kiek pilniau nepastebėjau, kitą vertus, tai vienintelis šepetėlis, kuris mano arsenale tinkamas šiam produktui. 😀 Kada nors tikrai įsigysiu ir kokį kitokį, tai bus proga palyginti. O kad skystai pudrai dengti puikus, tai sutinku. 🙂
Apie antrąjį rausvą šepetėlį irgi galvoju, ir būtent tavo aprašytom funkcijom jį naudoti ir numačiau, tad šis įrašas bus pasktatinimas greičiau priglaustį jį į kolekciją. 🙂 Apskritai RT šepetėliai tikrai yra puikus pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu!

Reply
Živilė 2016-06-27 - 22:00

Visiškai sutinku, jog RT verti dėmesio 🙂 O kalbant apie mineralines pudras, pastaruoju metu mėgstu lengvą dengimą, todėl naudoju Sigma Duo Fibre (F50). Užtrunka kiek ilgiau, bet natūraliau atrodo. Kas be ko, skonio ir nuotaikos klausimas 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Nemirtinga klasika ant nagų – ANNY “Killer Heels”

Likus porai savaičių iki baigiamojo darbo pridavimo (maždaug tuomet, kai pradėjau skaičiuoti valandas iki laisvės), žinojau, -pirmas dalykas, kurį padarysiu viskam...

Close