Makiažo kempinėlių palyginimas: Real Techniques vs Beauty Blender

written by Živilė 2016-07-15

Makiažo kempinėlė – velniškai naudingas įrankis darant makiažą. Be to, jog gražiai išsklaido kreminę pudrą bei nepalieka matomų dryžių, ji leidžia sukurti gaiviai, lygiai ir natūraliai atrodančios odos įspūdį. Dar daugiau, kempinėlė praverčia taisant tokias makiažo klaidas kaip skaistalų ar bronzinės pudros perteklius. Žinoma, kempinėlė kempinėlei nelygi ir visi šie punktai išpildomi tik tuomet, kai pasirenkamas kokybiškas produktas. Kalbant apie kokybę, prieš akis iškyla Beauty Blender atstovės, tačiau pastarųjų kaina dažną atbaido nuo mėginimo (ar pakartotinio pirkimo). Ypatingai, jog jas bent jau teoriškai reikėtų atnaujinti kas du tris mėnesius. Ir visgi, vieną kartą pabandžius, sunku sustoti, todėl belieka išlaidauti arba.. ieškoti alternatyvos.

Real Techniques makiazo kempineles 02

Real Techniques kempinėlė Miracle Complexion Sponge

Žymiausia Beauty Blender alternatyva be jokios abejonės yra Real Techniques kempinėlė. Po ranka turint abi konkurentes pasidaro akivaizdu, jog jos nėra vienodos. Be to, jog skiriasi kempinėlių forma bei spalva, skiriasi ir tam tikri, ne tokie akivaizdūs niuansai. Medžiaga iš kurios padaryta Real Techniques kempinėlė švelnesnė ir minkštesnė, lengviau praranda formą, norisi sakyti sugeria šiek tiek daugiau produkto ir ilgiau džiūsta. Iš kitos pusės, galutinis rezultatas velniškai panašus į tą, kurį gauname naudojant mylimą Beauty Blender. Po teisybei dengiant dešinę veido pusę su viena kempinėle, o kairę su kita, greičiausiai nerasite skirtumų (na, bent jau aš tikrai neradau).

Privalumai

  • puikiai atlieka visas kempinėlės funkcijas, kurios plačiai aprašytos Beauty Blender apžvalgoje (čia);
  • prieinama kaina, kuri tampa dar patrauklesnė perkant dviejų kempinėlių komplektą;
  • nesunkiai išsiplauna naudojant specialų ploviklį ar paprastą muilą;

Trūkumai (lyginant su BeautyBlender)

  • sugeria šiek tiek daugiau pudros;
  • greičiau praranda formą (todėl reikia dažniau keisti);
  • ilgiau džiūsta;

Verdiktas.  Nors kempinėlių dvikovoje šiek tiek pirmauja Beauty Blender, norisi sakyti, jog Real Techniques nuo labiau išsidabinusios varžovės per daug neatsilieka ir turėtų patikti tiek prisiekusiems originalios kempinėlės gerbėjams, tiek tiems, kurie iki šiol nebandė jokio panašaus produkto.

Įsigyti galima iherb (5.44 €), topbeauty (10.99 €) feelunique (7.91 €) ir kitur.

Real Techniques makiazo kempineles 03

Real Techniques makiazo kempineles 01

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Modesta/ Grožio gurmanė 2016-07-23 - 12:13

Ačiū už apžvalgą 🙂 Vis galvojau apie šitą kempinėlę. BeautyBlender dar neteko mėginti :))

Reply
Živilė 2016-08-08 - 14:41

lauksiu palyginimo, jei kada teks išmėginti ir beautyblender 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Korėjietiška kosmetika: Missha lakštinė veido kaukė “Lotus Flower”

Korėjietiška kosmetika į pirmą planą iškelia skaisčiai, gaiviai ir jaunatviškai atrodančią odą, todėl nenuostabu, jog tiek Europoje, tiek Amerikoje išgyvena tikrą aukso...

Close