Real Techniques šepetėlių rinkinys “Nic’s Picks”

written by Živilė 2016-08-18

Makiažo priemonės, kaip ir kiti moteriški daiktai, į namus atkeliauja netikėčiausiais keliais. Vienus prigriebiame šalimais esančioje parduotuvėje, kitus pasiskoliname, gauname dovanų ar susimedžiojame interneto platybėse. O štai tarkime Real Techniques teptukų rinkinys tiesiogine to žodžio prasme įsiprašė pats. Garbė žodis, gūdų pavasario vakarą rymant prie nebaigto magistrinio, tiesiog savaime atsidarė internetinės parduotuvės puslapis ir ėmė į mane žiūrėti, net ne žiūrėti, tiesiog spoksoti penki, sidabrine spalva pasipuošę teptukai. Ir ką aš jiems, neliepsiu nusisukti! Teko įsigyti, lygiai taip pat kaip dabar tenka pasidalinti įspūdžiais naudojant, mat šiuo klausimu gražuoliai jau senokai neduoda ramybės.

Baigiant šizofrenikės preliudiją bei pasiteisinimus kodėl turiu dar vieną teptukų rinkinį, patvirtinu, jog investicija atsipirko. Nors ir ne tokie tobuli kaip manieji Sigma (tiesa, nesitikėjau), tačiau kokybiškesni nei kažkada aprašyti tos pačios Real Techniques teptukai akims. Galima pradėti nuo to, jog rinkinyje yra (beveik) viskas, ko reikia įprastam, mėgėjiškam makiažui:

  1. plonas, kirstas teptukas tinkantis tiek pavedimui, tiek antakiams,
  2. du purūs šepetėliai šešėlių dengimui ir sklaidymui voko linkyje,
  3. šepetėlis skaistalams / bronzinei pudrai,
  4. duo-fiber tipo teptukas biriai pudrai aplikuoti ar visiems kitiems sausiems produktams, kai norisi švelnesnio efekto.

Asmeniškai, iki pilnos laimės rinkinyje pritrūko tik priemonės makiažo pagrindui ir teptuko spindesio suteikiančiai pudrai, dėl ko papildomai teko įsigyti minėtiems tikslams tinkamus Expert Face Brush, Setting Brush bei Miracle Sponge  (apžvalgas galima rasti čia čia).

DSC_9738

Skirtingai nei įprasti Real Techniques šepetėliai, šie turi solidesnį, metalinį korpusą, kur kas gražiau žiūrisi ir maloniau naudojasi. Abu šešėliams skirti teptukai savo forma identiški tiems, kuriuos galima rasti minėtame Real Techniques rinkinyje “Starter Set”, tuo tarpu kiti trys – visiškai nauji. Bene didžiausias atradimas buvo tas, jog gamintojas pagaliau išleido normalų, itin ploną, kirstą teptuką antakiams/pavedimams, mat senasis buvo tinkamas nebent Brežnevo antakiams sukurti. Neblogą įspūdį paliko ir skaistalams/bronzantui skirtas šepetėlis, kuris net ir iš minimaliai pigmentuotų priemonių sugeba išgauti padoriai atrodančią spalvą. Galiausiai, duo fiber atstovas tapo labiausiai mėgiamu bei dažniausiai naudojamu, dėl savo universalumo, mat pasirodė tinkamas tiek sausai pudrai, tiek skaistalams, tiek bronzantui.

Privalumai

  • visi teptukai gerai atlieka savo funkcijas,
  • šepetėliai puikiai išlaiko formą net ir po keliolikos plovimų, neišsikraipo, nepameta plaukelių;
  • atrodo ir rankoje jaučiasi solidžiau, nei kiti, turime Real Techniques įrankiai;
  • prieinama kaina;

Trūkumai

  • trumpesni nei standartinio dydžio teptukai (pavyzdžiui, Sigma, MAC ir kt.)
  • metalinės rankenėlės lengvai susibraižo;

Įsigyti galima iherb, topbeauty ir kt. Kaina: €27.32

Verdiktas. Rinkinyje esantys teptukai nėra tobuli, tačiau pakankamai geri ir atsižvelgiant į kainą verti dėmesio. Turėtų patikti tiems, kurie ieško ne profesionalių įrankių sudėtingiems makiažas, bet būtiniausių teptukų kasdieniam, paprastam įvaizdžiui sukurti ar kompaktiško rinkinio kelionei.

P.S. Nors ant pakuotės tvirtinama, jog rinkinys yra riboto leidimo, susidomėjus skubėti įsigyti nebūtina, mat teptukus pastebėjau 2014 metų rudenį ir kaip matome jie vis dar rinkoje.Real Techniques teptuku rinkinys Nicks Picks 02Real Techniques teptuku rinkinys Nicks Picks 04Real Techniques teptuku rinkinys Nicks Picks 03Real Techniques teptuku rinkinys Nicks Picks

 

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

Egle-Makeup Demon 2016-09-04 - 15:59

Kadangi turimais RT šepetėliais esu patenkinta mielai pasidovanočiau ir šį rinkinį 😉

Reply

Komentarai

Read previous post:
Vestuvių svečio įvaizdis

Vestuvės, nepriklausomai nuo to ar tai būtų tavo ar artimo žmogaus šventė - atneša šūsnį išgyvenimų. Todėl asmeniškai '16 metų vasara įstrigs...

Close