Stila “Set & Correct Baked Powder Trio” arba geriausia ir blogiausia biri pudra viename

written by Živilė 2016-08-27

Išsirinkti birią pudrą nėra sunkiausias uždavinys kosmetikos pasaulyje. Daugiau mažiau gerų variantų galima rasti visose kainos kategorijose. Visgi, į asmeninį Tobulumo kalną iki šiol įkopė vos pora turėtų gaminių. Į pastarųjų gretas bandė įsipaišyti ir vasaros bėgyje atrasta“Set & Correct Baked Powder Trio” iš Stila, tačiau tas jai pavyko tik iš dalies. Galima pradėti nuo to, jog pudra itin smulkiai sumalta, visiškai neapsunkina, neatrodo akivaizdžiai ar miltuotai.  Priemonė palieka vien lengvą šydą, kuris sukuria lygesnės, gražesnės odos efektą, sumažina porų matomumą, sušvelnina spalvinius nelygumus. Gaminio idėja paremta gerai žinomu faktu, jog priešingos spalvos viena kitą neutralizuoja. Pavyzdžiui, persikinė neutralizuoja malsvumą, žalia – raudonį, levandų spalva – geltonį.  Nors nuotraukoje įžiūrėti sunku, Stila pudra ir sudaryta iš minėtų spalvos miltelių ir tokiu būdu žada odą padaryti vizualiai skaistesnę, gyvesnę, vienodesnio tono. Toks sumanymas nėra kažkuo unikalus ar naujas, tačiau o vaikyti veikia.

Visgi, jei kažkas atrodo per gerai, jog būtų tiesa, tai tikriausiai taip ir yra. Nors pudra veikia kaip stebuklas, ji kaip kokie burtai ir išnyksta. Nepraėjus nei mėnesiui po įsigijimo, produkto neliko nė kvapo kas atsižvelgiant į gaminio kainą visiškai nedžiugina. Ne itin pozityviai nuteikia ir griozdiška pakuotė, kuri ne tik nepatogi, bet ir nepatvari, mat sulūžo lygiai po savaitės. Galiausiai, gaminio sudėtyje yra net keli poras kemšantys ingredientai ir apskritai ne itin saugūs komponentai. Kadangi priemonė tepama ant veido tuomet, kai ant jo jau yra kremas ir makiažo pagrindas, tikėtina, jog didesnių problemų nesukels, tačiau vistiek nesmagu.

Stila Set & Correct Baked Powder Trio 01

Privalumai

  • tobulos dekoratyvinės savybės – oda atrodo gražesnė, lygesnė, skaistesnė;
  • pudra smulkiai sumalta, tad visiškai neapsunkina odos, nepalieka miltuoto efekto;
  • sutvirtina makiažo pagrindą, šiek tiek prailgina jo laikymą;
  • lašelis naudingų medžiagų sudėtyje: jojoba aliejus, vitaminai A ir E;

Trūkumai

  • klaikiai nepatogi ir nepatvari pakuotė, kuri sulūžo po savaitės naudojimo;
  • naudojant daugiau mažiau kasdien pudros užteko mėnesiui, taigi tikrai ne ilgam;
  • prastai sulaiko odos blizgesį (tiesa, to ir nežada);
  • nesaugios medžiagos sudėtyje (žr. žemiau).

Verdiktas. Tai vienas geriausių ir tuo pačiu prasčiausių pirkinių pastaruoju metu. Nors turi puikias dekoratyvines savybes, pudra neatleistinai greitai pasibaigė, o pakuotė tokia nepraktiškai griozdiška, jog net tokiam daugiau mažiau ramiam žmogui kaip aš, ją kiekvieną kartą norisi sviesti į sieną.

Kaina: €28.95. Įsigyti galima stila.co.uk,  boots.com, lookfantastic.com ir kt.

Sudėtistalc, dimethicone, nylon-12, isopropyl palmitate, polysorbate 20, magnesium aluminum silicate, phenoxyethanol (konservantas), sodium dehydroacetate, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, ethylhexyl methoxycinnamate (UV filtras), retinyl palmitate (vitaminas A), tocopheryl acetate (vitaminas E), bht, lauroyl lysine, tin oxide, [+/- ] mica, titanium dioxide (ci 77891), iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499), ultramarines (ci 77007), chromium oxide greens (ci 77288).

Stila Set & Correct Baked Powder Trio 02Stila Set & Correct Baked Powder Trio 03

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Juodasis pirmadienis ir minimalizmas

Kai prieš savaitę pasidalinau įrašu "Vestuvių svečio įvaizdis", draugė užklausė, kodėl seniau nebuvo tokių postų. Tokių kur daugiau manęs, ne vien kosmetika. Tą...

Close