Auksinis ruduo po kojomis arba tinklaraščio naujienos ir rekomendacijos

written by Živilė 2016-10-07

Kol vieni žmonės skaičiuoja mėnesius iki vasaros, užvis labiausiai visuomet laukiu rudens. Kai po kojomis nugula auksiniai lapai, o oras duoda oficialų leidimą įsisukti į oversize tipo megztinį bei šildytis rankas apkabinus kavos puoduką – neįmanoma jaustis blogai. Tuomet, atrodo, venomis teka nebe kraujas, o spalvotas įkvėpimas veikti, daryti, gyventi. Ir iš tiesų, tai laikas, kuomet nebelaukiu nieko, nes gerai, kaip yra. Čia ir dabar.  Tokia pozityvi savijauta neišvengiamai keičia ir tinklaraščio gyvenimo tėkmę. Per kelias prabėgusias savaites įvyko keli džiuginantys pasikeitimai, kuriais norisi pasidalinti, kaip ir asmeninėmis rekomendacijomis, kurias rasite įrašo pabaigoje.

NAUJAS TINKLARAŠČIO DIZAINAS
Naujas puslapio dizainas buvo TAS pokytis, po kurio pasidarė lengviau kvėpuoti. Nors sprendimas, kaip turi atrodyti ši erdvė nebuvo lengvas, tuo pačiu tikiu, jog naujas dizainas yra viena geresnių investicijų, kurias gali padaryti augantis ar jau įsitvirtinęs tinklaraštis. O kadangi tobulumui ribų nėra, labai laukiu visų pastabų, patarimų, rekomendacijų, jei tik tokių turite. Tuo tarpu mąstantiems apie panašų pokytį, rekomenduoju aplankyti Theme Forest, kuriame galima rasti itin platų puslapio dizainų pasirinkimą.

AUGANTIS SKAITYTOJŲ RATAS
Neslėpsiu, pastaruoju metu bene labiausiai džiugino tinklaraščio statistika, pagal kurią lankytojų skaičius augo lyg ant mielių. Tačiau užvis maloniausia, jog rekordiškai skaitomu įrašu tapo asmeninis favoritas – “Kosmetikos superherojus vitaminas C ir įdomūs faktai“.  Gal todėl, jog tokie įrašai reikalauja laiko bei didesnio susikaupimo, nei tarkime apžvalga, jiems jaučiu didesnį prisirišimą ir dvigubai džiaugiuosi, jei ir kitiems jie atrodo vertingi.

TINKLARAŠČIO NAUJIENLAIŠKIS
Norėdama paminėti artėjantį tinklaraščio gimtadienį, susikaupiau pradėti Naujienlaiškį, kurio pagalba dalinsiuosi mėnesio įvykiais ir tikiuosi pradžiuginti viena kita dovana. Jei norėtum į elektroninį paštą gauti šviežutėlius blogo įrašus ir naujienlaiškius, kviečiu prisijungti prie prenumeratų gretų. Tai galima padaryti paspaudus ant nuorodas ČIA.

INSTAGRAM PASKYRA
Nors Instagram paskyrą turėjau visą amžių, ją prisijaukinau tik dabar. Kaip žmogus, kuris mėgsta į pasaulį žvelgti pro fotoaparato objektyvą, stebiuosi, jog tik dabar ėmiau mėgautis šios erdvės teikiamais privalumais. Jei ir Jūs užmiegate / bundate kartu su Instagram naujienų srautu – kviečiu užsukti ir į svečius (@zivile.ku).

ASMENIŠKUMAI
Šiokiu tokiu pasikeitimu pavadinčiau ir asmeniškesnių įrašų pagausėjimą. Nors didžioji dalis tinklaraščio turinio ir toliau bus susijusi su kosmetika bei sudėtimis, jaučiu, jog tokie įrašai, kaip Pabėk su manimi į Prahą ar Rudeninis pabėgimas prie jūros, įneša pozityvios įvairovės ir skatina išlipti iš intravertiškos komforto zonos.

REKOMENDACIJOS
Pabaigai, norėčiau pasidalinti dviem tinklaraščiais, kurie pastaruoju metu tapo didžiausiais įkvėpimais:

Kotryna Bass Blog. Kotrynos skaitytojais tiesiog privalo tapti visi, kurie domisi blogų ir tinklapių kūrimu, stengiasi vystyti savo internetinį verslą ar ieško geros motyvacijos dozės. Neabejoju, jog būsite papirkti autorės veiklumu, geru skoniu ir nuoširdumu – visiškas girl crush!

Geri blogai. Entuziastų projektas po vienu stogu apjungia lietuviškus tinklaraščius ir nuosavame bloge dalinasi vertingais patarimais jau rašantiems ar tik mąstantiems tuo užsiimti. Užsukite, jei ieškote naujo įdomaus skaitinio prie rytinio gėrimo, norisi patogiai sekti lietuviškų tinklaraščių srautą ar reikia spyrio į užpakalį, padėsiančio išlipti iš kūrybinės krizės.

ruduo-vilniuje-01ruduo-vilniujeruduo-vilniuje-03

Už asmenines nuotraukas ačiū Olegui.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

5 komentarai

Susiję įrašai

5 komentarai

Renata 2016-10-07 - 22:34

Gražios nuotraukos 🙂 Pamenu, kurį laiką lyg ir nerašei, smagu, jog ir vėl dažnai pildai bogą 🙂

Reply
Živilė 2016-10-08 - 11:35

Renata, ačiū 🙂

Reply
Meilė 2016-10-08 - 13:53

O nuotraukų gražumas 😍 Džiaugiuosi tokiais pozityviais pokyčiais. Labai smagu skaityti tokius įrašus! ❤️

Reply
Živilė 2016-10-08 - 22:30

Meile, ačiū labai labai ❤️

Reply
Kotryna Bass (@KotrynaBass) 2016-10-18 - 10:31

Kaip smagu atrasti save tavo blog’e!! Girl-crushinu atgal ❤️

Reply

Komentarai

Read previous post:
vitamino c serumai
Kosmetikos superherojus vitaminas C ir įdomūs faktai

Nuolatos kalbant apie tai, kokie neaprėpiami pavojai gali slėptis kosmetikos sudėtyse, lengva pamiršti, kad pasaulyje egzistuoja ir gėris. Tiesa ta, jog...

Close