The Makeup Lovers: ar verta mokėti už internetines makiažo pamokas?

written by Živilė 2016-10-23

Lietuviškasis The Makeup Lovers projektas startavo su dramblio didumo užmojais. Visus grožio ir makiažo mylėtojus kūrybinė komanda kviečia stebėti profesionalų vedamus webinarus, žada džiuginti dovanomis ir gyvais susitikimais. Skamba viliojančiai, tačiau tikriausiai daugumai, kaip ir man, kilo klausimas ar pasaulyje, kuriame egzistuoja YouTube, tokia idėja pasiteisins. Kodėl kažkas norėtų mokėti už internetines makiažo pamokas, jei tokių nors vežimu vežk nemokamai? Argumentų už ir prieš įmanoma išmąstyti daug. Iš vienos pusės, webinarų idėja skamba moderniai ir įdomiai – pasirinkti savo srities profesionalai, sudaryta galimybė užduoti dominančius klausimus, visos pamokos itin išsamios. Iš kitos pusės, Internete galima rasti pasaulinio lygio vizažistų, reguliariai džiuginančių kokybišku turinio ir noriai bendraujančių su savo žiūrovais. Vietos diskusijoms daug, tačiau geriausias būdas – išmėginti pačiam ir įvertinus kainos ir naudos santykį atsakyti į svarbiausią klausimą – ar verta investuoti į The Makeup Lovers seminarus?

the-makeup-lovers

Privalumai arba tai, kas gali sužavėti

  • Seminarus veda profesionalūs vizažistai, kurie vaizdo įrašo pradžioje trumpai save pristato, papasakoja apie turimą patirtį. Vieni mokytojai turi didesnį patirties bagažą, kiti mažesnį, tačiau akivaizdu, jog visi ateina pasiruošę ir kiek įmanydami stengiasi įdomiai pravesti pamoką. Per narystės laikotarpį webinarus jau vedė  – Indrė Sinkevičiūtė, Margarita VaisovaSimona Pajedaitė, Kristina Oganesian, Aušra Prišmontaitė, Greta Alšauskaitė, Darija Eden, Monika Briu, Olga Vasilevičė, Greta Girdžiūtė, Egidijus Krocas.
  • Didžioji dalis makiažo pamokų, kurias galima rasti YouTube yra gana trumpos, praleidžiami tam tikri makiažo etapai, tuo tarpu webinarai – itin, detalūs, visiškai neapkarpyti.
  • Viskas vyksta lietuvių kalba, kas labai patogu nemokant anglų ar teikiantiems pirmenybę gimtajai kalbai.
  • Kelių dienų bėgyje atsiunčiamas detalus seminaro konspektas, kuriame aprašyta pagrindinė informacija, naudotos priemonės, suteikti patarimai, atsakoma į komentarų skiltyje užduodamus klausimus.
  • Kiekvieną mėnesį atkeliauja mielos, mini dydžio dovanėlės – rugsėjį Make Up For Ever pigmentas, spalį – makiažo pagrindas Pupa Like A Doll.
  • Pasirenkamos įdomios, aktualios temos (pavyzdžiui, Selfie makiažas, Probleminės veido odos maskavimas ir kt.). Be to, The Makeup Lovers puslapyje galima balsuoti už pamokų temas, kurių norisi labiausiai.
  • Žiūrint vieną webinarą po kito maloniai nuteikia tai, jog projekto kokybė auga, atsižvelgiama į žmonių pastabas, gerėja vaizdo kokybė.
Makiažas - Olga Vasilevičė

Makiažas – Olga Vasilevičė

Trūkumai arba tai, ko pritrūko

  • Tiems, kurie neturėjo galimybės žiūrėti pasirodymo dieną, suteikiama galimybė video įrašą peržiūrėti per vieną savaitę. Užsiėmusiems, daug dirbantiems ar keliaujantiems žmonėms toks laikotarpis, gali būti gerokai per trumpas. Ypatingai, jog vienas webinaras trunka maždaug dvi valandas, taigi atima gerą dalį vakaro. Norėtųsi, jog įrašai būtų prieinami bent mėnesį. Jau nekalbant apie tai, kad tobuliausiu atveju prenumeratorius turėtų galimybę išsisaugoti video visam laikui ir peržiūrėti pamoką tada, kai jos labiausiai reikia (pavyzdžiui, ruošiantis į ypatingą šventę).
  • Makeup Lovers webinarų auditorija gana plati. Į ją įtraukti tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Tačiau retas video vienodai naudingas abiems tikslinėms grupėms. Projektui plečiantis, norėtųsi, jog vaizdo įrašai būtų kategorizuojami taip, jog prieš žiūrint būtų aišku kokio sudėtingumo pamoka laukia.

Verdiktas. The Makeup Lovers projektas atrodo daug žadantis, asmenine nuomone vertas dėmesio ir tikai rekomenduotinas tiems, kurie domisi makiažu bei norėtų pasisemti žinių iš Lietuvos makiažo meistrų. Žinoma, gyvos pamokos visuomet pranašesnės, tačiau jei nėra galimybės į tokias vaikščioti, internetiniai seminarai gali tapti puiki alternatyva, ypatingai, jog ir kaina neturi aštrių, skaudžiai kandančių dantų.

Kaina: 2.99 Eur/sav.  arba 11,98 Eur/mėn. Daugiau informacijos themakeuplovers.lt.

Makiažas - Egidijus Krocas

Makiažas – Egidijus Krocas

*Makiažų nuotraukos priklauso The Makeup Lovers

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
rudens derinys
Vėstančio rudens derinys ir aprangos interpretacijos | DIENOS ĮVAIZDIS

Kai draugas pirmą kartą išvydo šį militaristinio kirpimo paltą, jo reakcija buvo kiek kitokia nei tikėjausi. Vietoje teigiamo ar neigiamo...

Close