TOP 5: Mėgstamiausios plaukų formavimo priemonės

written by Živilė 2016-11-19

Pasidalinusi paskutiniu aprangos įrašu, bene daugiausiai komplimentų susilaukiau dėl plaukų. Tas tikrai netikėta, tačiau kas be ko malonu. Užtat, jaučiu, atėjo laikas pasidalinti mėgstamiausiomis formavimo priemonėmis. Ypatingai, jog per trejus tinklaraščio gyvavimo metus, plaukų skiltyje daugiausia rašiau apie šampūnus ir balzamus, formavimo priemones palikdama ramybėje. Didelė ekspertė šioje srityje neapsimesiu. Atvirkščiai, ilgą laiką į tokių produktų lentynas nepasukdavau net nosies, tačiau vieną svajonę kursčiau nuo vaikystės – turėti garbanotus plaukus! Ir kalbu nebūtinai apie labai išraiškingas garbanas, užtektų ir švelniai pasuktų plaukų. Sakysit anokia problema, tačiau, plaukus paveldėjau tiesius ir nepaslankius formavimui, taigi norint pasidžiaugti banguota šukuosena, neužtenka bigudukų ar žnyplių ir tenka pasitelkti sunkiąją artileriją.

geriausios-plauku-formavimo-priemones-03

Pristatau 5 mėgstamiausias, pastarojo meto, plaukų formavimo priemones:

Davines “Inside Curl Building Serum” formuojantis serumas žada sukurti tas tobulas bangas: paryškinti ir sustiprinti garbanas, suteikti elastingumo, pridėti blizgesio ir nuimti pasišiaušimą. Naudojant ant šlapių plaukų priemonė lengvai pasiskirsto, palieka malonų, subtilų aromatą ir šilkinį (iš tiesų tai silikoninį) pojūtį. Išdžiovinus plaukai atrodo itin švelnūs ir malonūs prisiliesti, o suformuotos garbanos atrodo grakščiau ir žaviau.

BaByliss “Procurl 3” garbanų formavimo priemonė ir apsauginis purškiklis nuo karščio viename. Apie kažkokią apsaugą nuo karščio, kai gaminys sukurtas alkoholio pagrindu kalbėti nedrįstu, mat faktas abejotinas. Priemonę naudoju tik dėl to, jog ji padeda velniškai gerai  sugarbanoti plaukus bei tas garbanas išlaikyti dienos bėgyje. Produktą pirkau vedina rekomendacijos ir suteikiamu rezultatu tikrai nenusivyliau.

Keune “Root volumizer” plaukų pakėlėjas nuo šaknų – atlieka būtent tai, ką ir žada: “pakelia” plaukus nuo šaknų dovanodamas daugiau apimties ir palengvina plaukų formavimą. Dėl patogiausio pasaulyje dozatoriaus, priemonę galima purkšti tiesiai ant šaknų, t.y. gaminio nereikia paskirstyti rankomis.

Keune “Salt Mist” matinės tekstūros purškiklis fiksuoja plaukus, suteikia daugiau tekstūros, žvilgesio ir apimties.  Be to, tikint aprašymu, saugo nuo karščio, turi UV-A ir UV-B apsaugą. Tai nėra pirmos būtinybės priemonė, tačiau praverčia, jei šukuosenai trūksta “charakterio”.

John Frieda “Luxurious Volume Mousse” ištikimai naudojau iki tol, kol į rankas pakliuvo Keune šaknų pakelėjas. Šias putas nėra taip patogu naudoti, bet galutinis efektas tikrai puikus. Plaukai įgauna daugiau apimties, nėra sulipinami ar nusveriami žemyn. Matyt neveltui putos pakliuvo į Total Beauty geriausių putų 11-tuką.

Pabaigai, jaučiu pareigą pabrėžti, jog tai plaukų formavimo, o ne priežiūros priemonės. Jokios naudos plaukams iš šių gaminių tikėtis tikrai nereikėtų. Atvirkščiai, piktnaudžiaujant šiais ar panašiais gaminiais plaukų būklė gali pablogėti. Ypač jei jie sausi, dažyti, pažeisti. Tiesa ta, jog dauguma plaukų putų, lakų, apsauginių purškiklių sudėtyje turi daug alkoholio ir druskų, kurios sausina plauką; silikonų, kurie kaupiasi ant plaukų; aštrių kvapiklių, galinčių dirginti skalpą. Šios priemonės, deja, ne išimtis. Kadangi turiu sveikus, nedažytus ir greitai susiriebaluojančius plaukus, sausinantis efektas manęs negąsdina. Tačiau karts nuo karto naudoju ne paprastą, o giliai valantį šampūną tam, jog gerai pašalinčiau susikaupusias formavimo priemones.

O kokias plaukų formavimo priemones labiausiai mėgstate jūs?

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Živilė 2016-11-22 - 10:12

Naudinga apžvalga, gal privers pamėginti ir kitokių produktų formavimui, nes mano “best-ever” yra TIGI Bed Head Superstar Queen for a Day Thickening Spray (300ml), ir taip jau metų metais. Morališkai atsibosta, iš principo pabandau kažką kita, bet ne – atgal prie to paties grįžtu (kaip kai kam MAC Prolongwear Concealer 🙂

Reply
Živilė 2016-12-02 - 14:29

Tikrai būna tokių produktų, prie kurių vis grįžti, nors kaip ir norisi kažką naujo rasti! Įdomumo dėlei 😀

O TIGI purškiklio mėginti neteko, įsirašau į sąrašą!

Reply

Komentarai

Read previous post:
Narpliojame kosmetologams skirtą kosmetiką | FREIHAUT APŽVALGA

Tikėtina, jog daugeliui užklydusių skaitytojų FREIHAUT vardas nebus girdėtas. Profesionalios kosmetikos gamintojas dažniau sutinkamas grožio centruose, nei namuose. Gal ir pati...

Close