Kosmetikos užrašams jau 3! | GIMTADIENIS IR DOVANOS

written by Živilė 2016-12-01

Snieguotą ir kiek žvarbų vakarą, lygiai prieš tris metus, į pasaulį išlindo pirmasis užrašų įrašas.  Kiek susivėlęs, nesusitupėjęs, lyg koks viščiukas, tačiau iškart pasirengęs skristi. Nors kupina entuziazmo, kuris paprastai užplūsta pradėjus kažką naujo, nenujaučiau, jog praėjus 36 mėnesiams vis dar puoselėsiu šią erdvę. Nežinojau ir to, jog ji atneš tiek pozityvumo, žinių, galimybių ir nuostabių žmonių. Todėl šiandien jaučiuosi, lyg sulaukusi tikro gimtadienio. O kadangi gražias progas norisi švęsti, tą ir padarykime. Su balionais, žvakutėmis ir dovanomis! Tik šį kartą dovanas gausiu ne aš, o Jūs. Ir ne šiaip kokias, o iš tokių asmeniškai mėgstamų gamintojų, kaip Inika, Bellapierre, Uoga Uoga, Bioderma ir BABE. Viskas ką reikia padaryti norint sudalyvauti gimtadienio atiduotuvės, tai paspausti ant šios nuorodos ir sekti instrukcijas!

Dėkoju, jog esate!
gimtadienio_svente_06

P. S. Jei turite pageidavimu ir lūkesčių, kokių įrašų norėtumėte sulaukti ateinančiais metais, lauksiu jūsų komentarų apačioje!

 

 

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Max Factor blakstienų tušai
KOSMETIKOS GIDAS: Max Factor blakstienų tušai

Nors tušų pasirinkimas kosmetikos pasaulyje platus, ieškodama naujo blakstienų ilgintojo, visų pirma, visuomet patikrinu Max Factor stendą. Nesvarbu ar norisi...

Close