Naujoji Real Techniques makiažo kempinėlė “Miracle Sculpting Sponge”

written by Živilė 2016-12-05

Kaip byloja visažistų liaudies išimtis, pradėjus naudoti makiažo kempinėles negali sustoti. Ir nieko nuostabaus, mat su jų pagalba beveik bet koks makiažo pagrindas dengiasi 10 kart gražiau ir lygiau. Žinoma, kempinės iš virtuvės griebti neskubėkite, mat šiuo atveju svarbu pasirinkti kokybišką priemonę. Iki šiol, daugiausiai asmeninių simpatijų pelnė dvi kempinėlės – Miracle Complexion sponge ir Beauty Blender. Nors ir turi trūkumų, abi puikiausiai atlieka savo funkcijas, todėl ilgą laiką neketinau mėginti jokių alternatyvų. Gal ir būčiau ties jomis galutinai apsistojusi, jei ne Real Techniques naujiena –  Miracle Sculpting Sponge makiažo kempinėlė.

Miracle Sculpting Sponge makiažo kempinėlė.

Miracle Sculpting Sponge makiažo kempinėlė.

miracle-sculpting-sponge-kempinele-02

prieš naudojant kempinėlę reikia sudrėkinti vandeniu ir šiek tiek nusausinti

Teoriškai, naujoji, smėlio laikrodžio formos kempinėlė skirta kontūravimui. Siauresnė dalis skirta šviesinančiai priemonei padengti, plačioji dalis – kontūravimo ar bronzinei pudrai. Kaip tą atlikti, galima sužinoti šiame vaizdo įraše. Tačiau tiesą sakant, nematau priežasties, kodėl ji negali būti naudojama bet kokiems kreminės ar skystos konsistencijos produktams. Kadangi nesu didelė kontūravimo gerbėja, kempinėlę dažniau naudoju aplikuodama makiažo pagrindą, kreminius skaistalus ir maskuoklį ir rezultatu esu visiškai patenkinta. Ypatingai, jog naujoji kempinėlė turi vieną puikų privalumą. Skirtingai, nei Miracle complexion sponge, po kelių plovimų ji gerai išlaiko savo formą.

Privalumai

  • gražiai išsklaido kremines/skystas makiažo priemones;
  • nesunkiai išsiplauna naudojant specialų ploviklį ar paprastą muilą;
  • prieinama kaina, kuri tampa dar didesniu privalumu prisiminus, kad kempinėles reikia keisti kas pora mėnesių;
  • po kelių plovimų  gerai išlaiko savo formą.

Trūkumai

  • kol kas neradau;

Kaina: 9.99 € Įsigyti galima topbeauty, iherb, lookfantastic ir kt.

Verdiktas. Miracle Sculpting Sponge makiažo kempinėlė – dėmesio verta naujiena iš Real Techniques. Nors skirta kontūravimui, ji puikiai tinka ir skystos pudros, kreminių skaistalų bei maskuoklio sklaidymui, taigi yra labai universali.

miracle-sculpting-sponge-kempinele-03

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Kosmetikos užrašams jau 3! | GIMTADIENIS IR DOVANOS

Snieguotą ir kiek žvarbų vakarą, lygiai prieš tris metus, į pasaulį išlindo pirmasis užrašų įrašas.  Kiek susivėlęs, nesusitupėjęs, lyg koks viščiukas,...

Close