VIVI drėkinantis veido kremas vyrams | Cm

written by Olegas 2016-12-06

Tinklaraščio draugo įrašas

Kaip kai kurie nelaukia pirmadienio, taip mūsų oda nelaukia žiemos. Jai tenka kentėti drastiškus temperatūros pokyčius bei sezoninio streso pasekmes nuo: dovanų pirkimo, giminių susibūrimų, šildymo kainų, neatsakingų vairuotojų, egzaminų sesijos ir t. t. Dėl moterų veido odos esu ramus, nes Jūs savimi rūpinatės. O mes, vyrai vis neišaugame iš medžiotojo vaidmens, tai ir medžiojame… nuolaidas, nežiūrint į produkto sudėtį, nes bežiūrint, nuolaida gali pabėgti. Medžiotojai nekalba apie kosmetiką tarpusavyje, todėl NIEKO nenutuokia apie odos tipus, naudoja tą patį kremą visam kūnui, nežino kuo skiriasi drėkinimas nuo maitinimo. Nors aplinkiniams gali pasirodyti, jog vyrams veido oda nerūpi, iš tiesų mūsų savijauta ir pasitikėjimas savimi priklauso nuo to, kaip gerai atrodome. Ir jeigu nuoširdžiai, tai pasitaiko dienų, kai pasižiūri į veidrodį ir tyliai nuliūsti.

Kaip jau supratote, rūpestingosios Moterys, mumis būtina rūpintis. Tą sakė ir Antuan de Sent Egzepiuri (Mažasis princas): “mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome”. Galite bandyti šviesti mus apie sudėties svarbą (sėkmės Jums su tuo), arba parinkti mums tinkama kremą. Aišku, vyrai gali sureaguoti nepadoriai keistai, jog kišatės į jų reikalus, todėl tiesiog pateikite kremą, kaip dovaną kartu su kojinėmis ir alumi. O geriausia parinkti tokį kremą, kuris tiktų ir Jums. Tikint produkto aprašymu, tokiu gali būti VIVI kremas vyrams: “Ir vis viena jį mėgsta ir moterys – jos skolinasi šį produktą po depiliacijos sudirgintai odai nuraminti”. Kitaip tariant, perkate sau, dovanojate vyrui ir vėliau naudojatės. Ir tik nesakykite, jog taip niekada nedarėte.

vivi-veido-kremas-vyrams-05

Taigi, turime dar vieną natūralų Lietuvišką produktą vyrams – kremą, kurio pakuotės dizainas tikriausiai iškart paperka pedantą, minimalistą, švaruolį, daltoniką, skandinavą. Ir tuo pačiu keista matyti paprastą pavadinimą “kremas vyrams”, o ne įprastą “kremas tikriems vyrams”, “unikalios technologijos 24 val. drėkina odą”, “oda spindės, kaip kūdikio šikniukas”, “sudėtyje esantys varlių pažastų plaukai sugrąžina vyriškumą” ir pan.

1 DIENA: Naktis prieš skrydį į šaltąją Kopenhagą, pakuojuosi daiktus, rizikuodamas imu su savimi į kelionę tik VIVI kremą. Pabandžiau naudotis: kremas kvepia cementu, užsidėjus ant veido jaučiu vos jaučiamą perštėjimą, tačiau kremo pasiskirstymas ant veido tolygus ir malonus.

2 DIENA: Visgi tas kvapas buvo ne cemento, o dantų pastos. Peršti mažiau, vis dar patinka pojūtis ant veido.

3 DIENA: Kremas dantų pasta nebekvepia, grįžo cementas. Beveik nebeperšti. Malonus jausmas ant odos, lyg būčiau uždėjęs veido kaukę. Neklauskite, iš kur žinau, kas tai per jausmas.

4 DIENA: Gerai, pažiūrėjau pagaliau į sudėtį ir pamačiau, jog kvapas sukeliamas ingrediento vardu… nieko aš nesupratau iš tos sudėties, bet prie kvapo pripratau. Tačiau dozatorius staiga pasielgė lyg rusiška ruletė: iššovė kremą, kada to visai nenorėjau ir aptaškė. Kaip supratau, čia dar nėra blogiausias variantas.

5 DIENA: Paskutinės dienos užsienyje dozatorius nesugadino ir elgėsi, kaip pridera. Kremas panašu, jog savo darbą atlieka ir odos būklės negadina. Priekaištų, kol kas, neturiu.

12 DIENA: Kremas užtarnavo vietą mano kuprinėje, juo teptis tapo maloniu įpročiu, o savo oda esu labai patenkintas. Pasirodo mano oda gali būti švelni! Belieka tik sulaukti komplimento dėl odos puikios būklės ir galima judėti prie kito įrašo.

13 DIENA: Aš tikrai greitu metu turėčiau gauti komplimentų dėl savo odos, ypač kai turiu beveik 1400 veidaknygės draugų…

26 DIENA: Iki šiol negavau NEI VIENO žodžio apie mano odą, niekas nekreipia dėmesio, kam tada stengtis? Būti vyru yra žiauru. Živile, gaudyk akmenį į savo daržą. Su kremu iki šiol viskas gerai, tik turiu baimę, jog jis tuoj-tuoj pasibaigs ir nėra, kaip patikrinti.

vivi-veido-kremas-vyrams-04

Fordel:

  • Atlaikė 4 dienas Danijoje (nevisai skaitosi, nes orai buvo geri).
  • Pagerino odos būklę.
  • Lietuviška natūrali kosmetika vyrams.
  • Iškart susigeria ir nepalieka baltų dėmių.
  • Minimalistinis dizainas.

Ulempe:

  • 1 kartą iš 10-ies dozatorius spjaudosi.
  • Kartais iškart po naudojimo silpnai bei trumpai peršti odą.
  • Po kelių savaičių naudojimo persekioja baimė, jog kremas pasibaigs.

Sudėtis: Aqua, Calendula Officinalis Flower (vaistinių medetkų žiedų ekstraktas), Vitis Vinifera Seed Oil (tikrųjų vynmedžių sėklų aliejus), Cocos Nucifera Oil (kokosų aliejus), Butyrospermum Parkii Butter* (taukmedžio sveistas), Theobroma Cacao Butter (tikrojo kakavmedžio sviestas), Cetyl Alcohol*, Polyglyceryl-3 Stearate/citrate*, Betaine*, Benzyl Alcohol (konservantas), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Olea Europaea Extract (alyvuogių ekstraktas), Cedrus Deodara (kedrų aliejus), Acacia Gum, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Boswellia Carteri Oil (Frankinčenso eterinis aliejus), Mentha Piperata Oil (pipirmėčių aliejus), Linalool**, Geraniol**, Limonene**. | LT *Setifikuoti ekologiški ingredientai, **Eterinių aliejų sudedamosios dalys.

Verdiktas: Ar man patiko VIVI kremas vyrams? Taip. Ar man patinka, kaip atrodo oda? Tikrai taip, nes prieš tai buvo tragedija. Ar tai VIVI kremo nuopelnas? Iš dalies, tačiau vien kremo neužtenka: reikia ir sveikai valgyti, ir pakankamai miegoti, ir valdyti savo žalingas mintis išvengiant streso, ir nešioti šaliką aplink veidą. O kremą reikia naudoti reguliariai, bet viskas veltui, jeigu niekas nepasako gero žodžio! Taigi, prašau, rūpinkitės mumis, nepagailėkite gero žodžio, ir mes spindėsime it kūdikio šikniukas.

Kaina: 9,00 € Įsigyti galima vivi.lt bei vivi parduotuvėse.
Papildymas: po įrašo paskelbimo, vakare kremas pasibaigė!!!

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Vasarė 2016-12-06 - 10:02

Živile, turiu tave nuliūdinti ir prisipažinti, kad Olego įrašų pradėjau laukti labiau negu taviškių. 😀 Taigi, kaip pats rašė, toliau rūpinkis juo, kad turėtų dar apie ką rašyti!

Reply
Živilė 2016-12-06 - 16:25

Taip ir žinojau, kad Olegas anksčiau ar vėliau pavogs mano duoną, tfu skaitytojus 😀 Ką padarysi, reikės įkalbėti jį rašyti toliau :))

Reply

Komentarai

Read previous post:
makiažo kempinėlė
Naujoji Real Techniques makiažo kempinėlė “Miracle Sculpting Sponge”

Kaip byloja visažistų liaudies išimtis, pradėjus naudoti makiažo kempinėles negali sustoti. Ir nieko nuostabaus, mat su jų pagalba beveik bet...

Close