Kerastase duetas didesnei plaukų apimčiai: Lift Vertige ir Forme Fatale

written by Živilė 2016-12-12

Purūs, didelės apimties plaukai yra tai, apie ką galima pasvajoti turint ilgus, “sunkius”, ties šaknimis žaibiškai susiriebaluojančius plaukus. Beribių pasirinkimų pasaulyje, žinoma, egzistuoja plaukų formavimo priemonės. Jos žada išgelbėti dieną, padėti užkariauti pasaulį ir suteikti taip trokštamą, gražesnių, pilnesnių plaukų efektą. Deja, tarp gausybės pasirinkimų rasti TAS priemones nėra paprasta. Kerastase – prabangus, savo kokybe garsėjantis ženklas, todėl plaukų formavimo duetas Lift Vertige bei Forme Fatale teikė vilčių. Ar jos pasitvirtino ar subliuško lyg prakiuręs balionas – pasakoju apžvalgoje.

Kerastase Couture Styling Lift Vertige

Lift Vertige želė pagrindinė gyvavimo misija yra pakelti plaukus nuo šaknų ir suteikti daugiau purumo. Manieji plaukai, nors ir geros būklės, deja, stokoja purumo. Leidus natūraliai išdžiūti, jie lyg kokia išlepusi princesė nugula ant skalpo, prilimpa ir atsisako dovanoti bent kiek daugiau apimties. Lift Vertige puikiai susitvarko su šiuo iššūkiu, be to neapsunkina plaukų ir nepalieka jokio lipnaus ar kitaip nemalonaus pojūčio. Plaukai lieka švelnūs bei malonūs prisiliesti. Lieka tik rezultatas – puresni ir labiau žvilgantys plaukai.

Privalumai

 • Padeda sukurti puresnių, nuo plaukų pakeltų plaukų efektą.
 • Neapsunkina plauko, negreitina riebalavimosi.
 • Efektui pasiekti užtenka vieno-dviejų paspaudimų su dozatoriumi.
 • Priemonę paprasta naudoti. Tereikia paskirstyti ant šlapių plaukų šaknų ir išdžiovinti naudojantis džiovintuvu. Kaip tą padaryti galima pamatyti šiame vaizdo įraše.
 • Sudėtyje nėra alkoholio ar kitų ingredientų, galinčių alinti plaukus.

Trūkumai

 • Nors gaminio sudėtis – švelni plaukams, ji nėra “draugiška” odai. Be to, jog naudojami nesaugūs konservantai įdėti aštrūs kvapikliai, dėl kurių priemonė gali netikti turintiems jautrią, pažeistą galvos odą;

Kerastase Couture Styling Forme Fatale

Forme Fatale – labai lengvos tekstūros plaukų formavimo želė, kuri plaukams išdžiuvus visiškai nesijaučia. Po naudojimo plaukai lieka švelnūs, akivaizdžiai mažiau veliasi ir elektrinasi. Kaip ir žadama gamintojo aprašyme, naudojant priemonę prieš džiovinimą, plaukai lengviau formuojami bei įgauna daugiau apimties.

Privalumai

 • Suteikia plaukams daugiau apimties.
 • Padeda fiksuoti šukuoseną, jei jie garbanojami ar kitaip formuojami.
 • Neapsunkina, nesulipina, negreitina riebalavimosi.
 • Mažina vėlimąsi ir elektrinimąsi.
 • Saugo nuo neigiamo plaukų džiovintuvų poveikio.
 • Įdėti keli, plaukams naudingi drėkikliai ir minkštikliai.

Trūkumai

 • Ši, kaip ir prieš tai aptarta želė turi sudėties trūkumų. Be to, jog naudojami nesaugūs konservantai įdėti aštrūs kvapikliai, dėl kurių priemonė gali netikti turintiems jautrią, pažeistą galvos odą.

Verdiktas

Kai vos prieš mėnesį dalinausi mėgstamiausiomis plaukų formavimo priemonėmis, panašu, paskubėjau, mat sąrašą norisi papildyti puikiu Kerastase duetu. Plaukų želės “Couture Styling Lift Vertige” ir “Couture Styling Forme Fatale” – sukurtoms tiems, kurie nori, jog jų plaukai atrodytų natūraliai pilnesni ir puresni, be jokio dirbtinio, jaučiamo efekto. Tai priemonės, ties kuriomis ranka tiesiasi tada, kai reikia greito, tačiau pastebimo rezultato be didesnių pastangų.

Įsigyti galima topbeauty.lt, feelunique.com ir kt.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Odos priežiūra žiemos metu | + DIENOS ĮVAIZDIS

Pasakiškai baltas sniegas, raštais apledėję langai, apšerkšniję medžiai - be abejonės gražu, tačiau kai žiemos šaltukas kartu su žaviu raudoniu odai...

Close