Christmas Lights | DIENOS ĮVAIZDIS

written by Živilė 2016-12-19

Jeigu žmonija pasiskirstytų į tuos, kurie dievina Kalėdas ir tuos, kurie nejaučia šiai šventei nei menkiausių simpatijų, būčiau pirmųjų gretose. Tiesa, skirtingai nei galėtumėte pagalvoti, nesu didelė dekoravimo ar dovanų pakavimo entuziastė, net “Vienas namuose”, kaip visi padorūs žmonės, nežiūriu. Dievinu Kalėdas, net ir ne dėl lemputėmis nukabinėtų miesto aikščių, sniegu apgaubtų medžių, dekoruotų eglių, mandarinų sezono ar sąžinės suteiktu leidimu mėgautis karštu šokoladu. Nors visa tai, be jokios abejonės, džiugina. Kalėdas dievinu dėl atsiminimuose įstrigusių akimirkų. Kai Kūčių išvakarėse, tėtis įneša dailią eglutę. Kai be perstojo klausydamasi “Christmas Lights” dainos puošiu namus. Kai subudę ryte susėdame prie ilgo stalo pusryčiauti. Kai susitinkame su geriausiais draugais. Kai mintimis apsikabinu be proto pasiilgtą sesę. Ir nesvarbu, jei prieš tai nesutarėme ar net pykomės, pervargome nuo darbų ir vienas kito. Tokiomis akimirkomis jaučiu, jog viskas bus gerai, viskas yra gerai, kad verta.

Prieš fotografuojant nuotraukose užfiksuotą derinį, jį norėjosi pavadinti MANGO – From Head To Toe, mat tai vienintelė rūbų parduotuvė, kurioje visada randu kažką, kas tinka ir patinka. Visgi peržiūrėjusi kadrus ir parašiusi įrašo įžangą, supratau, jog prekės ženklas neturėtų gauti daug reikšmės. Juk iš tiesų, svarbiausia ne kaip atrodome, o kaip jaučiamės ir sugebame džiaugtis tuo, ką turime. Todėl ir gražiausiu aksesuaru, asmeniškai, šį kartą tapo ne ilgaauliai batai, rankinė ar lūpdažis, o didžiulės, iš dangaus pabirusias snaigės.

Ramių švenčių, mielieji.

MANGO megztinis / MANGO ilgaauliai batai MANGO rankinė / MANGO puspaltis (praeitų metų kolekcijos) / ASOS šalikasWarehouse dirbtinės odos sijonasLavish Alice žiedasThe Balm lūpų dažai “Charming”

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

benzopjuklas 2016-12-29 - 01:27

Ką galiu pasakyt tai tik tiek, kad po šito dar labiau užsinorėjau ilgaaulių batų! 😀

Reply

Komentarai

Read previous post:
margarita kaledinis rinkinys rankoms 03
Margarita rinkinys “Rūpestingoms rankoms” | VYRO AKIMIS

Tinklaraščio draugo įrašas Argi dovanų pirkimas artėjančių švenčių proga nėra ypatinga patirtis? Juk tai puiki proga: pamatyti įdomiai besielgiančių žmonių,...

Close