Everything goes in circles | DIENOS ĮVAIZDIS

written by Živilė 2016-12-31

Nuo ankstyvos paauglystės turėjau tradiciją Naujųjų metų išvakarėse surašyti gyvenimo pokyčius, kurių laukiu ateinančiais mėnesiais. Viską surašiusi lapelį užlankstydavau, užklijuodavau kaip voką ir paslėpdavau dienoraščio puslapiuose. Tuomet, prabėgus metams, atplėšdavau ir varnele pažymėdavau tuos norus, kurie išsipildė. Liūdna ar ne, visų varnelių niekada nesudėdavau, todėl dalis troškimų persikeldavo į kitų metų lapą. Tada atrodydavo, jog viskas apsisuka ratu. Metai ateina ir praeina, dėlioju varneles, o esminiai norai išlieka tie patys. Paprastai tai būdavo tokie, daugumai pažįstami, iki galo sunkiai išpildomi ar ne nuo manęs vienos priklausantys troškimai, kaip geri tarpusavio santykiai šeimoje ar stipresnė artimųjų sveikata.

Nepamenu kada, tačiau ilgainiui ši tradicija nutrūko. Matyt tuomet, kai aplankė suvokimas, kad gyventi bei džiaugtis tuo ką turiu reikia čia ir dabar. O jei kažko norisi, galima planuoti.  Todėl dabar, vietoje norų ir troškimų rašausi siekius ir darbus, kuriuos ketinu nuveikti. Kažką labiau pamatuojamo, kažką, kas, žinau, priklauso nuo manęs, kas skatintų tapti geresne savo versija. Būtent išaugęs asmeninės atsakomybės pojūtis ir mokymasis būti dabartyje, norisi sakyti, yra tai, ką atnešė praėję metai.

stiliaus idejos

Naujųjų metų išvakarėse, tikriausiai, derėtų rodyti kiek prašmatnesnę ir mažiau kasdienišką aprangą. Tačiau išlydint senus metus norėjosi derinio, atitinkančio pastarojo meto skonį, simbolizuojančio judėjimą ratu ir buvimą čia ir dabar, apie kurį rašiau.

Iki kitų metų!

Zara odinis sijonas / ASOS juodas megztins Zara aulinukai su užtrauktuku / Mango rankinė / Zara kaklo papuošalasUnknown laikrodis / Mango puspaltis

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

benzopjuklas 2016-12-31 - 20:42

SIJONAS <3

Reply

Komentarai

Read previous post:
Uoga Uoga veido kaukės
Naujosios Uoga Uoga veido kaukės – patobulintos ar pagadintos?

Uoga Uoga veido kaukės ilgą laiką buvo pačios mėgstamiausios linijos atstovės. Sunku suskaičiuoti kaip dažnai jos džiugino, kiek indelių išnaudota,...

Close