“Bijok BIOK” | Aras rinkinys

written by Olegas 2017-01-15

Tinklaraščio draugo įrašas

Nors žiūrint į Aras kelioninį rinkinį, dėl ankstesnės patirties su gamintoju, ima suktis dainos žodžiai: Hello darkness, my old friend, I’ve come to talk with you again… kiekvienas yra vertas antro šanso, tuo labiau kai ale naujų metų proga pasižadėjau stengtis mąstyti vien teigiamai. Taigi pristatau Jūsų dėmesiui eksperimentinį įrašą – pasaką:

Broliai Šaunuoliai, ne viskas normaliai

Už devynių jūrų, už devynių marių gimė trys Broliai tryniai (neturintys nieko bendro su kiaušinio tryniu) vardu Narcizantas, Pasipūtėlis ir BūnaBlogiau. Jų gyvenimas kvepėjo ne rūpesčiais, o kvapikliais, nes Brolių globėjai nesirūpino jų sveikata ir penėjo tik tuo, kas pigiausia. Todėl Broliai užaugo nei tvirti, nei stiprūs ir organizme prikaupę kenksmingų medžiagų.

Išaušus Brolių pilnametystės dienai,  globėjai pagaliau galėjo apvesdinti Brolius ir jų atsikratyti. Po visą Karalystę išsiuntinėjus karvelius, buvo gauta žinia, jog liko tik viena laisva Princesė ir toji buvo žinoma, kaip Išmintingoji. Todėl globėjams pirmą kartą teko kažko išmokyti Brolius: apgaudinėjimo bei įtikinėjimo meno, jog tikrai pavyktų pakerėti Princesę, nes su protingomis niekada negali žinoti. Kitą dieną, užgiedojus pirmiems gaidžiams, išplaukė Broliai į Princesės valdas.

Visą kelionę Broliai tylėjo, kiekvienam savanaudiškai įsivaizduojant savo gyvenimą po santuokos. Narcizantas, žiūrėdamas į savo atspindį vandeny, svajojo iki mirties puikuotis savimi gigantiškame Princesės veidrodyje, Pasipūtėlis vylėsi iki nuprotėjimo girtis milijoniais LIKE’ais, gautais po vestuvinėmis nuotraukomis. O BūnaBlogiau galvojo, jog likti gyventi su globėjais būtų blogiau. Tylą nutraukė staiga išdygę Princesės rūmai, sutiktuvių proga papuošti Brolių portretais.

Štai jinai ilgai laukta akimirka – susitikimas su išmintingąja Princese. Šitoje vietoje norėčiau priminti brangiems skaitytojams, jog tiek daug laiko praleidus jūroje, Broliams dabar bet kokia moteris atrodė graži. Tuo labiau grožis yra griežtai subjektyvus dalykas. Taigi priešais Brolius pasirodė Princesė. Nereikia būti išmintingam norint suprasti, kad broliai apie save sakys tik gerus dalykus. Ir ant žmogaus (skirtingai negu, tarkime, ant kosmetikos produktų) neparašyta, kas yra jo viduje, kokios yra jo blogos savybės. Todėl nebūtų išmintingoji Princesė išmintinga, jeigu nebūtų sugirdžiusi Broliams tiesos eliksyro, kuris priverčia kalbėti vien tik tiesą.


Užrietęs nosį Narcizantas pats nepajautė, kaip tiesa pasipylė iš jo burnos:

  • esu kremas po skutimosi;
  • veikiu antibakteriškai;
  • vietoje to, jog raminčiau odą, ją sausinu ir dirginu;
  • savyje turiu daug nesaugių medžiagų: alkoholio, pavojingų konservantų, EU ribojamų kvapiklių.

Princesei žiovaujant nuleidus nykštį žemyn, Narcizantas atšovė:

“Aš vienas pats sau ponas,
Man ir vienam gerai.”

Išsipūtęs Pasipūtėlis nevaldomai staiga prabilo:

  • esu balzamas po skutimosi;
  • kaip ir mano brolis, sausinu ir dirginu odą,
  • savyje turiu daug nesaugių medžiagų: alkoholio, pavojingą konservantą, EU ribojamų kvapiklių.

Princesei abejingai papurčius galvą, Pasipūtėlis atsiduso:

“Ne, ne, meilės nėra
Ji užgeso tavo širdy”

Atėjo eilė žodį tarti BūnaBlogiau, kurio sėkme broliai taip stipriai netikėjo, jog net nekreipė į jį dėmesį, o tiesiog žaidė sau šaškėmis.

Prakalbo BūnaBlogiau:

  • esu skutimosi kremas;
  • padoriai atlieku savo funkcijas;
  • tačiau savyje turiu nesaugių medžiagų, nors kiek mažiau nei mano broliai;

Šį kartą Princesei teko pagalvoti, nes tikrai būna blogiau už BūnaBlogiau ir šiaip reikia duoti šansą, vis tiek santuoka yra pilietinė ir be jausmų. Princesė pamirksėjo mažiausiai sugadintam broliui. BūnaBlogiau užplūdo pergalės euforija, jis pradėjo šokinėti iš džiaugsmo, bet tada prie jo priėjo Narcizantas, dūrė peiliu į nugarą, o Pasipūtėlis išrovė širdį ir suvalgė. Juokauju, čia gi ne “Sostų karai” ar brolių Grimų pasaka 😀

Iš tikrųjų BūnaBlogiau labai apsidžiaugė, tačiau tą pačią akimirką nutiko kažkas neeilinio: jis pažiūrėjo į savo brolius ir paklausė savęs, o kaip gi jaučiasi jie? Dar minutėle pagalvojus, BūnaBlogiau tvirtai tarė Princesei:

“Kas man iš tos laimės
Ir iš tos garbės,
Jei aš vienas džiaugsiuos
O visi kiti labai liūdės?

Princesė už altruistinį poilgį padovanojo BūnaBlogiau vienaragį, o už tai, jog buvo palikta ant ledo išvarė Brolius iš karalystės. Plaukdami atgal Broliai draugiškai tarpusavyje šnekučiavosi. Pirmą kartą jie pasipasakojo vienas kitam apie savo nuogąstavimus, svajones ir nei vienas iš jų nekritikavo kito, o priėmė vienas kitą, koks jis yra. Pokalbis neišvengiamai pasisuko apie jų prastą auklėjimą ir maitinimą, kas juos nuliūdino, bet tuo pačiu tik dar stipriau suvienijo.

Grįžę Broliai panaudojo apgaudinėjimo bei įtikinėjimo meną prieš pačius globėjus (kokia ironija), nuversdami juos nuo sosto, ir perimdami karalystės valdymą. Nors Brolių laukė ilgi metai sunkaus valdymo ir intensyvūs detoksikacijos kursai, jie buvo laimingi, nes buvo vieninga ir palaikanti trijulė. Ir aš ten buvau, produktus šiuos išbandžiau, per barzdą varvėjo, laimei burnoj neturėjau.

Verdiktas

Teigiamas mąstymas nesumažins, kenksmingų medžiagų šiuose produktuose, skaičiaus. Skutimosi kremo naudojimas nėra malonus, kvepia statybinėmis medžiagomis. Kremas po skutimosi sukelia perštėjimą, o balzamas po skutimosi, erziną odą, nors palyginus su prieš tai naudotu Aras produktu, neišsausina odos tą pačią dieną. Skutimosi kremą tam kartui dar galima naudoti, o ką daryti su kitais dviem produktais?

Man kelionės asocijuojasi su teigiamais išgyvenimais bei organizmo resursų atstatymu, kas nedera su ARAS rinkiniu. Taigi apibendrinus, kol kas išbandyti BIOK produktai vyrams nėra teigiami, bet nesu išbandęs visų ir tai tik vieno žmogaus nuomonė (:

Sudėtis

ARAS TURBO kremas po skutimosi: Aqua, Vegetable oil, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Stearic acid, Isopropyl Palmitate, Lanolin, Propolis, Alcohol Denat., Dimethicone, Xanthan gum, Potassium Carbonate, Triclosan, Methylisothiazolinone, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, Disodium EDTA. 

ARAS TURBO balzamas po skutimosi: Aqua, Vegetable Oil, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Propolis, Alcohol, Menthol, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Alcohol Denat., Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool).

ARAS TURBO skutimosi kremas: Aqua, Stearic Acid, Triethanolamine, Vegetable Oil, Glycerin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Dimethicone, Panthenol, Propolis, Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool).

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
theBalm matiniai lūpų dažai
Metų atradimas: theBalm matiniai lūpų dažai (Committed)

Jei mėgstamiausių kosmetikos produktų sąrašą būčiau sudarinėjusi vasarą, lūpdažių kategorijoje, be jokios abejonės, triumfuotų matiniai dažai iš INGLOT. Tačiau matyt kosmetikos pasaulis tuo...

Close