L’OREAL NAUJIENA: Detoksikuojamoji molio kaukė “Pure Clay Detox”

written by Živilė 2017-01-16

Kiekvieną kartą pasirodžius L’oreal naujienai pasaulis trumpam išeina iš proto. Socialiniai tinklai, tinklaraščiai, youtube, žurnalai – visi tik ir kalba apie linijos naujieną. Ryte keliaujant pusryčiauti darosi baisu, jog produktas išlys net iš šaldytuvo. Paprastai, tokiai masinei psichozei lieku abejinga, ypatingai, jei tai veido ar kūno priežiūros priemonė, mat asmeninis požiūris apie tai, kokie ingredientai turėtų būti tokiuose produktuose nelabai sutampa su gamintojo. Visgi, kai parduotuvės lentynose atsirado L’oreal veido kaukės – valomoji, skaistinamoji ir detokso – viduje užgimė smalsumas. Iškilūs teiginiai apie molius ir žaliai nuspalvintos pakuotės sufleravo, jog L’oreal pasiryžo užkariauti širdis tų, kuriuos ilgą laiką sėkmingai ignoravo, t.y. natūralios kosmetikos mylėtojus.

Tikint aprašymais, kaukės turėtų:

 • Valomoji – giliai valyti poras, pašalinti odos blizgesį, suteikti matinį efektą.
 • Skaistinamoji – švelniai šveisti odą ir suteikti švytėjimo.
 • Detokso – kaip koks magnetas ištraukti nešvarumus ir išvalyti užsikimšusią odą.

Pastarosios kaukės apžvalga ir dalinuosi šiame įraše.

L'oreal veido kaukė

Sudėtis ir poveikis

Peržiūrėjus reklaminį L’oreal fimuką gali susidaryti įspūdis, jog kaukė pagaminta iš 6 medžiagų: vandens, augalinio aliejaus, 3 molių (gasulo, montmorilonito, kaolino) ir medžio anglies. Iš tiesų kaukės sudėtis kur kas gausesnė. Šalia išvardintų yra keli ingredientai gerinantys konsistenciją ir didinantys masę, taip pat kvapikliai ir nesaugus konservantas. Trumpai tariant, švarios kosmetikos mėgėjai gali likti nusivylę, tačiau iš esmės kompozicija pakankamai saugi ir gana apgalvota. Nors asmeniškai ir norėtųsi matyti augalinių aliejų, kurie padėtų konsistencijai stingti lėčiau ir neleistų odai smarkiai išsausėti.

Įspūdžiai naudojant

Detoksikuojanti kaukė turi vientisą, malonią konsistenciją, kuri be jokio vargo pasiskirsto ant odos ir akimirksniu suteikia vėsumo pojūtį. Kelių minučių bėgyje galima jausti, kaip masė stingsta ir tempia odą, kas, žinoma, būdinga visoms molio kaukėms. Po 10 minučių pašalinus priemonę kažin koks stebuklas neįvyksta, t.y. veido poros švaresnėmis netampa, tačiau šioks toks rezultatas matosi: oda atrodo gaivesnė ir matiškesnė. Kadangi jaučiasi sausumas, norisi pasitepti drėkinančiu kremu.

Privalumai

 • maloni, lengvai pasiskirstanti konsistencija;
 • po naudojimo veidas atrodo gaivesnis ir matiškesnis;
 • yra odai naudingų medžiagų: gasulo, montmorilonito, kaolino moliai, odai identiškas drėkiklis lecitinas.
 • subtilus, neintensyvus kvapas;
 • lengvai nusiplauna ir neapteršia vonios;

Trūkumai

 • sausina odą;
 • dėl kelių ingredientų gali erzinti;
 • pažadas, jog bus giliai išvalomos poros ir detoksikuota oda yra klaidinantis;

Verdiktas

Gera reklama daro stebuklus. Net neabejoju, jog naujosios L’oreal veido kaukės bus mylimos, mėgstamos, giriamos. Detokso kaukė, nors ir nepranoksta didžiosios dalies panašaus tipo produktų, iš esmės yra nebloga ir gali atlikti pagrindines molio kaukės funkcijas: šalinti paviršinius odos nešvarumus, sumažinti odos blizgesį. Pabaigai, norisi pabrėžti, jog molio kaukės (įskaitant šią) gilaus valymo nesuteikia. Norint giliai išvalyti poras reikėtų kreiptis pas kosmetologą ir atlikti veido valymą arba naudoti BHA rūgščių pagrindu sukurtas priemones.

Pilnas sudėties sąrašas:

Aqua / WaterKaolin (kaolinas), Montmorillonite (montmorilonitas), Lecithin (odai identiškas drėkiklis), Polysorbate 20Butylene Glycol, Propylene GlycolCI 77499 / Iron OxidesOryza Sativa Starch / Rice Starch (ryžių krakmolas), Moroccan Lava Clay (gasulo molis), Charcoal Powder (anglies milteliai), Caprylyl Glycol, Citric AcidXanthan GumPolyglycerin-10Polyglyceryl-10 MyristatePolyglyceryl-10 StearateSodium DehydroacetatePhenoxyethanol, ChlorphenesinLinaloolLimoneneParfum.

Įsigyti galima feelunique.com (šiuo metu taikoma 30% nuolaida), drogas ir kitur.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
ARAS kosmetika vyrams
“Bijok BIOK” | Aras rinkinys

Tinklaraščio draugo įrašas Nors žiūrint į Aras kelioninį rinkinį, dėl ankstesnės patirties su gamintoju, ima suktis dainos žodžiai: Hello darkness,...

Close