Kaip tinkamai plauti makiažo teptukus? | Practk Palmat priemonė šepetėlių plovimui

written by Živilė 2017-01-18

Kai turimų teptukų nebesigauna suskaičiuoti ant rankos pirštų, jų plovimas pasidaro tam tikru ritualu. Ritualu reikalaujančiu laiko, šiek tiek kantrybės ir muzikos. Pastaroji, žinoma, nebūtina, tačiau puikiai padeda įveikti nuobodulį. O už vis labiausiai reikalingas specialus pasiruošimas. Geras ploviklis, švarus rankšluostis ir guminis teptukų valymo įrankis (žr.  nuotraukose). Pirmą kartą tokį pirštinės formos pagalbininką išvydau Sigma Beauty parduotuvėje. Kadangi originali priemonė kainuoja 39 piniginius vienetus, kas atrodo absurdiškai daug už išgraviruotą silikono gabalą, ėmiau dairytis alternatyvos. Įvairiausių, itin prieinamos kainos variantų galima rasti Aliexpress ir kitose, panašaus plauko parduotuvėse. Tačiau kadangi kinietiški eshopai nekelia pasitikėjimo, paieškos užtruko tol, kol į rankas pakliuvo seserinės Sigma Beauty įmonės produktas –  Practk Palmat.

Practk Palmat įrankis, kaip teigia gamintojas, pagamintas iš tos pačios, silikoninės medžiagos, kaip ir Sigma pirštinė. Skiriasi tik gaminio dydis ir kas be ko forma. Practk Palmat tikslas – padėti lengviau ir greičiau išplauti makiažo šepetėlius. Tereikia užsisegti ant rankos, užlašinti ploviklio ir švelniai, sukamais judesiais trinti teptukus. Stambesnė tekstūra skirta veido teptukams, smulkesnė – akių šepetėliams. Informatyvų filmuką apie tai, kaip naudotis įrankiu galima pažiūrėti čia.

Privalumai

  • palengvina ir pagreitina teptukų plovimą;
  • kompaktiška, todėl tinka ne tik kasdieniam naudojimui, bet ir kelionėms;
  • palyginus su Sigma pirštine turi labiau prieinamą kainą;
  • patogu naudotis, mat galima užsidėti ant rankos arba prilipinti kriauklėje;

Trūkumai

  • neradau.

Verdiktas

Toks ar panašus makiažo plovimo įrankis nėra būtinas, tačiau tikrai palengvina teptukų plovimo procesą. Practk Palmat – prieinamos kainos ir geros kokybės pasirinkimas tiems, kurie nemato reikalo investuoti į Sigma Beauty pirštinę ir nori geros alternatyvos.

Įsigyti galima topbeauty.lt (10.99 €), beautybay.com (€11.00)

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
L'oreal veido kaukės
L’OREAL NAUJIENA: Detoksikuojamoji molio kaukė “Pure Clay Detox”

Kiekvieną kartą pasirodžius L'oreal naujienai pasaulis trumpam išeina iš proto. Socialiniai tinklai, tinklaraščiai, youtube, žurnalai - visi tik ir kalba apie...

Close