Kaukių kolekcionierės išpažintis arba Kosmetikos DNR baltojo molio kaukės apžvalga

written by Živilė 2017-01-25

Kiekvienas turime silpnybių, kurias galėtume pavadinti savotišku fetišu. Vieni negali atsisakyti spurgytės prie rytinės kavos, kiti naujos batų poros. Manoji silpnybė paprasta – nė dienos, be veido kaukės. Pastarųjų namie turiu daugiau nei kojinių. Ir tikrai ne tik todėl, jog mano kojinės mėgsta viena kitą suvalgyti (kaip kitaip paaiškinti fenomeną, jog nusiperki dvi, o lieka viena..?). Normaliam žmogui tokio kaukių kiekio užtektų gyvenimui, o aš sunaudoju nemirktelėdama. Jei tai nebūtų gendantis ir išsibaigiantis produktas, tituluočiau save kolekcioniere. Skamba pakiliai, tiesa?

Kaukes, žinoma, naudoju įvairias. Pačios nemėgstamiausios, nustebsite, yra lakštinės. Paprastai gličios, nemalonios prisiliesti, varva, slidinėja nuo veido. Po tokios tik košmarai laukia. Nors aišku dėl skonio nesiginčijama. Mylimiausios turbūt iš molio: baltojo, žaliojo, gasulo; su aliejais, ekstraktais, hidrolatais ar paprastu vandeniu. Susimaišai, užsitepi ir keliauji daryti dienos darbų. O po to džiaugiesi gaivesne oda ir gražiau atrodančiu makiažu.

Viena iš naujausių kaukių kolekcijoje – Kosmetikos DNR baltojo molio kaukė. “Kaolinum” – trečiasis linijos vaikas. Paprastas, tačiau puikus. Sudėtyje nėra nei vieno elemento į kurį žiūrėdama galvočiau: “Jeigu išimtume šitą ir aną, būtų geriau…”. Kaolinas, tapijokos krakmolas, avižų miltai, jogurto milteliai, hialurono rūgštis ir.. viskas. Minimalisto svajonė.

 • Baltasis molis – populiarus visų pirma dėl to, jog yra tinkamas visiems odos tipams, įskaitant jautrią bei problemišką. Jis švelniai valo ir suteikia skaistumo.
 • Tapijokos krakmolas – švelnus, saugus ir gerai toleruojamas; veikia kaip klampumą reguliuojanti medžiaga.
 • Avižų miltai pasižymi raminančiomis, priešuždegiminėmis savybėmis.
 • Jorgurto milteliai ir hialurono rūgštis – ramina, minkština, švelnina odą.

Kalėdų laikotarpiu, kai produktas dienos šviesą išvydo pirmą kartą, kaukė pardavinėta kartu su juodosios keramikos indeliu, kurio autorius – keramikas Eugenijus Paukštė. Dabar, kaukės mišinį galima įsigyti ir atskirai, kas, žinoma, daugiau nei logiška. Užsinorėjus gaminį kartoti, antras indelis nėra būtinas.

Kosmetikos DNR baltojo molio kaukė

Privalumai

 • Minimali, natūrali sudėtis, dėl kurios kaukė turėtų tikti visiems odos tipams, įskaitant jautrią.
 • Naudojami ingredientai veikia valančiai, raminančiai, minkštinančiai.
 • Po naudojimo oda tampa matiškesnė, švelnesnė, maloni prisiliesti.
 • Kadangi kaukė sausa, į sudėtį nereikėjo įdėti jokių piktų konservantų.
 • Juodosios keramikos indelis – dailus, kokybiškas, rankų darbo.

Trūkumai

 • Tokias kaukes, kurias reikia susimaišyti patiems, naudoti mažiau patogu, nei iš anksto paruoštas.

Pastebėjimai

 • Nors instrukcijoje rašoma, jog reikia 2 šaukštelių kaukės, asmeninė patirtis rodo, jog užtenka 1-1,5.
 • Šiai kaukei (kaip ir kitoms molio pagrindu sukurtoms kaukėms) nereikėtų leisti sustingti. Jei jaučiate tempimą, priemonę nuplaukite arba sudrėkinkite vandeniu. Asmeniškai tam tikslui naudoju purškiamą hidrolatą.
 • Ant mano mišrios odos po naudojimo nelieka sausumo pojūčio, kuris būdingas naudojant molio kaukes, tačiau kaip rekomenduojama instrukcijose, po pusvalandžio pasitepu drėkinamuoju kremu.

Verdiktas

Kosmetikos DNR baltojo molio kaukė – minimalios ir apgalvotos sudėties priemonė, kuri turėtų tikti visiems odos tipams. Kaip ir žada gamintojas, valo odos paviršių, matizuoja, ramina odos uždegimus ir suteikia švelnumo.

Sudėtis

KaolinTapioca starchAvena sativa kernel flourYogurt powderSodium hyaluronate.

Įsigyti galima kosmetikosdnr.lt

*Nors prie produkto kūrimo neprisidėjau, o apžvalga – visiškai nuoširdi, esu Kosmetikos DNR komandos dalis, dėl ko mano nuomonė gali būtų kiek šališka 🙂

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
nauji pirkiniai
New In 2017 sausis: TopBeauty, Tiesiog Graži, Feelunique ir kt.

Pamenu, pradėjusi rašyti tinklaraštį, daugiausiai džiaugsmo kėlė akių šešėlių, kreminių pudrų ir skaistalų testavimas. Tačiau pradėjus domėtis produktų sudėtimis ir...

Close