Milani matiniai lūpų dažai “Amore” (Adorable atspalvis)

written by Živilė 2017-02-22

Neskaitant retų išimčių pastaruoju metu naudoju vien matinius lūpų spalvintojus. Visų pirma dėl to, jog dievinu matinį efektą. Tačiau ne ką mažiau svarbi priežastis yra ta, jog tokie dažai ilgai išlieka ir nekelia grėsmės išteplioti savęs bei aplinkinio pasaulio. Panašu, jog tokiais privalumais džiaugiuosi ne aš viena, mat matinių lūpdažių populiarumas neblėsta. Atvirkščiai, dėl milžiniškos paklausos, pasiūla auga kaip ant mielių. Dėl to, žinoma, didėja tikimybė rasti puikių ir prieinamos kainos variantų. Vienas iš įperkamesnių, internetinėje erdvėje išgirtų pasirinkimų yra Milani matiniai lūpų dažai “Amore”. Papirkta dailios spalvos, į savo kolekciją priglaudžiau Adorable atspalvį, lyginamą su populiariuoju Kylie Candy K.

Vanile kvepianti formulė itin pigmentuota, kreminė, lengvai bei lygiai dengiasi. Deja, kaip ir galima tikėtis, jaučiasi ant lūpų, sausina ir paryškina kiekvieną odos trūkumą. Be to, nors išlieka tikrai ilgai, dienos bėgyje kartais ima atrodyti ne itin patraukliai, dėl ko dažus norisi nusivalyti ir padengti iš naujo. Tiesa, situacija šimtą kartų pagerėja, jei prieš tai lūpos paruošiamos, nušveičiamos, sudrėkinamos. Tinkamai pasirūpinus lūpų oda, produktas ne tik gražiau atrodo, bet ir geriau išlieka. Dėl pastarosios priežastis, Milani dažus rekomenduočiau tik tiems, kuriems nebūdinga tingėti. Kitiems kur kas labiau siūlyčiau The Balm matinius lūpų dažus, kurie kiek brangesni, tačiau reikalauja mažiau pastangų.

 

Privalumai

  • daili, kasdienai tinkanti spalva;
  • puiki pigmentacija;
  • patogus aplikatorius;
  • maloniai ir lengvai dengiasi;
  • super ilgai išlieka;
  • nepalieka lipnumo;

Trūkumai

  • išryškina lūpų odos trūkumus;
  • sausina ir labai jaučiasi, dėl ko gali kilti diskomfortas;

Rezultatas

Verdiktas

Tai ar Milani matiniai lūpų dažai sužavės ar nuvils, labai priklauso nuo turėtų lūkesčių ir reikalavimų. Jei 1) esate pripratę prie sausinančio tokių produktų poveikio, 2) ieškote ne itin brangių, ilgai išliekančių dažų ir 3) netingite lūpų tinkamai paruošti (nušveisti, sudrėkinti), tuomet Milani turėtų patikti. Jei negalite pakęsti diskomforto ant lūpų ir saldžių kvapų, geriau paieškokite kito varianto. Kadangi pati išmokau “susigyventi” su gaminio trūkumais, o turimas atspalvis prilipo, dažus planuoju naudoti ir toliau, o gal net įsigyti dar vieną atspalvį.

Įsigyti galima Topbeauty. Kaina 9.99 €.

P.S.

Tinklaraštyje galite rasti atsiliepimus apie matinius lūpų dažus iš Inglot, The Balm ir Maybelline.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Juodai pilkos nuotaikos | DIENOS DERINYS

Paskutinis žiemos mėnuo tas keistas, pereinamas laikas, kai nebėra sniego, orai vis dar kankina šaltuku ir pažliugusiais keliais, o miesto...

Close