Apetitą kelianti akių šešėlių paletė iš theBalm

written by Živilė 2017-02-28

Jei reikėtų pasirinkti vieną prekės ženklą, kurį turėčiau naudoti visą laiką, išrinktuoju greičiausiai taptų theBalm. Ir visgi svarstydama ar verta įsigyti theBalm šešėlių paletę “Appétit” nebuvau tikra ar pirkinys pasiteisins. Nors žinojau, jog šešėliai bus kokybiški (šiuo klausimu theBalm nenuvilia), neramino spalvų pasirinkimas. Nepaisant to, jog talpina net 9 atspalvius ir 3 tekstūras (matinę, žėrinčią, spindinčią) paletė neatrodė labai universali ir jei taip galima sakyti maniška. Visa laimė, kartais atradimai nutinka net tuomet, kai nesitiki. Išbandžius šešėlius gyvai tiko absoliučiai visi atspalviai. Net gąsdinančiai ryški varinė pasirodė kur kas labiau pritaikoma, nei tikėjausi.

Kaip ir maniau, šešėliai pigmentuoti, gerai išlieka ant vokų, su jais itin paprasta dirbti. Nors matinė tekstūra šiek tiek miltuota, naudojant šešėlių bazę problema išnyksta. Tiesa, kaip ir maniau, paletė nėra labai universali. Pavyzdžiui, joje norėtųsi matyti bent vieną juodą ar tamsiai rudą matinį atspalvį, tačiau visko turėti matyt neįmanoma. Galiausiai, kaip ir įprasta gamintojui, paletė apiforminta labai žaismingai. Pakuotė pateikta, kaip meniu, kuriame randami 9 žavūs vyrukai. Eat ur ♥ out siūlo theBalm.

Privalumai

  • šešėliai pigmentuoti, malonios tekstūros, lengvai sklaidosi ir gerai išlieka;
  • paletėje yra 9 tarpusavyje suderinti atspalviai (3 matiniai, 3 žėrintys, 3 subtiliai spindintys)
  • šešėliai paletėje nėra “suspausti”, į juos puikiai įtelpa net ir didesni teptukai;
  • žaismingai apiforminta pakuotė;
  • vidutinio dydžio veidrodis;

Trūkumai

  • spalviškai paletė nėra pati universaliausia;

Rezultatas

Verdiktas

Renkantis naują šešėlių paletę visų pirma svarbu išsirinkti tinkančias ir patinkančias spalvas. Gerai apmąstyti ar tai, ką siūlo paletė atrodo pritaikoma, ar pusė rinkinio atspalvių neliks pamiršti. theBalm akių šešėlių paletė puikiausiai išpildė asmeninius lūkesčius, įtiko tiek spalviniu, tiek šešėlių kokybe, tačiau tuo pačiu nujaučiu, jog dėk spalvinio, ji nebus tobula visiems.

Įsigyti galima topbeauty, feelunique ir kt.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

Vi.Woolf 2017-03-01 - 17:46

aaaa kaip grazu. Visiskai sutinku, as irgi labai uzsikabinau uz theBalm.
Gaila, kad neturiu nei kantrybes nei laiko seseliams.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Make Up For Ever makiažo bazė
Kam reikalinga makiažo bazė? | Make Up For Ever matizuojančios bazės apžvalga

Vienas iš populiariausių visų laikų tinklaraščio įrašų yra apie makiažo bazes. Nors parašytas akmens amžiuje, į jį vis dar plūsta...

Close