Mados Infekcija vyro-programuotojo akimis

written by Olegas 2017-03-19

Tekstas tinklaraščio svečio Olego, nuotraukos Živilės.

Įtariu, jog žmonės, kurie kasmet laukia Mados Infekcijos, ilgai planuoja savo aprangą ir sąžiningai ruošiasi, tuo tarpu mano grožio receptas buvo paprastas. Po valandos grožio miego jaučiausi savimi pasitikintis ir drąsiai žengiau į ŠMC patalpas. Prie įėjimo pasitiko 3 apsaugininkai, kuriems kažkodėl nebuvo įdomus mano didelės kuprinės turinys. Taip ir galvojau, jog galėjau įsidėti spragėsių. Noras parodyti bilietą per specialią atsisiųstą programėlę nepaėjo, nes jinai pasirodo neveikia.  Kas suprogramavo darbuotoja nežinojo, tad tegul tai lieka programuotojų sąžinei.

Įėjus į vidų į akis iš karto krito didelis žmonių kiekis bei aprangos įvairovė. Vau! Kai kurie atrodė taip įspūdingai, kad net nesupratau ar jie troll’ina, ar rimtai taip apsirengė. Nemažai pažįstamų veidų iš televizijos, daug jaunimo ir iš esmės labai pozityvi atmosfera. Kai po draugės kumštelėjimo į šoną gavau pastabą: “nemandagu spoksoti į žmones”, pradėjau nužiūrinėti batus. Ir ką jūs manote, mažiausiai 25% batų porų nebuvo švariai išvalyti. Gal dabar taip madinga?

Pamindžikavus žmonių minioje, atėjo laikas lemtingo sprendimo akimirkai: ar fotografuotis stendo fone ir patekti į viešumą, ar ir toliau slėptis po akmeniu? Kadangi atrodžiau kaip atrodžiau… nusprendžiau negėdyti savo studentų.  “Jeigu norės, tai fotografai mane susiras” galvojau aš kaskart, kai eilinis(-ė) fotografas(-ė)  akivaizdžiai manęs vengė. Mintis kitiems metams: arba apsirengti labai stilingai, arba užsidėti bulvės kostiumą. Tada jau tikrai būčiau delfi portalo žvaigždė.

Patricija Regesaitė [Injekcija] – it vabzdžių/drugelių paroda, labai žaisminga ir minimalistinė.

Liucija Kvašytė – uniformuoti skautukai/jūreiviai. Supratau, jog esu madingas, nes irgi nešioju ilgas kojines.

Diana Paukštytė – kolekcija iškart papirko Liudovico Einaudi kūrinys. Pasirodymą atidarė Čaplinas, o po to padavė gotų ir vampyrų.

Lina Gudanavičiūtė – moteriški/azijietiški agentai Smitai (iš Matricos).

Ugnė Martinaitytė – kolekcija priminė šiuolaikišką Aną Kareniną. Trys Kareninos buvo su pjaustymo lentelėmis rankose. Vienos Anos krutinę dengė tik permatoma medžiaga. Priekyje manęs sėdinti mergina savo vyrui uždengė akis.

Živilė Aleknavičiūtė [Injekcija] – kaip stilingai panaudoti kilimų/užuolaidų komponentus.

Sandra Straukaitė – rajoniniai, folija, maišeliai, kur sėmkės?’

Jaroslaw Ewer – mūsų draugai lenkai! Daug raštų, daug įvairumo, very nice.

Viktorija Rosenberg & Paulius Leonas –  techno diskoteka, super-natural padarai, sexy, crazy, vau-vau! Tikriausiai labiausiai patiko, nes vaikinai-modeliai atrodė tiesiog nerealiai.

Beje, apie aprangos stilių išmanau tiek pat, kiek apie bulvių rūšis, bet juk tai netrukdo mėgautis bulvėmis? Šis išėjimas privertė pasijausti gyvu, tarp žmonių, o ir šiaip prasiblaškyti, pasiklausyti muzikos, pažiūrėti šviesų žaismą, buvo awesome-powsome patirtis. Tik gaila nedavė maišiuko su kosmetikos tester’iais (kaip pamenu kažkada dalino), bet užtat ledų privalgiau ir nesvarbu, jog buvo žiauriai saldūs, svarbiausia nemokami!

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Naujas lietuviškas prekės ženklas PEONIA | Jauninančio veido kremo apžvalga

Visuomet smalsu susipažinti su šviežiai iškeptais prekės ženklais. Tačiau užvis smagiausia, kai naujiena - lietuviška. "Peonia" prekės ženklo kūrėjos, bendradarbiaudamos...

Close