theBalm švytėjimą suteikiančių pudrų rinkinys “Manizer Sisters Trio”

written by Živilė 2017-03-22

Kertu lažybų, jog švytėjimo suteikianti pudra nėra jūsų kasdienio makiažo dalis. Kaip pasakė gera draugė, “normalioms dirbančioms boboms kožną rytą prie veidrodžio dažantis praleist ilgiau nei 30 min yra didelė prabanga”. Natūralu, jog daugumai nėra laiko užsitepti kažką daugiau nei toninį kremą, blakstienų tušą ir gal dar lūpų dažus, jei norisi darbe gauti vieną kitą komplimentą. Tačiau, jei ruoštis ir puoštis mėgstate, rengiantis vakariniam pasibuvimui mieste, tikriausiai išsitraukiate ir sunkesnę artileriją: makiažo bazę, akių šešėlius, skaistalus ir gal net gi švytėjimo suteikiančią pudrą. Jei visgi tokio daikto naudoti niekada neteko, tai švytėjimo suteikianti pudra yra tokia stebuklinga priemonė, kuri kiekvieną rūškaną veidą paverčianti kur kas malonesniu akiai. Žinoma, su sąlyga, jog naudojamas kokybiškas produktas ir jaučiamas saikas, mat kitu atveju rizikuojama virsti ne itin patraukliu disko monstru.

Kalbant apie kokybę, vienus iš populiariausių ir labiausiai išgirtų highlighter’ių gamina theBalm, kuriuos žinoma ir man knietėjo išmėginti. O kadangi daugiau visada yra geriau, nei mažiau, galiausiai įsigijau ne vieną atspalvį, o visą “Manizer Sisters Trio” rinkinį, kuriame gyvena trys švytinčios sesės: Mary-Lou, Cindy-Lou ir Betty-Lou.

Privalumai

  • lengvai ir gražiai dengiasi,
  • suteikia spindintį efektą be matomų blizgučių,
  • galima išgauti ir gana švelnų ir labai intensyvų rezultatą,
  • gerai išlieka dienos bėgyje,
  • žaisminga pakuotė su veidrodžiu,
  • visi atspalviai puikiai atrodo ir naudojami vietoje akių šešėlių,
  • saugi ir švelni sudėtis (plačiau, KDNR)

Trūkumai

  • neradau.

Rezultatas

Verdiktas

Kaip ir tikėjausi, The Manizer Sisters yra be proto dailios ir vertos dėmesio,  o gal net gi geriausios kada turėtos švytėjimo suteikiančios pudros. Tiesa kitą kartą greičiausiai pirkčiau tik šampaninio atspalvio Mary-Lou Manizer, kuri atrodo universaliausia ir ant mano odos atrodo natūraliausiai.

Įsigyti galima topbeauty (25.49€), lookfantastic (€29.45)

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
mados tendencijos
Pavasariniai vėjai | DIENOS DERINYS

Vienas iš gausybės šio sezono trendų yra spalviniai blokai ant rūbų. Maždaug tokie, kaip ant nuotraukose matomo megztinio. Nors asmeniškai tokia tendencija...

Close