ARAS skutimosi gelis s2 su d-pantenoliu

written by Olegas 2017-03-24

Tinklaraščio draugo įrašas

Iki šiol neturėjau nei vieno teigiamo įrašo apie Aras kosmetiką, nes turėti produktai nepaliko gero įspūdžio. Tačiau gal šis kartas bus kitoks? Gal pirmą kartą užbaigsiu Aras priemonę iki galo? Tikra intriga, ane? Čia kaip su Pilvelyte: visada yra tikimybė, jog jinai atstovaus Lietuvą Eurovizijoje. Taigi skutimosi gelis su d-pantenoliu. Kadangi praeitas įrašas (pasaka apie Aras kelioninį rinkinį) buvo ilgas, tai kaip kompensacija, šitas įrašas bus trumpas bei pirmą kartą pabandysiu visiškai savarankiškai apžvelgti sudėtį.

ARAS skutimosi gelis su d-pandenoliu

Po dviejų vakarų sąžiningo bandymo aprašyti sudėtį (įsivaizduojamas draugas tai paliudytų), galiu tik pasidalinti, jog sudėties nagrinėjimas buvo tikra kankynė… Šaltinių skirtingos nuomonės apie ingredientus, begalė terminų, begalė neaiškumo, daug kavos, begalė papildomos informacijos, begalė begalės… Magistro raudoną diplomą lengviau gauti. Nenuostabu, jog kai kurie kosmetikos apžvalgininkai pasirenka neaprašinėti sudėčių arba aprašo atsainiai, nes tai sunkus darbas. Užtat kaip faina, kai pasirodo kažkas jau yra aprašęs sudėtį, tad užtenka tiesiog įdėti nuorodą 😀 O dabar prie reikalo:

Nepatiko

  • Nepatogus dozatoriaus.
  • Nustojus naudotis dozatoriumi, jis ir toliau praleidžia putas.
  • Neišvaizdi pakuotė.
  • Nėra indikatoriaus, kiek produkto liko.
  • Kaina nelabai skiriasi nuo užsienietiškų, bet minėtų trūkumų neturinčių produktų.
  • Sudėtis nėra bloga, bet ir nėra gera.
  • Buteliuko angliškas ir lietuviškas vertimas nesutampa “Special shaving gel” ir “Skutimosi gelis”.

Patiko

  • Malonus pojūtis ant odos.
  • Lietuviška priemonė.
  • Atlieka savo funkciją.

Akivaizdu, jog yra žymiai daugiau dalykų, kurie nepatiko. Bet ar jie tikrai tokie svarbūs? Gi svarbiausia pojūtis, veikimas ir tai jog tai lietuviškas produktas, o mūsų gamintojus reikia paskatinti. Todėl pirmą kartą parašysiu, jog Aras produktas man net labai-labai pa… pati… patiktų, jeigu nebūtų tiek daug trūkumų. O ko jūs tikėjotės? 😀 Jeigu nėra gerai, tai nėra gerai. Užmerkti akis į trūkumus priverstų tik vienas dalykas: įsimylėjimas į produktą. Deja, anot paaiškinimų, kas yra meilė ant “Love is” kramtomos gumos popierėlių, įsimylėjęs nesu.

Verdiktas

Potencialo yra, tad laukiu produkto patobulinimo. O šiai dienai nupirkčiau dar kartą, nebent būtų nuolaida, dėl kurios šis produktas ir atsidūrė pas mane iš pat pradžių.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
kosmetikos naujienos
New In 2017 kovas: Biocos, VIVI, The Ordinary, Artistry, Kinetics

Pavasaris - turbūt "derlingiausias" metų laikas kosmetikos mylėtojams. Būtent dabar į pasaulį išleidžiama daugiausia naujų kolekcijų ir didelė dalis jų...

Close