Mėnesio mėgstamiausi: renginiai, maistas, kosmetika ir kt. | 2017 KOVAS

written by Živilė 2017-04-03

Rengti mėnesio mėgstamiausius – tinklaraštyje trumpai gyvavusi ir seniai nutrūkusi tradicija. Tiesą sakant, paskutinį kartą tokį įrašą rašiau prieš 2,5 metų, taigi beveik dinozauro laikais. Nors pamenu, jog tokie įrašai buvo gausiai lankomi, manęs pačios jie nekabino. Visų pirma dėl to, jog bandžiau save apriboti kosmetikos mėgstamiausiais, nors tikrai ne kiekvieną mėnesį atsiranda produktų, kuriuos nuoširdžiai galiu vadinti pačiais pačiausiais. Todėl šį įrašą skiriu ne vien kosmetikai, bet apskritai gyvenimui. Jei tokie pasidalinimai prigis, ateityje tikiuosi dalintis patikusiais renginiais, knygomis, muzika, filmais ir kitais mažais malonumais. Ar būtų įdomu?

Kovo mėnesio mėgstamiausi

Renginiai

Kino pavasaris

Kino pavasaris, panašiai kaip Knygų mugė yra vienas mėgstamiausių metų renginių, kurių laukiu braukydama dienas kalendoriuje. Bandydama išsirinkti norimus filmus paprastai trailer’ių peržiūroms ir aprašymų skaitymams skiriu visą dieną. Šiais metais pastangos pasiteisino ir beveik visi filmai paliko įspūdį. Labiausiai norisi išskirti itališką “Tobuli melagiai” ir (nieko nenustebinsiu) “Mėnesiena”. Kad ir kaip labai sužavėjo garsusis “La La Land”, pažiūrėjus “Mėnesiena” nekilo klausimų, kodėl būtent šis filmas gavo pagrindinį Oskarą. Visiems katinų mylėtojams taip pat rekomenduočiau ir dokumentiką “Stambulo katės”: graži, įtraukianti, priverčianti nusišypsoti.

Mados infekcija

Lankytis mados infekcijoje – tradicija prasidėjusi dar paauglystėje, kai į renginį vesdavosi tėvai. Nors pamenu kiek nejaukiai jausdavausi tarp tų išskirtinai išsidabinusių žmonių, visuomet užgniaužusi kvapą stebėdavau ant podiumo pasirodančias kolekcijas. Galbūt todėl, bene ryškiausiai pamenu ne pastarųjų metų infekcijas, o tas, kurios buvo prieš kelis metus. Tarkime, iki šiol atsimenu ’09 metų Dainiaus Benedikto ir Beno Staškausko avangardinių kostiumų kolekciją “Infiltruoti”. Šiais metais į renginį visai neplanuotai keliavau su draugu, kurio įspūdžius galite paskaityti įraše “Mados Infekcija vyro-programuotojo akimis”.

Maistas

Gaminimas yra viena iš tų sričių, kurios visuomet sekėsi be didesnių pastangų. Retkarčiais susimąstau, jog būtų smagu turėti net atskirą maisto blogą, tačiau idėją atidedu, mat, žinau, pradėčiau mėtytis nuo vieno blogo, prie kito. Tiesa, nors gaminti patinka, ruošiant maistą kiekvieną dieną, kaip ir visus, ima mušti šiokia tokia rutina. Dėl tos priežasties, su draugu nusprendėme, jog reikia vieną ar du kartus į savaitę keliauti valgyti į miestą ir stengtis išmėginti anksčiau nebandytas vietas. Kovo mėnesį norisi išskirti dvi kavines:

Grill London

Maloniai nustebino ne tik atmosfera (nekliuvo net didelis žmonių kiekis ir laukimas eilėje), bet ir fantastiško skanumo maistas. Nežinau ar taip tiesiog pasisekė, ar ten visada taip gerai, bet apsilankymą tikrai kartosime.

Kamikadzė

Vilniaus centre užslėpta, visiškai miniatiūrinio dydžio vieta. Norint į ją patekti teko ne tik 15 minučių laukti už durų, bet ir iš anksto rezervuoti maistą iš ryte jų Facebook puslapyje paskelbto meniu. Nors kavinės aplinka labai buitiška ir ne itin patraukli pati patirtis ir maistas buvo netikėtai puikus.

Kosmetika

Kosmetikos mėgstamiausi kaip ir priklauso – pavasariški. Praktiškai kiekvieną kartą eidama pro duris pasipuošdavau Artistry lūpų dažais “Fuchsia”, suteikiančiais rausvą, gaiviai spindinčią spalvą. Nors blizgus, dažas įsigeria į lūpas ir stebėtinai ilgai išlieka. Tuo tarpu ant nagų didžiąją mėnesio dalį karaliavo Kinetics “Give Me Better Price”. Pastelinis atspalvis sužavėjo spalvų žaismu: dienos apšvietime spalva atrodo alyvinė, vakare šviesiai rausva. Galiausiai, kaip niekada pamėgau spindinčios odos įspūdį, kurį pamainomis suteikdavo du produktai: theBalm “The Manizer Sisters” (apžvalga) ir Artistry “Highlighting Tint”.

Apranga

Kovo mėnesį tinklaraštyje dalinausi trimis aprangos deriniais (1, 2, 3), iš kurių mėgstamiausiu tapo paskutinis. Vien dėl lengvumo, kurį dovanoja besiplaikstantis sijonas iš  Y.A.S. Ne ką mažiau džiugino ir tai, jog bent kelias mėnesio dienas paltus galėjau pakeisti į lengvesnius viršutinius rūbus.

O kokie mėgstamiausi kovo mėnesį labiausiai džiugino Jus?

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

6 komentarai

Susiję įrašai

6 komentarai

Frozzen 2017-04-04 - 01:39

Puiki atgaivinta rubrika! Labai smagu kad prapletete megstamu rata neapsiribojant tik kosmetika. Tikrai idomu skaityti ir isbandyti rekomendacijas

Reply
Živilė 2017-04-04 - 13:11

Ačiū už komentarą! Smagu girdėti, jog patinka :))

Reply
Monika 2017-04-04 - 13:28

Pritariu Frozzen 🙂

Reply
Živilė 2017-04-04 - 13:30

Ačiū, Monika 😀

Reply
Asta 2017-04-04 - 13:32

Koks nerealus įrašas! Būtų smagu, jei taptų tradicija 🙂 Ir apie “užkabinusias” knygas, ir apie naujai atrastą muziką, ir apie visa kita būtų įdomu paskaityti.

Reply
Živilė 2017-04-04 - 15:59

Asta, ačiū už komplimentą! Tikrai labai motyvuoja rašyti :))

Reply

Komentarai

Read previous post:
TOP 3: geriausi miceliniai vandenys

Nusprendusi parašyti apie geriausius micelinius vandenis galvojau, jog ši užduotis bus kaip niekada lengva. Seniai praėjo laikai, kai Bioderma rausvasis...

Close