Makiažo šepetėliai pradedantiesiems: Ecotools “Starter Kit”

written by Živilė 2017-04-19

Turbūt sutiksite, jog gero makiažo “sudedamosios dalys” yra ne vien kokybiškos kosmetikos priemonės, bet ir tinkami makiažo šepetėliai. Prisipažinsiu, buvo laikai, kai tiek veido, tiek akių makiažą dariausi vien pirštų pagalba ir jaučiausi labai profesionali. Deja, visos iliuzijos išsisklaidė suvokus, jog man tikrai negresia tapti antrąja Charlotte Tilbury ir nėra čia ko išsidirbinėti. Tik labai geri visažistai gali atlikti fantastišką makiažą absoliučiai su bet kuo. Kadangi tuo metu makiažu domėtis tik pradėjau ir nenorėjau per daug išlaidauti, įsigijau išgirtąjį Ecotools teptukų rinkinį. Tiksliau maniau, jog įsigijau, mat kaip vėliau paaiškėjo, tai ką atsisiunčiau tebuvo padielkos iš Kinijos. Užtat dabar, kai po tiek metų rankose pagaliau laikau originalų Ecotools teptukų rinkinį “Starter Kit”, jaučiuosi šiek tiek nostalgiškai. Neįmantrus dizainas, iš bambumo padaryti koteliai ir vietomis išsiklaipę sintetiniai plaukeliai nežada fantastiškos kokybės, tačiau išpildo bazinius poreikius ir tinka makiažo pradedantiesiems. Sutikite, jeigu visa makiažo rutina susideda iš vienos spalvos potėpio ant vokų ir antakių pašukavimo, vargu ar apsimoka investuoti į Sigma ar Zoeva, kad ir kokie puikūs tie šepetėliai būtų.

Ecotools šepetėlių rinkinys “Starter Kit”

Ecotools “Starter Set” rinkinį sudaro 6 šepetėliai: maskavimo, pudros/skaistalų, šešėlių, akių linijos ir antakių:

  • maskavimo teptukas – nedidelis, plokščias, tinkamas ne tik maskuoklio paskirstymui, bet ir šešėlių dengimui ant voko.
  • pudros/skaistalų teptukas – didelis, pakankamai švelnus ir patogus naudojimui; geriausiai tinka sausai pudrai, tačiau naudojant atsargiai galima dengti ir skaistalus ar bronzinę pudrą.
  • šešėlių teptukas – padoriai išsklaido šešėlius voko linkyje.
  • akių linijos teptukas, kurį galima naudoti ir antakiams.  Asmenine nuomone tai prasčiausias rinkinio šepetėlis, vien dėl to, jog yra per storas, nors, žinoma, skonio reikalas.
  • antakių šepetėlis – skirtas sušukuoti antakių plaukelius; tokiam paprastam darbui labai kokybiško teptuko nereikia, tad ir šis su užduotimi susitvarko puikiai.

Verdiktas

Ecotools šepetėlių rinkinys “Starter Kit” turi pagrindinius, pradedantiesiems reikalingus teptukus. Turėdami tokį rinkinį pasidarysite paprastą akių makiažą, galėsite aplikuoti skaistalus ir bronzinę pudrą, susitvarkyti antakius.  Tai pakankamai kokybiškas pasirinkimas už prieinama kainą. Visgi, jei norisi kažko kokybiškesnio, atkreipčiau dėmesį į Real Techniques (žr. čia), kurių teptukai pranoksta Ecotools ir yra verti didesnės kainos. Tinklaraštyje taip pat rasite profesionalams tinkamo Sigma rinkinio apžvalgą (žr. čia).

Ecotools teptukus įsigyti galima iherb, douglas, topbeauty ir kt.

 

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Vasarė 2017-04-19 - 21:42

Nors ir nedavei labai gero įvertinimo šepetėliams, visgi nuo savęs turiu pridurti, kad jie ganėtinai patobulėjo – vien šepetėlių pasirinkime. 🙂 Vietoje blending tipo anksčiau buvo dar vienas nereikalingas shader (savo turėtame rinkinyje išsklaidymo šepetėlio labiausiai ir pasigesdavau), o vietoje visai padoraus antakių prašukavimo – kažkoks antikinis agregatas, iš kitos pusės dar ir blakstienoms skirtas. Tai džiugu, kad EcoTools vis tiek daro progresą. O kirstas šepetėlis antakiams, ko gero, pripratimo reikalas – kai jį naudojau porą metų, buvo gerai. Pabandžius Sigma dar galvojau, kad kažkoks neįprastai mažas ir kažkaip ne itin fainai naudojasi… 😀 Bet irgi pripratau, dabar jau nebegrįžčiau.

Apskritai sutinku – puiki rekomendacija makiažo pradžiamokslininkams!

Reply
Živilė 2017-04-21 - 17:34

Man atrodo tavo turėtas rinkinys su antakių agregatu vis dar egzistuoja 😀 Šitas ar ne? 🙂 Bet dėl tobulėjimo sutinku 🙂 Mačiau jie naujų rinkinių išleido, kurie bent nuotraukose atrodo dar kokybiškesni 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
L'Oreal Extraordinary Clay
L’OREAL NAUJIENA: Elvital Extraordinary Clay šampūnas, balzamas ir kaukė riebiems plaukams

Kaip riebių plaukų savininkė visuomet jaučiau, jog rinkoje trūksta produktų, skirtų mano plaukų tipui. Jeigu jūsų plaukai sausi, dažyti ir...

Close