Artistry pavasario kolekcija “Modern Icon”

written by Živilė 2017-04-24

Natūraliai atrodantys antakiai, skaisti oda, spindintys akių šešėliai ir putlios, blizgios lūpos – pavasario makiažo tendencijos, kurias įkūnijo limituota Artistry “Modern Icon” kolekcija. Po kelių savaičių testavimo, dalinuosi įspūdžiais apie atstovų atsiųstą antakių paletę, blizgius šešėlius, švytėjimo suteikiančią priemonę ir drėgnų lūpų įspūdį sukuriančius dažus.

Antakių paletė

Kompaktiškoje paletėje sutalpinta beveik viskas, ko reikia kasdienei antakių rutinai: vaškas formai nubrėžti ir 2 šalto tono šešėliai tarpeliams užpildyti: šviesus, pilkšvai rudas “Taupe” ir tamsiai rudas “Espresso”. Papildomai, mažame, sunkiai atsidarančiame stalčiuke paslėptas pincetas, kampu kirstas teptukas ir šepetėlis šukavimui. Pastarieji – visiškai miniatiūriniai, todėl nėra patogūs, užtat praverčia keliaujant. Kadangi šešėliai saikingai pigmentuoti, jais paprasta naudotis be didelės baimės padauginti. Tai nėra geriausias pasirinkimas, jei siekiate turėti grafinius, tobulai atrodančius antakius. Tačiau prijaučiantys naujausiai antakių madai, pagal kurią siekiama sukurti vešliai ir natūraliai atrodančius antakius – turėtų būti patenkinti.

Spindesio suteikianti priemonė

Gelinės konsistencijos highlighteris suteikia subtilaus, rausvai auksinio spindesio su perlamutro užuomina. Naudojama tikslinėse vietose (virš skruostikaulių, aplink smilkinius, virš Kupidono lanko) sukuria švelnų, kiekvienai dienai tinkantį švytėjimo efektą. Turint normalią ar sausą odą ir siekiant išgauti spindinčios odos įspūdį, priemonė gali būti sumaišoma su turimu makiažo pagrindu. Kadangi naudojasi labai taupiai, esu tikra užteks ilgam laikui. Geriausią rezultatą pasiekiu dengdama labai mažą kiekį ir išsklaidydama pirštais.

Lūpų dažai-blizgis

Minkšta, sviestinė konsistencija lengvai pasiskirsto ant lūpų ir dovanoja drėgnų, putlių lūpų efektą. Nors pradžioje gali pateplioti dantis, neturi tendencijos išbėgti pro kraštu, dėka vos vos jaučiamo lipnumo. Dažus sluoksniuojant lengva išgauti pilną pigmentaciją, tačiau asmeniškai lūpdažis gražiausiai atrodo saikingai užteptas ir gerai išsklaidytas pirštais ar teptuku. Kadangi niekada nebuvau nei blizgių, nei rausvų lūpų dažų gerbėja, maniau, jog šį produktą išmėginsiu ir numesiu į šalį. O bet tačiau fukcijos spalva taip papirko, jog dažai gerą mėnesį buvo naudojami kiekviena pasitaikiusia proga.

Akių šešėliai

Blizgūs, birios konsistencijos pigmentai apgyvendinti kiek neįprastoje pakuotėje su šepetėliu, užtikrinančiu, jog produktas nebus išbarstytas. Nors pridėtinis šepetėlis nėra labai kokybiškas ant vokų padengti šešėliai palieka bronzinį, šviesą gaudantį šydą ir atrodo tikrai žaviai. Nepaisant to, tai vienintelis kolekcijos produktas, kuris nėra dažnai naudojamas vien dėl to, jog ranka mieliau linksta prie makiažo palečių, o ne pavienių atspalvių.

Verdiktas

Artistry pavasario kolekcija “Modern Icon” dailiai įpakuota, kokybiška, pasižymi geromis dekoratyvinėmis savybėmis. Vieninteliai šešėliai, nors ir gražūs, dėl neįprasto pateikimo nerado vietos kasdienėje kosmetinėje. Gaila, jog produktai turi kiek užkeltą kainą ir parduodami tinklinio marketingo principu, mat tikrai galėtų sutraukti didesnį gerbėjų ratą.

Rezultatas

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Kodėl nesu natūralios kosmetikos šalininkė?

Švęsdama antrąjį tinklaraščio gimtadienį į pasaulį paleidau įrašą pavadinimu "Kodėl rašau apie prastą kosmetiką?".  Dabar, tikiu, atėjo laikas pagvildenti dar...

Close