Urban Decay akių šešėlių paletė “Naked Basics”

written by Živilė 2017-04-25

Kad ir koks akių makiažas atliekamas, neutralūs, matiniai atspalviai yra būtinybė. Jie gelbsti, kai reikia sulieti spalvas, sukurti tolygius perėjimus, šešėlį voko linkyje, pašviesinti zoną po antakiu, patamsinti išorinį akių kamputį ir t.t. Akių makiažui naudojant vien blizgius atspalvius padidėja tikimybė, jog bendras vaizdas atrodys neišbaigtai ir perkrautai, stokos modernumo, sendins. Dėl šios priežasties dažnoje šešėlių paletėje derinamos matinės ir blizgios formulės. Kadangi asmeniškai greičiausiai išbaigiu matinius šešėlius, idėja turėti atskirą, matinių šešėlių paletę atrodo labai patraukti. Deja, atrasti tobulą paletę – nėra lengvas uždavinys. Matiniai šešėliai, kaip taisyklė, būna labiau miltuoti ir mažiau malonios tekstūros. Tinklaraštyje galima susipažinti su matinių šešėlių paletėmis iš  Make Up Factory, Isadora, Pupa, Stila.  Tuo tarpu šioje apžvalgoje dalinuosi įspūdžiais naudojant garsiąją Urban Decay “Naked Basics”.

Lengva, kompaktiška paletė talpina  6 neutralius atspalvius (1 blizgų ir 5 matinius):

 • Venus – šviesi, dailiai spindinti, tobulai tinka vidiniam akių kampučiui pašviesinti.
 • Foxy – matinė gelsva.
 • W.O.S. – matinė dramblio kaulo.
 • Naked 2 – matinė pilkšva.
 • Faint – matinė ruda.
 • Craive – matinė juoda.

Nors paprastai matiniai akių šešėliai yra įnoringesni ir miltuoti, šie šešėliai turi malonią tekstūrą, lygiai dengiasi, super lengvai sklaidosi ir praktiškai nebyra. Vienintelis kiek nuvylęs aspektas yra atspalvių pigmentacija. Naudojant šešėlių bazę ji visiškai pakankama, tačiau tepant ant nuogos odos įspūdžio nepalieka. Kaip ir galima tikėtis labiausiai pigmentacijos stokoja šviesūs atspalviai, tačiau net ir juoda be bazės nėra tokia intensyvi, kokia galėtų būti. Palyginimui, kairėje matote spalvas be bazės, dešinėje su baze:

Venus be bazės (kairėje), su baze (dešinėje)

Foxy be bazės (kairėje), su baze (dešinėje)

W.O.S. be bazės (kairėje), su baze (dešinėje)

Naked 2 be bazės (kairėje), su baze (dešinėje)

Faint ba bazės (kairėje), su baze (dešinėje)

Craive be bazės (kairėje), su baze (dešinėje)

Privalumai

 • neutralūs, suderinti atspalviai;
 • nėra miltuoti, skirtingai nei dauguma matinių šešėlių;
 • lygiai dengiasi, gražiai skaidosi;
 • gerai išlieka dienos bėgyje;
 • lengva, labai kompaktiška pakuotė;
 • yra veidrodis.

Trūkumai

 • šešėliai stokoja pigmentacijos, tad būtina naudoti šešėlių bazę.

Verdiktas

Būnant visiškai atvirai, girdėdama tiek pagyrų apie Urban Decay šešėlių kokybę iš “Naked Basics” tikėjausi šiek tiek daugiau. Tačiau apskritai paletė praktiška ir praverčia atliekant bet kokį akių makiažą. Šešėliai kokybiški, turi malonią tekstūrą, lengvai sklaidosi, nepalieka matiniams šešėliams būdingo miltuoto efekto. Paletė verta dėmesio, tačiau su viena sąlyga – jei kartu bus naudojama akių šešėlių bazė.

Įsigyti galima feelunique (€28.80), lookfantastic (€23.95), douglas (28,95 €),

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

Salomėja 2017-04-25 - 15:04

Rekomenduoju pamėginti, kurią nors matine The Balm paletę. Aš iš UD turėjau tik Vices. Labai norėjau ką nors išmėginti, bet nebuvau sužavėta ir perpardavusi pakeičiau ja nauja mylimos kompanijos. Sutinku dėl pigmentacijos. O pas mane dar ir blizgučių buvo, tai va jie skraidydavo visur.

Reply
Živilė 2017-04-25 - 15:19

theBalm matiniai šešėliai turbūt mėgstamiausi iš kada bandytų :))

Reply
Ginger Spice 2017-04-25 - 15:33

Tai ta juoda Crave ir yra ne super juoda, skirta pašešėliavimui, jų singles turi superinę juodą kam reikia labai labai juodos. Aš tai dabar įsimylėjus Ultimate Basics 😍😍😍

Reply
Živilė 2017-04-25 - 15:56

Tikiu! bent iš nuotraukų Ultimate Basics atrodo labai verta dėmesio :)) Manau jei dar kartą pirksiu UD paletę, tai šią.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Artistry pavasario kolekcija
Artistry pavasario kolekcija “Modern Icon”

Natūraliai atrodantys antakiai, skaisti oda, spindintys akių šešėliai ir putlios, blizgios lūpos - pavasario makiažo tendencijos, kurias įkūnijo limituota Artistry "Modern...

Close