Kosmetikos nesusipratimai: Make Up Factory akių šešėlių paletė

written by Živilė 2017-04-26

Make Up Factory savo asortimente be jokios abejonės turi fantastiškų produktų. Jie gamina visų laikų mylimiausią gelinį pavedimą, mėgstu jų lūpų dažus, šešėlių bazę ir kontūravimo pudrą, o matinių šešėlių kvartetas ilgą laiką buvo viskas ką naudojau. Todėl nusprendusi įsigyti didesnę šešėlių paletę tikėjausi skraidančių vienaragių ir vaivorykščių arba bent jau geros pigmentacijos bei malonios ir lengvai sklaidomos formulės. Deja, tai ką gavau buvo smūgis į paširdžius. Turbūt taip jaučiasi vaikas, kai jam pažada atrakcionų parką, o vietoje to nuveža pas močiutę ravėti daržo. Laikais, kai rinkoje yra tiek daug puikių pasirinkimų, sunku patikėti, jog Make Up Factory leido sau išleisti tokį nesusipratimą. Formulė miltuota, spalvos prigesintos, nepaisant pigmentacijos stokos, šešėlių praktiškai neįmanoma sklaidyti. Viskas taip blogai, jog viduje ėmiau viltis, jog įsigijau brokuotą ar pasenusią paletę. Tad jeigu turite šį produktą ir jūsų įspūdžiai kitokie, pasidalinkite komentaruose. O kol kas galiu tik apibendrinti, jog tai vienas iš tų pirkinių, kuriuos galima drąsiai dovanoti nemėgstamam žmogui, jei norisi iškrėsti piktą pokštą.

MAKE UP FACTORY Professional Selection Akių šešėlių rinkinys (Cool Garden)

Privalumai

  • gražūs atspalviai;
  • kokybiška pakuotė su veidrodžiu;

Trūkumai

  • silpna pigmentacija;
  • prastai sklaidosi;
  • šešėliai byra, kaip pašėlę;
  • situacija nepagerėja naudojant šešėlių bazę.

 Verdiktas

Make Up Factory akių šešėlių rinkinys patiks, jei ieškote sunkiai sklaidomų, prigesintų spalvų šešėlių, o didžiausią džiaugsmą jums kelia pribyrėjusių pigmentų šluostymas nuo veido. Retai kada taip nuteisiu produktus, tačiau šį kartą tikrai yra už ką.

Kaina: 39,00 €

Įsigyti galima Kristiana ir Kosmada parduotuvėse.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Urban Decay akių šešėliai
Urban Decay akių šešėlių paletė “Naked Basics”

Kad ir koks akių makiažas atliekamas, neutralūs, matiniai atspalviai yra būtinybė. Jie gelbsti, kai reikia sulieti spalvas, sukurti tolygius perėjimus, šešėlį...

Close