Mėnesio mėgstamiausi: renginiai, knygos, maistas, kosmetika ir kt. | 2017 BALANDIS

written by Živilė 2017-05-03

Kadangi kovo mėnesio mėgstamiausi susilaukė palaikymo, seriją tęsiu bei kaip ir praėjusį kartą, pasakoju ne vien apie kosmetikos, bet apskritai gyvenimo mėgstamiausius. Pasidalinimų daug, todėl pradedu be ilgų įžangų!

Renginiai

Nouvelle Vague koncertas. Jei žinote jausmą, kai klausantis muzikos visą kūną kažkas persmelkia, suprasite mano santykį su šia grupe. Kada būtent atradau Nouvelle Vague nepamenu, tačiau žinau, jog mus suvedė kinas. Mėgstantys lankytis Skalvijoje, galbūt prisimins, jog grupės muzikinį takelį leisdavo prieš kino seansus. Jei Nouvelle Vague girdėti neteko, tačiau mėgstate Lounge, New Wave ar Bossa nova stilių, siūlau pasiklausyti Fade to grey, The Killing Moon, Ever Fallen in love ir This is not a love song. Iš naujojo albumo, kurį atlikėjai pristatė Vilniuje vykusio koncerto metu, labiausiai įstrigo Algo Familiar ir Maladroit.

Įdomus faktas: visada maniau, jog grupė sudaryta iš 5-6 pastovių atlikėjų. Pasirodo, Nouvelle Vague įkūrėjai Olivier Libaux ir Marc Collin yra vieninteliai muzikantai, grojantys ir kuriantys nuo pat 2003 metų iki dabar. Tuo tarpu grupės vokalistės nuolatos keičiasi. Ne viena jų, po pasirodymų kartu su Nouvelle Vague išvystė sėkmingą solinę karjerą, tad panašu, jog artimiausiu metu turėsiu naujų atradimų.

Knygos

Knygų pasaulis man niekada nebuvo svetimas, tačiau pastaruoju metu esu lėta skaitytoja, sunkiai susikaupiu, dar sunkiau įsitraukiu. Nors knygų lentynoje susikaupė nemaža krūva grožinės ir profesinės literatūros, atsiradus laisvai akimirkai, laimi mažiau smegenų apkrovos reikalaujanti veikla: socialiniai tinklai, Youtube, TED kalbos ar filmai. Situaciją galėjo pataisyti tik labai įtraukiantis kūrinys. Velykų dieną, nusprendusi pasislėpti nuo tėvų namus užplūdusių svečių, peržvelgiau knygų lentynas ir užtikau seniau neperskaityta Isabel Allende romaną – “Sala po Vandenynu”. Jį, pamenu, kažkada buvau pradėjusi, tačiau neužsikabinau ir numečiau. Šį kartą tekstas taip įtraukė, jog namo iškeliavau su knyga rankose. Tiesa, jei Isabel Allende vardą girdite pirmą kartą, siūlyčiau pradėti nuo kito kūrinio – kultinio “Dvarių namai”. Ir jei užsikabinsite, tęsti pažintį skantant knygas “Fortūnos duktė”, “Portretas sepija” ir “Inesė”. Čilės-Amerikos rašytoja turi užburiantį rašymo stilių, negaili istorinių detalių, meistriškai aprašo painias žmonių istorijas ir jaudinančius santykius.

Maistas

Salotų baras “Guru”. Vilniaus gatvėje įsikūrusi kavinė turi tikriausiai didžiausią salotų pasirinkimą mieste. Tačiau pagrindinis kavinės išskirtinumas nėra sveiki ir lengvi patiekalai, o tai, jog jame dirba žmonės, baigę priklausomybių reabilitacijos programą. Jiems tai galimybė užsidirbti ir įsilieti į visuomenę, žengti tvirtesnį žingsnį link naujo gyvenimo. Atpalaiduojanti muzika, maloni atmosfera, draugiškas personalas ir kas be ko skanus maistas – jei dar nebuvote, rekomenduoju.

Ramenas ir pagaliukai. Kai su draugais susitarėme pietums sukirsti japoniškų makaronų ramen, kažkodėl perdaug nesitikėjau. Todėl pamačiusi, jog vieta perpildyta norėjau siūlyti keliauti kitur, tačiau džiaugiuosi, jog likome. Išėjau soti, laiminga ir nusiteikusi grįžti. Tik įspėju, ten keliaukite tik tuščiais pilvais!

Youtube

Lizzy Hadfield atradau dėka rekomendacijų ir visiškai panirau į jos Testing Basics seriją, kurioje Lizzy testuoja kelis, to paties tipo rūbus iš skirtingų kainos kategorijų. Nepaisant to, jog Lizzy stiliaus pojūtis savotiškas ir ne visiškai atitinka asmeninį skonį, jos kuriamas turinys visiškai paperka ir skatina naujai pažvelgti į spintos turinį.

Christine Mai Nguyen užkabino ne iš karto. Skirtingi šaltiniai vis nuvesdavo į jos kanalą, kol galiausiai susižavėjau. Christine turi melodingą ir atpalaiduojantį  balsą, todėl jos visuomet labai malonu klausyti. Tiesą sakant esu gana jautri balsams ir renkantis ką žiūrėti tai yra viena pagrindinių priežasčių, galinčių mane atmušti ar pritraukti. Žinoma, Christine traukia ne tik dėl balso, bet ir atviro, nesuvaidinto bendravimo, nuoširdumo, sąmoningumo, minimalistinio skonio. Jei susidomėsite, kviečiu pradėti nuo jos “General Favorites” serijos.

Odos priežiūra

Nors savo odos būkle jau seniai nesiskundžiu, balandžio mėnesį ji buvo kaip niekada gera. Kadangi sunku išskirti vieną kaltininką, nuotraukoje sustačiau pagrindinius priežiūros produktus, kuriuos pastaruoju metu naudojau kiekvieną dieną. Tai Bioderma micelinis vanduo, Driu Beauty veido tonikas, The Ordinary serumas “Niacinamide 10 % + Zinc 1 %”, The Ordinary veido kremas “Natural Moisturizing Factors + HA”. Beje, dėl pastarojo produkto įtraukimo į sąrašą labai abejojau, mat kremas turi keistą, sunkiai pasiskirstančią konsistenciją. Visgi, nepaisant to, jog jį naudoti nėra malonu, kremas turi gerą sudėtį, yra bekvapis ir tinka jautriai odai, todėl nusipelno paminėjimo.

Plaukų priežiūra ir formavimas

Vadovaudamasi mintimi, jog nėra reikalo taisyti to, kas nesugedę, plaukų priežiūros priemonių prabėgusį mėnesį nekeičiau. Ir toliau  naudojau VIVI “12  vaistažolių” balzamą ir šampūną apie kurį rašiau įraše “TOP 5 mėgstamiausi šampūnai riebiems plaukams”.  Vienintelė naujiena, prasiskynusi kelią link mėgstamiausių buvo VIVI nenuplaunamas kondicionierius. Pastarąjį gavau nemokamai ir planavau nurašyti, mat tokio tipo gaminiai mano draugais paprastai netampa. Nors tikėjausi, jog kondicionierius plaukus sulipins, naudojamas ant šlapių plaukų jis suteikia aukso viduriuką: pagerina plaukų galiukų išvaizdą pernelyg neapsunkindamas.

Kaip dažniausiai ir būna, turėdama itin tiesius plaukus visuomet svajojau apie purumą ir garbanas. Produktai, kurie tobulai išpildo šį norą – Kerastase želė “Forme Fatale” ir “Lift Vertige”. Praėjusių metų pabaigoje apie šį duetą rašiau atskiroje apžvalgoje, tačiau geriems gaminiams dėmesio per daug nebūna.

Dekoratyvinė kosmetika

Džiaugiantis gera odos būkle, turimus makiažo pagrindus užsimaniau pakeisti į kažką lengvesnio. Naujasis “Next to nothing” pagrindas iš MAC šiuo klausimu pataikė į patį dešimtuką. Skirtingai nei dauguma MAC pudrų, ši praktiškai nemaskuoja ir neapsunkina, tik išlygina odos toną ir ant odos palieka gražų šydą. Geriausias apibūdinimas tokiam produktui – “lyg tavo oda, bet geriau”. Tomis dienomis, kai norėjosi daugiau maskavimo, tikslinėse zonose naudojau ištikimą MAC maskuoklį “Pro Longwear”. Tiems, kas šį tinklaraštį seka ilgiau, tikriausiai pabodo girdėti apie šį maskuoklį, tačiau nieko negaliu padaryti, užbaigusi vieną pakuotę visuomet skubu įsigyti naują.

Dar viena odai skirta priemonė, kurią pamėgau balandžio mėnesį – makiažo bazė iš  The Ordinary. Po to, kai šią priemonę velniškai išgyrė Wayne Goss, buvau tikra, jog ji verta pabandymo ir neklydau. Silikonų pagrindu sukurta bazė sukuria gražesnės, lygesnės odos įspūdį, palengvina kreminės pudros dengimą ir laikymą bei svarbiausia neapsunkina odos, kaip kartais būna su tokio tipo priemonėmis.

Galiausiai, tarp dekoratyvinės kosmetikos mėgstamiausių pateko 3, seniai atrasti ir iš naujo pamilti produktai: theBalm akių šešėlių paletė “NUDE’tude”, nepakeičiamas lūpų pieštukas iš KIKO ir Beauty Blender. Testuodama įvairias originalios kempinėlės alternatyvas buvau pamiršusi kokia ji puiki, tačiau dar kartą įsitikinau, jog Beauty Blender – nepralenkiama.

Šį kartą tiek. Jeigu ir jūs turite mėnesio mėgstamiausius, pasidalinkite komentaruose 🙂 Visada smagu susilaukti gerų rekomendacijų!

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

Salomėja 2017-05-03 - 21:25

Spėk ko klausausi visą vakarą 🙂 O prieš tai net girdėjusi nebuvau 🙂

Reply
Živilė 2017-05-03 - 21:42

Geras! Smagu girdėti 😀

Reply
Miglė 2017-05-04 - 14:01

Labai patinka kokie įrašai, tikiuosi seriją tęsi! Beje, labai norėjau į tą koncertą, bet netiko data, tai taip liūdna buvo 😧

Reply
Živilė 2017-05-09 - 09:43

Migle, ačiū už paskatinimą! 🙂 Tikėkimės grupė dar ne kartą pas mus apsilankys 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Pop of colour | DIENOS DERINYS

Geltonas rankinukas praėjusią savaitę buvo bene vienintelis dalykas, kuris priminė, jog įpusėjo pavasaris. Jis ir ant stalo tingiai besiskleidžiantys bijūnai. Todėl...

Close