Geriausias akių šešėlių pagrindas?

written by Živilė 2017-05-04

Urban Decay “Primer Potion” daugelio tituluojamas pačiu geriausiu visų laikų akių šešėlių pagrindu. Jei egzistuoja žmogus, manantis, jog šešėlių bazės nėra reikalingos, tikiu, jog išbandęs šią priemonę nuomonę pakeistų. Ji akivaizdžiai išryškina net ir blankiausių šešėlių pigmentaciją, lengvina šešėlių sklaidymą ir kas be ko neleidžia pigmentams subėgti į vokų raukšleles. Tačiau ar tai tikrai geriausias pasirinkimas rinkoje? Savo kosmetinėje ilgą laiką kaitaliojau makiažo bazes iš Too Faced ir theBalm. Abi savo funkcijas atliko absoliučiai be priekaištų, todėl abejojau, jog garsusis Urban Decay bus pastebimai geresnis.

Bandydama įminti šį amžiaus klausimą, ėmiausi paprasčiausio “eksperimento”: kelias dienas, darydama akių makiažą ant vieno voko tepiau “Primer Potion”, ant kito “Shadow Insurance” iš Too Faced, mat šie produktai lyginami dažniausiai, turi panašiausią konsistenciją. Rezultatas nenustebino. Abu šešėlių pagrindai iš esmės darbą atliko identiškai. Kai kuriomis dienomis atrodė, jog “Primer Potion” veikė truputi geriau, tačiau nesu tikra ar taip buvo iš tiesų ar tai tėra mano vaizduotės vaisiai. Abu produktai puikiai atlieka savo funkcijas, abu verti pjedestalo. Vienintelis ryškesnis skirtumas yra pakuotės. Jeigu prijaučiate išspaudžiamai tūbelei, rinkitės Too Faced, jei aplikatoriui – Urban Decay.

Privalumai

  • lengvai pasiskirsto;
  • suteikia voko odai tolygesnę spalvą;
  • lengvina šešėlių sklaidymą;
  • paryškina pigmentaciją;
  • prailgina šešėlių laikymą;
  • taupiai naudojasi;
  • pakankamai saugi sudėtis (žr. KDNR).

Trūkumai

  • ne itin higieniška pakuotė.

Rezultatas

Kairėje pusėje šešėliai dengiami be Urban Decay šešėlių pagrindo, dešinėje pusėje su šešėlių pagrindu:

Verdiktas

Nors taip drąsiai netvirtinčiau, jog būtent Urban Decay bazė yra geriausia pasaulyje,  tačiau faktas, jog “Primer Potion” vertas jam skirtų pagyrų bei tikiu nenuvils.

Įsigyti galima feelunique (€20.40), douglas (22,95 €).

O jūs, ar naudojate akių šešėlių pagrindą? Ar turite patį mėgstamiausią? 🙂

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

Miglė 2017-05-04 - 14:00

Kaip tik dabar naudoji Urban Decay, labai džiaugiuosi, tikrai geriausia bazė ❤

Reply

Komentarai

Read previous post:
balandžio mėnesio mėgstamiausi
Mėnesio mėgstamiausi: renginiai, knygos, maistas, kosmetika ir kt. | 2017 BALANDIS

Kadangi kovo mėnesio mėgstamiausi susilaukė palaikymo, seriją tęsiu bei kaip ir praėjusį kartą, pasakoju ne vien apie kosmetikos, bet apskritai...

Close