Pasitinkant gimtadienį | DIENOS DERINYS

written by Živilė 2017-05-23

Lygiai prieš savaitę pasitikau gimtadienį, kurio šiemet planavau nesureikšminti ar apskritai nešvęsti. Planas “nesureikšminti” deja nepavyko, mat artinantis datai, tapau bent kelis kartus jautresnė ir visiškai neįprastai sentimentali. Kas šiek tiek juokinga, mat gimtadieniui praėjus, viskas, lyg niekur nieko grįžo į savas vėžes. Tačiau tuo pačiu, tikiu, jog toks emocinis pasikeitimas – visiškai normalus reiškinys, kuris spėju ištinka ne tik mane. Gimtadienis, tai laikas, kai mintimis peržvelgi praėjusį laikotarpį ir apskritai daugiau mąstai apie gyvenimą, kad ir kaip banaliai tai skambėtu. Tai gera proga sau priminti kokie gyvenimo aspektai yra svarbiausi, išsiaiškinti ko šiuo metu labiausiai trūksta. Nežinau kaip jums, tačiau man gimimo diena visų pirma asocijuojasi su artimais žmonėmis. Tuomet jaučiu itin stiprų norą susitikti su draugais ir šeima. Taip jau susiklostė, jog dėl vienų ar kitų priežasčių net keli tokie žmonės šiemet yra toli, kas matyt ir sukėlė visą vidinį disbalansą, kuris visa laime netruko ilgai. O ir pati gimtadienio diena, kaip dalinausi Instagram, galiausiai buvo nuostabi.

Kalbant apie nuostabią dieną, visuomet džiaugiausi, jog gimiau gegužę. Šį mėnesį laikau pačiu mėgstamiausiu metuose. Didžiąja dalimi dėl to, jog tokiu metu jau galime džiaugtis šiltais, ne pernelyg karštais orais, o visas miestas tiesiog sprogsta nuo žalumos ir išsiskleidusių žiedų. Kadangi ir šiemet su oru nuskilo, gimtadieniui pasirinkau šviesų, baltai žydrą derinį. Dėl šios gėlėtos suknelės bendras vaizdas, mano akiai atrodo neįprastai šviesus ir mergaitiškas. Nesu tikra ar toks pasirinkimas tinka, tačiau su juo jaučiausi gerai, kas matyt ir yra svarbiausia. Be to, džiaugiuosi, jog vykdau pasižadėjimą į aprangą įnešti daugiau šviesos!

River Island džinsinis švarkas / Lindex rankinė / Boohoo suknelė / Kinetics nagų lakas

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

Liūnė 2017-05-23 - 11:30

iš kur tašiukas? <3

Reply
Liūnė 2017-05-23 - 11:30

ok, skaityt išmokau 😀

Reply
Živilė 2017-05-23 - 14:45

Šaunuolė 😀 Smagu, jog patinka, šiek tiek abejojau dėl jo 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Lecler lakštinės veido kaukės
Lecler lakštinės veido kaukės: raktas į grožį?

Lecler prekės ženklo kūrėjos - dvi jaunos, žavios moterys, nuo studijų farmacijoje brandinusios mintį sukurti produktą, atspindintį jų vertybes, įkūnijantį...

Close