Tangle Teezer plaukų šepetys ilgiems plaukams “The Ultimate”

written by Živilė 2017-05-24

Plaukų šepetys nėra produktas, kuriam kažkas rašytų poemas. Atrodytų kas čia ypatingo. Pasiimi pirmą pasitaikiusį šepetį iš artimiausios parduotuvės ir nesukdamas sau galvos gyveni laimingas. Pastarasis variantas tikrai nėra blogas, tačiau norint, jog laimingi būtų ir plaukai, verta pagalvoti apie šepečio keitimą. Tiesa ta, jog nuo šio įrankio labai priklauso plaukų “nuotaika” ir sveikata. Plaukams reikia tokio šepečio, kuris ne tik šukuotų gerai, bet ir švelniai. Ypatingai, jei jie labiau pavelti ar tiką išsimaudę. Jau keli metai, kaip savo plaukų šukavimui naudoju tik Dessata ir Tangle Teezer šepečius ir tikiu, jog už dalį plaukams skiriamų komplimentų turiu dėkoti būtent jiems.

Todėl kai turimi šepečiai ėmė prarasti savo estetinę išvaizdą, susigundžiau įsigyti naująjį Tangle Teezer šepetį – “The Ultimate”. Skirtingai nei originalus šepetys, šis turi patogią rankeną, ilgesnius spygliukus ir yra sukurtas ilgesnių (ir priaugintų) plaukų šukavimui. Nors pačioje pradžioje atrodo didokas, naudojasi tikrai patogiai. Tačiau turbūt didžiausias privalumas yra tas, jog “The Ultimate” labiau tinka plaukų formavimui ir geriau įveikia visokius didesnius susivėlimus, nors tuo pačiu vis tiek yra pakankamai švelnus.

Tangle Teezer plaukų šepetys “The Ultimate”

Savybės

  • Skirtingai nei originalus Tangle Teezer, šis šepetys yra su rankena.
  • Turi ilgesnius, lanksčius spygliukus.
  • Švelniai šukuoja plaukus, lengvai išpainioja mažus raizginius.
  • Patogesnis pasirinkimas turint ilgus plaukus.
  • Tikint aprašymu gali būti naudojamas priaugintų plaukų šukavimui.
  • Tinka plaukų formavimui.

Verdiktas

Turint ilgesnius plaukus ar užsimanius auginti garbanas geras šepetys yra būtinybė. Tiek įprastas Tangle Teezer plaukų šepetys, tiek naujasis “The Ultimate” – verti dėmesio, tačiau turint ilgesnius plaukus labiau rekomenduočiau antrąjį.

Įsigyti galima lookfantastic (€18.45), topbeauty (19.90 €)

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Pasitinkant gimtadienį | DIENOS DERINYS

Lygiai prieš savaitę pasitikau gimtadienį, kurio šiemet planavau nesureikšminti ar apskritai nešvęsti. Planas "nesureikšminti" deja nepavyko, mat artinantis datai, tapau...

Close