Makeup Revolution akių šešėlių paletė “Death By Chocolate”

written by Živilė 2017-05-30

Prakalbus apie dar vieną Urban Decay, theBalm ar Too Faced paletės alternatyvą neretai su entuziazmu tvirtinama, jog gausime tokios pat puikios kokybės gaminius už kelis kartus mažesnę kainą. Šiuo klausimu mano skeptiškumas driekiasi per vandenyną. Kad ir kaip bebūtų gaila, kol kas neteko rasti pigios, tačiau iš tiesų geros šešėlių paletės. Tokios, ties kuria ranka tiestųsi taip pat mielai kaip tarkime link theBalm Nude Tude. Tačiau kas ieško, tas randa, todėl ir toliau bandau įvairius variantus. O šį kartą akiratyje atsidūrė gamintojas, kuris internetinėje erdvėje susilaukia išskirtinai daug pozityvių atsiliepimų, tai Makeup Revolution.

Makeup Revolution akių šešėlių paletė “Death by chocolate”

Makeup Revolution akių šešėlių paletė “Death By Chocolate” yra viena iš 9 šokoladinių linijos palečių. Visos įkvėptos garsiosios “Chocolate Bar” iš Too Faced. Nors tiksliau būtų sakyti nuplagijuotos, kaip ir didelė dalis kitų Makeup Revolution gaminių. Kad ir kaip ten būtų, kaip ir originali, “Death By Chocolate” paletė primena šokoladą, o ją atidarius pasklinda stiprus, sintetinis kakavos aromatas. Paletėje iš viso sukomponuota 16 atspalvių, iš kurių 5 yra matiniai, likę – blizgūs. Pačių šešėlių kokybė skiriasi nuo atspalvio. Matiniai turi ne itin malonią, sausą tekstūrą ir stokoja pigmentacijos, tačiau sklaidosi lengviau nei tikėjausi. Blizgūs šešėliai kur kas malonesni, minkštesni, labiau pigmentuoti ir apskritai kokybiškesni. Vienintelis jų trūkumas: kiek metalinis, palyginus, ne toks dailus spindesys. Spalviniu atžvilgiu paletė tikrai labai universali. Ją naudojant galima sukurti įvairiausių įvaizdžių, tiek dieninių, tiek vakarinių.

Privalumai

  • tvirta, sandari pakuotė su dideliu veidrodžiu;
  • universali spalviniu atžvilgiu: yra matinių-blizgių, šviesių-tamsių, šiltų-šaltų atspalvių;
  • blizgūs šešėliai minkšti, pigmentuoti;
  • su šešėlių pagrindu neblogai išlieka;
  • prieinama kaina;

Trūkumai

  • matiniai šešėliai nėra labai kokybiški: sausoki, stokoja pigmentacijos;
  • stiprus, nosį kutenantis ir čiaudėti verčiantis kvapas.

Verdiktas

Makeup Revolution akių šešėlių paletė, manau, kur kas labiau patiktų jaunesnei pirkėjai. Įsivaizduoju, jog tuomet, kai tik pradėjau domėtis kosmetika, būčiau šią paletę gyrusi ir su malonumu naudojusi. Tad jei siekiate sutaupyti ar dar tik pradedate dažytis, ši paletė verta dėmesio, mat pralenkia ne vieną pasirinkimą iš panašios kainos kategorijos. Visgi asmeniškai, ji iš kojų neišvertė ir jaučiu, jog užbaigusi apžvalgą paletę naudosiu retai.

Įsigyti galima topbeauty.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Jolicike 2017-05-30 - 19:59

O iš kur į LT galima parsisiųsti Too Faced šešėlių paletes?

Reply
Živilė 2017-05-30 - 21:27

Kiek žinau, šiuo metu niekas nebesiunčia, tad nebent keliaujant 🙂 Bet galiu klysti.

Reply

Komentarai

Read previous post:
The Ordinary veido kremas
The Ordinary veido kremas “Natural Moisturizing Factors + HA”

Prieš kelis mėnesius, kai mūsų veidus dar gludino šaltis, dalinausi įrašu apie veido priežiūrą žiemą. Jame pasakojau apie sudėtines medžiagas,...

Close