Vyriškas grožis arba plaukų pomados Morgans apžvalga

written by Olegas 2017-05-31

Tinklaraščio draugo įrašas

Pagaliau! Pagaliau!! Pagaliau (beveik) ataugo plaukų kirpčiukai po beveik 9 mėn. laukimo! Nors tai net iš toli neprilygsta laukimui nėštumo metu, tai buvo vienas tų laikotarpių, kai baisiai savimi nepasitikėjau. Užtat dabar apsikirpau ir galiu formuoti šukuoseną atgal. Ta proga dviejų patikimų kirpėjų paklausiau, kokia anot jų yra geriausia plaukų modeliavimo priemonė. Jų atsakymas – pasta. Ir, aišku, pradėjau naudotis ne pasta, o pomada, nes pomadą parekomendavo mano lindy hop šokių mokytojas. Apie pomadą išvis prieš tai nesu girdėjęs, bet studentu fiziku, šnekančiu apie modeliavimo patirtį kokias 17 min., negaliu nepasitikėti!

Pradėjus modeliuoti šukuoseną atgal, IŠKART sulaukiau daugiau dėmesio ir šypsenų iš aplinkinių. Kitą dieną iš darbdavio, pažįstamų ir 3 studentų-vaikinų sulaukiau komplimentų! Aišku čia ne pomados nuopelnas, o mano grož… pasitikėjimo savimi 😀 Kas liečia pomadą, tai naudojimas yra paprastas ir malonus (lyg kažkas glostytų galvą), tik rankas reikia kaip reikiant nuplauti nuo riebalo. Kalbant apie riebalą, norint gerai išplauti galvą, tenka sunaudoti daugiau šampūno. Pomados pardavėjas perspėjo apie tai, todėl pasiūlę šį produktą.

Ir aišku visų mylimiausia dalis – sudėtis:
Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Ceresin, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Triticum Vulgare, Cetearyl Octanoate, Cera Alba, Glyceryl Stearate, LanolinCetearyl Alcohol, Sodium Thiosulfate, Parfum, Ammonnium Hydroxide, Ceteth-12, Oleth-12, Bismuth Citrate, Ammonium Chloride, Tartaric Acid, Eugenol, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Simethicone, BHT, CI 26100, CI 47000, CI 61565.

Kaip matote, gerai nuplauti pomadą reikia dar ir dėl to, jog joje nemažai kvapiklių, galinčių erzinti galvos odą.

Atrodytų su kuo tik negalima modeliuoti plaukų: su žvaigždute (išbandžiau asmeniškai, nuoširdžiai nepatariu), su svarainiais, su vandeniu bei fenu (bet čia neįdomus būdas, nes pinigų nereikia leisti ir šiaip daug darbo) ir t.t. Tai kodėl pomada?

Privalumai

 • beveik pusę dienos išsilaiko plaukų forma (jeigu intensyviai nesportuoji ir nešokti),
 • lengvai atstatyti plaukų formą su Tangle Teezer šukomis (aišku galima ir su kitomis šukomis, dalinuosi nuoroda su vaizdo įrašu, kaip pasidaryti 4 šukuosenas),
 • malonus kvapas bei pojūtis ant rankų,
 • atrodo, jog produkto užteks ilgam,
 • vyriška pakuotė,
 • tinka lengviems plaukams bei old school šukuosenoms.

Trukumai

 • šlapumo efektas ne visiems patinka ar tinka (prisimenate, kaip atrodė Rosas Geleris iš serialo „Draugai“?)
 • nebūtinai tinka storiems bei tankiems plaukams,
 • sunkiai nusiplauna (yra vandens pagrindo pomados, kurios nusiplauna net be šampūno),
 • kuo toliau, tuo sunkiau iškrapštyti pomadą iš talpos,
 • jeigu įpratote (kaip aš) eiti po dušu rytais, tai teks pakeisti įpročius,  nebent norite miegant išriebaluoti pagalvę,
 • kvapikliai, kvapikliai ir dar kartą kvapikliai.

Nusipirkti galima patikrintalaiko.lt  100 g. = 7,29 €, 200 g. = 12,59 €.

Jeigu pasirinksite ne pristatymą į namus, o atsiimą asmeniškai, tai esant norui Andrius su jumis draugiškai pasidalins patirtimi apie vyrų kosmetiką bei priežiūrą.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Juodasis Afrikos muilas
Juodasis Afrikos muilas iš Dudu-Osun

Tinklaraščio draugo įrašas Man prausimasis kietuoju muilu asocijuojasi su odos pavertimu į Atakamos dykumą. Todėl kai gavau patarimą su juo...

Close