Mėnesio mėgstamiausi: renginiai, kosmetika, instagram ir kt. | 2017 GEGUŽĖ

written by Živilė 2017-06-05

Jeigu balandžio mėnesio įrašas buvo perpildytas, tai, maniau, gegužės sąrašas bus kur kas kuklesnis. Tikrai ne todėl, jog paskutinės pavasario savaitės buvo kažkuo prastesnės, greičiau labiau koncentruotos. Atrodė, jog visas mėnuo sukosi arba ties šokiais arba atostogų planavimu. Tačiau gerai pamąsčiusi ir pakračiusi atmintį supratau, jog kuo pasidalinti tikrai turiu!

Renginiai

Harlem 2017

Tarptautinis tradicinių džiazo šokių festivalis HARLEM tikriausiai girdėtas visiems, kurie domisi džiazo muzika. Tai kasmetinis, Vilniuje vykstantis renginys, sukviečiantis šokio entuziastus iš įvairiausių pasaulio kampelių. O suvažiuoja jie čia ne šiaip pabūti, bet sudalyvauti šokių pamokose ir gyvos muzikos vakarėliuose, pasikartoti išmoktus judesius ir stebėti šokio varžybas. Jeigu sekate mano Instagram istorijas, tikriausiai matėte vieną kitą renginio ištrauką. Net sunku aprašyti atmosferą, kuri tvyrojo renginio metu, tačiau faktas, jog 4 dienos ir 3 naktys užpildytos muzikos ir geros nuotaikos leido pasijusti kaip kitame pasaulyje. Festivalis vyksta kiekvienais metais, tad kviečiu pasimokyti šokti ir kitąmet sudalyvauti 🙂

Instagram

jessedriftwood

Kadangi praeitą mėnesį dalinausi žiūrimiausiais Youtube kanalais, šį kartą noriu paminėti vieną Instagram paskyrą. Ir ne, ji nėra susijusi su kosmetika ar mada. Paskyra priklauso vyrukui vardu Jesse Driftwood. Jesse – fotografas ir filmų kūrėjas, kuriantis neįtikėtinai smagias Instagram istorijas. Kiekvieną dieną jis įkelia po kelis 15 sekundžių trukmės įrašus iš savo gyvenimo. Tačiau tai ne įprasti filmukai, o tikros istorijos: gražiai nufilmuotos, smagiai sumontuotos, su muzikiniu takeliu ir t.t. ir pan. Kiekviena istorija vis kitokia, bet sukasi apie Jesse bei jo šeimos gyvenimą ir kas be ko išnyksta po 24 val., tad jo paskyrą norisi patikrinti kasdien. Sunku nupasakoti, smagu žiūrėti, tad kviečiu prenumeruoti!

Filmai

Atšilus orams, kaip tikriausiai ir jūs, ėmiau leisti mažiau laiko tarp keturių sienų.  Todėl per visą mėnesį neperžiūrėjau nei vieno serialo, o vienintelis filmas, kurį mačiau buvo Galaktikos Sergėtojai 2. Kadangi pirmoji dalis nepaliko įspūdžio, į antrąją ėjau sukandusi dantis. Ne paslaptis, jog mėgstu fantastinius, komiksinius filmus, tačiau didelė amerikietiško humoro dozė kažkaip nesusivirškino. Visgi šį kartą, filmas netikėtai patiko. Gal dėl to, jog žinojau ko tikėtis ir nusiteikiau, gal dėl to, jog ši dalis iš tiesų geresnė. Nors kiek trenktas ir vis dar pilnas kvailų juokelių, pastatytas įtraukiančiai.

Kelionės planavimas

Kadangi greitu metu pajudame link saulėtos Portugalijos, pasinėriau į kelionės planavimą, Trip advisor patarimų ir įvairių kelionių tinklaraščių skaitymą. Tačiau užvis naudingiausias atradimas buvo RoutePerfect, kurio pagalba susidėliojau didelę dalį maršruto bei kiek dienų kur praleisime. Tuomet beliko panaršyti Airbnb ir susirasti kur nakvosime. Ir kaip seniau žmonės planuodavo keliones? Beje, ar būtų įdomu sulaukti kelionės įrašų?

Augalas

Gal kiek keista į savo mėnesio mėgstamiausius įtraukti augalą, tačiau leiskite man pasiaiškinti. Nuo pat įsikraustymo į naujus namus metų pradžioje ieškojau tobulo augalo. Tokio, kuris nereikalautų pernelyg daug priežiūros (aka nemirtų po savaitės ar dviejų) ir gražiai atrodytų. Matyt aplinkinius kaip reikiant užknisau su savo kalbomis apie tai, kaip namie trūksta žalumos, mat gimtadienio proga gavau net ne vieną, o 4 augintinius. Iš kurių pačiu mylimiausiu tapo sesės padovanota, baltai žydinti akcija iš Gėlės ir Manufaktūra. Garbė žodis, į ją žiūrint kiekvieną kartą pakyla nuotaika ir norisi šypsotis.

Muzika

Nors turiu įprotį išsirinkti vieną grupę ar albumą ir jį be perstojo klausyti kelias dienas ar net savaites taip varant namiškius iš proto, šį mėnesį muzikinis takelis buvo kaip niekada įvairus. Didele dalimi dėl to, jog pradėjau naudotis Spotify siūlomais Daily Mix. Jei neteko naudotis šia funkcija, tai trumpai: pagal tai, kokios muzikos klausaisi daugiausiai, Spotify sudaro kelis grojaraščius į kuriuos įtraukia ne tik mėgstamų grupių gabalus, bet ir panašaus stiliaus kūrinius. Tarkime, viename grojaraštyje klausau mix’ą iš Kings of Leon, Bastille, Imagine Dragons ir pan. Kitame randu pianino kūrinius atliekamus Joep Beving, Ludovico Einaudi ir kt. Trečiame – swingo ir džiazo atlikėjus. Puiki vieta geriems atradimams, tad tikrai rekomenduoju!

Kosmetika

Missha makiažo pagrindas”Magic Cuchion” su SPF 50+/PA+++

Geriausias dalykas, ką galite daryti savo odai vasarą (ir ne tik), tai užtikrinti gerą apsaugą nuo neigiamo saulės poveikio. Pastaruoju metu tam tikslui naudoju Bioderma “Photoderm Spray SPF 30” (apžvalga), tačiau veido odą norisi saugoti dar labiau, todėl dieniniam makiažui dažniausiai rinkausi Missha makiažo pagrindą kempinėlėje su SPF 50+/PA+++ (apžvalga).

Lecler veido kaukės

Lecler veido kaukes šį mėnesį išsamiai aprašiau atskiroje apžvalgoje, tačiau norisi geru žodžiu paminėti jas dar kartą. Kadangi mėnuo buvo pilnas renginių, šokių bei vėlyvų pasibuvimų mieste, ryte ir vakare ne kartą norėjosi odą reabilituoti, su kuo puikiausiai susitvarkė Lecler lakštinės veido kaukės. Nenuostabu, mat kaukių sudėtis iš tiesų verta dėmesio. O kur dar faktas, jog kūrinys – lietuvių.

MAC lūpų dažai

MAC lūpų dažus gavau nemokamai, Douglas pirkdama du produktus iš MAC: Pro Longwear maskuoklį (apžvalga) ir Next to Nothing pagrindą (apžvalga). Beveik mėnesį dažai liko nepaliesti, mat mieliau rinkausi kitas spalvas. Visgi pagaliau išbandžiusi, užsikabinau ir didžiąją gegužės dalį nieko kito nebenaudojau. Tai riebios, tačiau malonios konsistencijos, ne itin pigmentuoti dažai, kuriais lengva pasipuošti net ir be veidrodžio.

Pacifica skaistalai “Camellia”

Neišvaizdžioje pakuotėje apgyvendinti natūralūs skaistalai iš Pacifica pateko į mano TOP 5 mėgstamiausių skaistalų sąrašą, todėl jokia intriga, jog šį produktą mėgstu ir naudoju. Tai saikingai pigmentuoti, natūraliai ir gaiviai atrodantys skaistalai, kurie turi vos pastebimo spindėjimo ir tinka prie bet kokio makiažo.

Kinetics nagų lakai

Esu minėjusi, jog pavasarį džiaugiausi suprastėjusia nagų būkle. Sunku pasakyti ką turėčiau dėl to apkaltinti: suprastėjusią sveikatą, vitaminų trūkumą ar tai, jog kelis kartus iš eilės dariausi gelinį lakavimą. Kad ir kaip ten būtų,  saugodama nagus (beveik) nustojau juos lakuoti. Tačiau dabar, kai jie pagaliau sustiprėjo, kiek dažniau išsitraukiu turimus nagų lakus. O kai išsitraukiu, renkuosi vieną iš Kinetics pavasario kolekcijos atspalvių. Mėgstamiausi: Give Me Better Price ir Secret Deal. Dalios spalvos ir kokybiška, greitai džiūstanti formulė!

Šį kartą tiek! O ką įdomaus nuveikėte gegužės mėnesį jūs? 🙂

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Modesta/ Grožio gurmanė 2017-06-05 - 11:06

Ne toks ir kuklus mėnesio mėgstamiausių sąrašas :)) Smagu, kad įtrauki ne tik kosmetiką, bet viską, kas tą mėnesį domino!

Reply
Živilė 2017-06-05 - 11:28

Kai atsisėdau rašyti galvojau neturėsiu ką, bet kai pradėjau supratau, jog klydau 😀 Ačiū! Man ir pačiai žymiai fainiau rašyti tokius įrašus, kai ėmiau įtraukti įvairias sritis 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
ZOEVA akių šešėlių paletė "Cocoa Blend"
ZOEVA akių šešėlių paletė “Cocoa Blend”

ZOEVA prekinis ženklas daugeliui, tikiu, visų pirma asocijuojasi su makiažo teptukais. Nenuostabu, mat būtent teptukai buvo pirmieji gamintojo produktai. Visgi dabar ZOEVA...

Close