ColourPop kosmetika: pirmas įspūdis apie akių šešėlius ir lūpų dažus

written by Živilė 2017-06-13

Tikėsit ar ne, bet apie ColourPop dar visai ne seniai nežinojau praktiškai nieko. Nuo to laiko, kai (beveik) nustojau žiūrėti su kosmetika susijusius video YouTube, akivaizdu, šiek tiek atsilikau nuo kosmetikos tendencijų. Vienintelis dalykas, kurį girdėjau yra tai, jog ColourPop garsėja savo akių šešėliais ir lūpų dažais. Todėl būtent šias kosmetikos priemones nusprendžiau įsigyti, ColourPop paskelbus nemokamą siuntimą į bet kokį pasaulio kampelį.

ColourPop akių šešėliai

Interneto žmonės nemelavo, ColourPop “Super Shock” akių šešėliai verčia iš kojų. Jie turi neįtikėtinai malonią, minkštą, beveik kreminę konsistenciją ir puikią pigmentaciją. Vienintelis šešėlių trūkumas yra tas, jog jie gyvena ne paletėje, o atskiruose indeliuose. Tačiau jei Jums tai ne minusas, atsiradus progai įsigyti kažką iš ColourPop labiausiai rekomenduočiau pradėti būtent nuo šešėlių.

ColourPop lūpų dažai

ColourPop šiuo metu siūlo 7 rūšių lūpų dažus ir nesuskaičiuojamą kiekį atspalvių. Kadangi ColourPop įsikūrusi JAV, užsakinėdama turėjau  save apriboti ir įtilpti į 22 eurų ribą, tam, kad negaučiau muito. Perskaičiusi tuziną atsiliepimų nusprendžiau prigriebti 3 atspalvius : “Echo Park” (ultra satin lip), “Cherry on top” (ultra blotted lip) ir “Fairy Floss” (ultra glossy lip). Kadangi vienas nuo kito jie skiriasi kaip diena ir naktis, pasakoju apie kiekvieną atskirai.

“Echo Park” (ultra satin lip) atspalvis iš satininės kolekcijos tapo pačiu mėgstamiausiu. Papirko tiek labai universali spalva, tiek produkto formulė, primenanti mylimus lūpų dažus iš theBalm. Dažai maloniai ir lengvai dengiasi, yra pigmentuoti, beveik nesausina ir nesukelia diskomforto, o svarbiausia labai ilgai išlieka. Pačiai sunku patikėti, jog pasidažius lūpas, po 6-7 valandų vaizdas atrodo beveik identiškai (su sąlyga, jog nebuvo valgyta).

“Fary Floss”  (ultra glossy lip) – elementarus, niekuo neypatingas blizgis, turintis nude atspalvį. Kadangi dengiasi ne itin lygiai, gražiausiai atrodo ant kito lūpdažio, o ne vienas. Didžiausias jo privalumas yra ne lipni, diskomforto nesukelianti formulė.

“Cherry on top” (ultra blotted lip) suteikia vyšninį, pablukusios spalvos įspūdį. Panašų efektą galima išgauti pasidažius kreminiais dažais ir juos nusausinus servetėle. Tokios formulės itin populiarios Korėjoje ir asmeniškai tokia tendencija labai žaviuosi, todėl tikėjausi, jog “Cherry on top” paliks kuo pozityviausią įspūdį. Deja, dažai kiek nuvylė. Visų pirma jie sausina, todėl palieka ne itin malonų pojūtį. Antra, dengiant daugiau nei vieną sluoksnį dažus sunku lygiai paskirstyti ir išvengti plėmų. O bet tačiau, viskas nėra taip blogai. Atsargiai tepant vieną sluoksnį galutinis rezultatas man patinka. Įsivaizduoju, jog tokius mieliausiai naudosiu rudenėjant.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

Silvija 2017-07-19 - 22:10

Vis esu medziokleje geru lupu dazu. Dekui, kad pasidalinot! Reikes isbandyti sios firmos

Reply

Komentarai

Read previous post:
The Ordinary kreminės pudros “Coverage Foundation” ir “Serum Foundation”

The Ordinary žaibiškai išgarsėjo kaip linija, siūlanti kokybiškus, itin prieinamos kainos veido serumus ir kremus, orientuotus į konkrečias odos problemas:...

Close