Makiažo kempinėlių dvikova: INGLOT vs Beauty Blender

written by Živilė 2017-06-24

Geriausios makiažo kempinėlės titulą iki šiol tvirtai įsikibus laiko Beauty Blender kempinėlė. Kadangi visuomet smalsu testuoti kažką naujo, karts nuo karto prigriebiu nebandytą, kito gamintojo kempinėlę. Padoriausia kol kas rasta alternatyva – Real Techniques  “Miracle Complexion Sponge” bei Real Technique “Miracle Sculpting Sponge”. Pamačiusi, jog savo versiją turi ir INGLOT turėjau vilčių, jog radau dėmesio vertą pasirinkimą. Kad ir kaip ten būtų, INGLOT – dažnas visažistų pasirinkimas.

Entuziastingai kempinėlę išpakavau, gerai sudrėkinau ir nuskubėjau daryti makiažą. Tačiau vietoje malonios patirties, gavau smūgį į skruostą. Tokiomis akimirkomis gailiuosi, jog turiu poreikį mėginti naujus produktus, kai ramiausiai, savęs netraumuojant galėčiau pasilikti prie laiko patikrintų pasirinkimų. Produktas nevertas dėmesio. Tiesiog.

Privalumai

  • iš esmės nėra.

Trūkumai

  • kieta, net ir labai gerai išmirkius vandenyje;
  • prastai sklaido pudrą;
  • atsižvelgiant į kokybę brangi;

Verdiktas

Jeigu svarstote įsigyti INGLOT makiažo kempinėlę verčiau pataupykite ar išleiskite tuos pinigus kavai ir bandelei. Gausite kur kas daugiau teigiamų emocijų.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

Jurgita 2017-06-24 - 09:11

O man kur kas geresnė už Beauty Blenderį pasirodė iš H&M makiažo kempinėlė.

Reply
Živilė 2017-06-24 - 11:37

Jurgita, geras! Nesu bandžiusi H&M kempinėlės, reikės duoti šansą 🙂

Reply
Miglė Orlauskaitė 2017-06-25 - 23:53

O as visiskai nusivyliau Beauty blender kempinėle, man ji labai nepatiko, tokia porėta, tapšnojant ant veido ir lieka tos žymės. Iš oriflame turiu kempinėlę, kuri yra labai švelni ir gerai dengia

Reply
Živilė 2017-07-02 - 17:29

Migle, na va kaip visiems skirtingai 🙂 Oriflame nesu mėginusi 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
micelinis vanduo
MICELINIS VANDUO: ką gero galima įsigyti artimiausioje kosmetikos parduotuvėje?

Buvo laikai, kai vienintelis padorus Biodermos micelinio vandens konkurentas buvo Garnier (apžvalga). Tuo tarpu dabar, po savo micelinį, atrodo, turi...

Close