MĖNESIO MĖGSTAMIAUSI: muzika, asmenybė, kelionės, kosmetika ir kt. | 2017 BIRŽELIS

written by Živilė 2017-07-03

Kelionė

Laikas praleistas keliaujant, tikriausiai, pasmerktas būti nuostabiu. Birželio mėnesį kartu su draugu išnaršyta Portugalija yra vienas didelis “mėnesio mėgstamiausias”. Tačiau jei reikėtų išskirti labiausiai patikusią šalies vietą sakyčiau – Sagres. Kai atsistojus ant iškyšulio prieš akis matai tik neaprėpiamą vandenyną ir milžiniškas uolas, vaizdas iš tiesų užgniaužia kvapą. Nenuostabu, jog šį tobulo grožio kampelį portugalai laikė pasaulio kraštu! Sagres įamžintas nuotraukas sudėjau į šį įrašą, tuo tarpu likusios kelionės detales sutalpinsiu atskiruose įrašuose. Pirmąją dalį apie Porto kviečiu skaityti ČIA, o antrasis įrašas dienos šviesą išvys jau šią savaitę.

Muzika

Imagine Dragons jau kuris laikas turi mėgstamiausios muzikos grupės titulą, tačiau išgirdusi apie jų naujausią albumą “Evolve” nebuvau tikra ar liksiu sužavėta. Pasklidę pirmieji atsiliepimai tvirtino, jog naujasis jų albumas visiškai kitoks nei pamėgtasis “Night Visions” ar “Smoke and Mirrors”. Pastarieji tapo itin mėgiamais dėl savo “dark” elemento. Ir iš tiesų, į “Evolve” albumą nugulę kūriniai kur kas pozityvesni ir lengvesni, tačiau mano džiaugsmui – absoliučiai puikūs. Mėgstamiausi kūriniai: “Thunder”, “Believer”, “I don’t know why” ir “Whatever ir takes”. Būtent jie pastaruoju metu dažniausiai sukosi mano Spotify playlist’e.

Asmenybė

Alain de Botton turėtų būti girdėtas visiems mėgstantiems YouTube erdvėje žiūrėti edukacinius vaizdo įrašus apie psichologiją, santykius ar gyvenimą apskritai.  The School of Life kanale Alain de Botton neįtikėtinai įdomiai ir susistemintai dalinasi žiniomis apie psichoterapiją, politiką, sociologiją, santykius ir kt. Savo eilės knygų sąraše laukia ir autoriaus knygą  “Apie meilę”, kuri tikint atsiliepimais net labai verta dėmesio. Tačiau mėgstamiausių įraše Alain norėjau paminėti ne dėl knygų ar jo veiklos internete, bet dėl šį mėnesį perklausytos kalbos – “Why You Will Marry the Wrong Person” . Rekomenduoju!

Tinklaraštis

Jeigu nesate girdėję apie tinklaraštį Wait But Why tikriausiai slėpėtės po akmeniu. Visiškai subjektyvia nuomone, tai vienas įdomiausių tinklaraščių į pasaulį paleidžiantis visuomet aktualius, kūrybingai pateiktus, susimąstyti (ir tuo pačiu nusijuokti) priverčiančius įrašus. Iki šiol pats mėgstamiausias Wait But Why postas yra apie dalykų atidėliojimą (angl. procrastination): “Why Procrastinators Procrastinate”, tačiau šį mėnesį norisi rekomenduoti ir šviežiai perskaitytą “How to Pick Your Life Partner”.

Renginys

Kings of Leon koncertas buvo geriausia gimtadienio dovana (ačiū draugui!), kurią galėjau gauti. Atrasta bakalauro studijų laikais, KoL iki šiol yra viena klausomiausių muzikos grupių. Nors daugeliui KoL asocijuojasi su “Sex on fire” ir “Use Somebody”, pačiai, tai buvo pirmas kartas, kai puikiai žinojau absoliučiai visus koncerto metu atliktus kūrinius. KoL pasirodymas išsiskyrė ir tuo, jog skirtingai nei paprastai nutinka, puiki buvo ir apšildanti grupė – „Bear’s Den“. Labiausiai patikę KoL kūriniai iš naujojo albumo: “Walls”, “Eyes on you”, “Around the world”, “Over”. Nors daugelis kritikavo bendravimo su publika stygių, asmeniškai, tas visai neužkliuvo ir netrukdė mėgautis puikiu atlikimu.

Kosmetika

Kaip ir galima tikėtis, visą mėnesį praleidus kelyje kosmetikos naudojau minimaliai. Kadangi keliavome tik su kuprinėmis, didesniam jos kiekiui nebūtų buvę vietos. Nors tiesą sakant nebuvo ir noro. Visiškai pilnai pakako 3 produktų: Bioderma NUDE Touch toninio kremo su SPF 50+ (apžvalga), Max Factor “False Lash Effect” blakstienų tušo ir Benefit “Ready, Set, Brow!” antakių gelio. Labai retomis progomis, kai kelionės nuotraukose užsimanydavau atrodyti daugiau mažiau žmogiškai, išsitraukdavau ir ColourPop dažus  “Echo Park” . Būtent šį produktą galėčiau pavadinti mėnesio mėgstamiausiu. Be to, jog dovanoja gražią spalvą, jis išskirtinai puikiai išlieka dienos bėgyje.

O kas Jus labiausiai džiugino šį mėnesį?

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Monika 2017-07-07 - 21:28

Esu priklausoma nuo Tavo mėnesio mėgstamiausių 😀 liepos pirmomis dienomis po keliskart tikrinau tinklaraštį ar jau pasirodė naujas įrašas 😀

Reply
Živilė 2017-07-08 - 12:41

Ha ha, dabar būsiu įsipareigojusi neužmesti šios serijos 😀 nors man tiesą sakant irgi smagu juos rašyti 🙂 ačiū!

Reply

Komentarai

Read previous post:
5 geri kremai nuo saulės
5 geri kremai nuo saulės su mineraliniais filtrais

Nors ilgai ir viltingai laukėme, stebuklingo kremo išnaikinančio raukšleles ir kitus odos senėjimo požymius taip ir neišranda. Tačiau liūdėti tikrai...

Close