Kinetics nagų laikai su geliniu efektu

written by Živilė 2017-07-22

Pirmą kartą Kinetics nagų laikus išbandžiau dar kovo mėnesį, kai į namus atkeliavo 8 pavasariškų atspalvių kolekcija. Išbandžiau, susidariau puikiausią  įspūdį, o vieną buteliuką net įtraukiau į mėnesio mėgstamiausių sąrašą. Ir nepaisant gero starto, daugiau lakų netestavau. Dėl kitų priežasčių suprastėjusi nagų būklė privertė padaryti pertrauką nuo bet kokio lakavimo. Taip ir gulėjo jie kelis mėnesius ant lentynos, žiūrėjo į mano pusę ir baksnojo sąžinę, kad juos, tokius gražius palieku nenaudojamus.

Iš tokios istorijos seka pirmasis lakų privalumas – galiojimo laikas. Nors visus buteliukus atidariau pavasario pradžioje, vasaros viduryje jų formulė tokia pat gera. Kaip ir tada, taip ir dabar lakuojasi lengvai, gražiai ir be dryžių. Antrasis privalumas, yra faktas, jog lakai žaibiškai greitai stingsta. Tas, žinoma, puiku, jei esi nekantriausias žmogus ir vos nusilakavęs nagus sumąstai tvarkyti namus. Galiausiai, lakai iš tiesų žavingai spindi ir tikrai neblogai išlieka. Ne, ne 10 žadamas dienų (man tiek net gelinis ne visada išlaiko), tačiau pusę savaitės ištempia. Laikas, žinoma, priklausys nuo nago plokštelės būklės ir to, kaip kokybiškai atliktas manikiūras.

Privalumai

  • maloni formulė dengiasi lengvai ir lygiai;
  • greitai džiūsta (maždaug 10-15 min.);
  • iki pilnos spalvos užtenka 1-2 sluoksnių;
  • naudojant kartu su top-coat suteikia dailų spindėjimą;
  • ilgas galiojimo laikas;

Trūkumai

  • neišlieka žadamų 10 dienų, nors laikosi ir neblogai;

Verdiktas

Kinetics nagų lakai – kiek mažiau žinom, tačiau savo kokybė vargiai nusileidžia tokiems gigantams kaip O.P.I ar ANNY.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
The Ordinary peptidų serumas “Buffet”

The Ordinary greitai taps prekės ženklu, šiame tinklaraštyje susilaukusiu daugiausiai dėmesio. Natūralu, jog mieliausiai aprašau tuos produktus, kuriuos išsirenku ir...

Close