Geriausia kelionių paletė iš theBalm

written by Živilė 2017-08-02

Kelionių sezonui įpusėjus laikas aptarti (subjektyviu įsitikinimu) geriausią kelionių paletę – theBalm “Voyage 2 Holiday Face”. Nesvarbu ar laukia kelių savaičių žygis su kuprine ant nugaros ar ramus poilsis prie jūros, paletėje yra viskas, ko gali prireikti: 9 akių šešėliai, 2 spalvų lūpų dažai, švytėjimo suteikianti pudra, bronzinė pudra ir dviejų atspalvių skaistalai. Papildomai įsimetus tušą ir toninį kremą nieko daugiau iš esmės ir nereikėtų.

theBalm makiažo paletė Voyage 2

Tai, jog theBalm gamina dėmesio vertą kosmetiką nereikia net sakyti. Beveik niekada neturiu jiems priekaištų nei dėl gaminių sudėties, nei įpakavimo ar tuo labiau kokybės. Ši paletė nėra išimtis. Visi sausi produktai malonios, lengvai sklaidomos tekstūros, nebirūs. Net lūpų dažai į kuriuos žiūrėjau gana skeptiškai, pasirodė puikūs: pigmentuoti, nelipnūs, ilgai išliekantys. Vienintelis dalykas, ko pasigedau tai rudo, šalto tono akių šešėlio, kurį galėčiau naudoti antakiams ir šešėliui sukurti voko linkyje.

Privalumai

  • pigmentuoti, lengvai sklaidomi, byrėti nelinkę šešėliai;
  • ilgai išliekantys, malonios konsistencijos lūpų dažai;
  • švelnios tekstūros, saikingai pigmentuoti skaistalai ir bronzinė pudra;
  • dailiai spindinti švytėjimo suteikianti pudra;
  • didelis, kelionėse praverčiantis veidrodis;

Trūkumai

  • neradau.

Verdiktas

theBalm makiažo paletė Voyage 2 – kokybiška, praktiška, kompaktiška, puikiai tiks ne tik kelionėms, be ir kiekvienai dienai. Patiks mėgstantiems neapsikrauti ir prijaučiantiems šiltiems atspalviams.

Įsigyti galima topbeauty, feelunique ir kt.

 

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
MĖNESIO MĖGSTAMIAUSI: filmai, muzika, maistas, instagram, kosmetika ir kt. | 2017 LIEPA

Liepos mėnesis buvo pirmas, kai mėgstamiausius rašiau visų 4 savaičių bėgyje, o ne vienu ar dviem prisėdimais, kaip mano tinginio...

Close