The Ordinary makiažo bazė “High-Spreadability Fluid Primer”

written by Živilė 2017-08-04

Makiažo bazė nėra kažkas, ką naudoju kiekvieną dieną. Tačiau tomis dienomis, kai oda atrodo taip, lyg išvakarėse būtų išgėrusi butelį martinio, tokia priemonė gali išgelbėti jei ne pasaulį, tai bent jau dieną. Makiažo bazių yra įvairių. Vienos kovoja su raudoniu, kitos priduoda odai spindėjimo ar atvirkščiai matizuoja. Asmeniškai, dažniausiai naudoju silikonines bazes, kurios užpildo odos nelygumus, sukuria lygesnės odos įspūdį, padeda lygiau padengti makiažo pagrindą ir prailgina jo laikymą. The Ordinary “High-Spreadability Fluid Primer” – būtent tokia priemonė.

The Ordinary makiažo bazė “High-Spreadability Fluid Primer”

Pristydami savo produktą The Ordinary rašo, jog tai naujos kartos gruntas, turintis lengvą serumo konsistenciją ir padedantis išvengta nenatūraliai, netolygiai atrodančio makiažo. Niekaip tiksliau šio produkto greičiausiai neapibūdinčiau,  nebent pridurčiau, jog jis palieka šilkinės odos pojūtį ir prailgina kreminės pudros laikymą.  O vienintelis dalykas, kuris užkliuvo, tai galiojimo laikas. Ne, ne tas, kur užrašytas ant pakuotės, o realus. Vos įpusėjus buteliuką pastebėjau, kad priemonė ėmė keisti konsistenciją ir tapo kur kas tirštesnė. Gali būti, jog buteliuką ne visada sandariai uždarydavau ir dėl tokio pokyčio esu pati kalta, tad jei turite šią bazę, pasidalinkite, prašau, ar jums nenutiko tas pats.

Privalumai

  • lengva, serumo konsistencija;
  • po naudojimo oda lieka švelni, lyg šilkinė;
  • sukuriamas gražesnės, lygesnės odos įspūdis;
  • padeda makiažą padengti tolygiai, prailgina jo laikymą;
  • neturėtų erzinti odos, kimšti porų;
  • sudėtyje nėra kvapiklių;
  • labai prieinama kaina;

Trūkumai

  • nors žada pagerinti sausos odos būklę, sudėtis stokoja gerų drėkiklių;
  • su laiku ima keisti konsistenciją;

Verdiktas

The Ordinary makiažo bazė “High-Spreadability Fluid Primer” – minimalios, švelnios sudėties priemonė išpildo pagrindinius savo pažadus: užpildo odos nelygumus, sukuria gražesnės ir švelnesnės odos įspūdį. Be to, padeda gražiau padengti makiažą, prailgina jo laikymą. Tai tikrai puikus produktus, kuris asmeniškai patiko dar labiau nei kita, seniau aprašyta The Ordinary bazė “High-Adherence Silicone Primer”.

Sudėtis

Hexamethyldisiloxane, Cyclopentasiloxane, Caprylyl Methicone, PEG-12 Dimethicone, Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol (vitaminas E).

Įsigyti galima lookfantastic (€6.95), asos (€7.43), deciem (€7.20)

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
theBalm makiažo paletė Voyage 2
Geriausia kelionių paletė iš theBalm

Kelionių sezonui įpusėjus laikas aptarti (subjektyviu įsitikinimu) geriausią kelionių paletę - theBalm "Voyage 2 Holiday Face". Nesvarbu ar laukia kelių savaičių...

Close