Avene raminanti ir drėkinanti veido kaukė “Soothing Moisture Mask”

written by Živilė 2017-08-07

Kalbant apie odos priežiūrą vasarą dažniausiai akcentuojama būtinybė saugotis nuo neigiamo saulės poveikio. Kas, žinoma, puiku, tačiau tai nėra vienintelis priežiūros aspektas į kurį svarbu atkreipti dėmesį. Pakilus temperatūrai ir visą dieną leidžiant saulėje, odai iškyla rimta grėsmė sudirgti ir pavirsti į Sacharos dykumą. Tuomet, įprastas drėkinantis kremas ar serumas lieka būtinomis, bet ne pakankamomis priemonėmis ir ateina laikas veido kaukei. Prireikus tokios procedūros dažniausiai naudoju lakštines veido kaukes iš Lecler (apžvalga) ir Ellame (apžvalga), kurios puikiausiai atlieka savo darbą. Tačiau praktiškumo-patogumo atžvilgiu vis dar prijaučiu klasikinio tipo kaukėms, dėl ko praėjusį mėnesį su smalsumu testavau raminančią ir drėkinančią veido kaukę iš Avene.

 

Avene veido kaukė “Soothing Moisture Mask” – tiršta, praktiškai bekvapė, maloniai dengiasi ant veido, drėkindama ir vėsindama. Palikus ją 15-20 minučių didžioji dalis produkto susigeria, todėl tiek dėl konsistencijos, tiek dėl pojūčio primena itin riebų veido kremą. Kaip ir žadama aprašyme, po naudojimo oda atrodo švelnesnė, minkštesnė, labiau atsigavusi ir nuraminta, o makiažas dengiasi gražiau ir kiek ilgiau išlieka. Tačiau drėkinantis efektas, norisi sakyti, neužsilieka tiek ilgai, kiek galėtų. Dėl ko tokį produktą labiau rekomenduočiau turintiems ne itin sausą, o normalią ar mišrią odą.

Privalumui

  • maloni, riebų kremą primenanti konsistencija;
  • maitina, drėkina, minkština ir ramina odą;
  • vėsinantis pojūtis naudojant;

Trūkumai

  • galėtų labiau drėkinti;
  • gali šiek tiek kimšti poras;

 

Sudėtis ir verdiktas

Kaukės sudėtis – pakankamai saugi ir švelni, tačiau nėra kažkuo išskirtinė. Kaukės pagrindą sudaro terminis Avene vanduo, mineralinis aliejus, stearino rūgštis (riebioji rūgštis), kaprilo/kaprio trigliceridai, dygminų aliejus. Tokia priemonė, galima tikėtis, minkštins, drėkins, padės atstatyti odos apsauginį barjerą. Visgi naudingų medžiagų galėtų būti ir daugiau. Ypatingai atsižvelgiant į kainą. Geriausiai tiks normaliai ar mišriai odai, kuri yra pavargusi, sudirgusi, pasausėjusi, nusvilusi ant saulės.

Thermal spring waterMineral oilStearic acidCaprylic/capric triglycerideCarthamus tinctorius oilHydrogenated palm oilTriethanolamineGlyceryl stearateMicrocrystalline waxPEG-100 stearatePropylene glycolPEG-6 caprylic/capric glyceridesCarbomerDisodium EDTAFragrancePhenyl trimethicone

Įsigyti galima vaistinėse, beautyexpertlookfantastic.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
The Ordinary makiažo bazė "High-Spreadability Fluid Primer"
The Ordinary makiažo bazė “High-Spreadability Fluid Primer”

Makiažo bazė nėra kažkas, ką naudoju kiekvieną dieną. Tačiau tomis dienomis, kai oda atrodo taip, lyg išvakarėse būtų išgėrusi butelį...

Close