Tobulas vasaros rūbas | DIENOS DERINYS

written by Živilė 2017-08-10

Vasarą, kaip jau įprasta, išlendu iš džinsai-marškinėliai uniformos ir ją pakeičiu suknelėmis. Pastarųjų galiu turėti daugiau, nei visų kitų rūbų ar batų kartu sudėjus. Gerai pamąsčius panašiai jau yra ir dabar. Manęs (beveik) neintriguoja nauja rankinė ar batų pora, galiu laisvai apsieiti ir su praeito sezono basutėmis bei užpraeito sezono kuprine, tačiau net ir įsigijusi kelias naujas suknias jaučiuosi jų stokojanti. Jaučiu, jog tinkamai atitaikius kirpimą tai yra rūbas su kuriuo sunku prašauti. Ką jau kalbėti apie laisvumo pojūtį, atkeliaujantį kartu. Suknelė – mėgstamiausias pasirinkimas pasivaikščiojimui mieste, pasimatymui koncerte, pasibuvimui su draugais ar šokio vakarui. Kitaip sakant viskam, ką dievinu vasarą.

Balta, gėlių raštais išmarginta suknelė iš Zara gal ir nėra labiausiai akivaizdus pasirinkimas, ypatingai kasdienai. Kur kas dažniau iš spintos išsitraukiu tamsesnių spalvų rūbus (staigmena, staigmena), tačiau pasimatavusi šią buvau visiškai papirkta jos kirpimu. Pusinės rankovės, midi ilgis, juostinis dirželis ties liemeniu ir kišenės! Ar gi ne tiesa, jog kišenės kiekvieną rūbą daro kelis kartus geresniu? Vienintelis jos trūkumas, tai kiek besilamdanti medžiaga, tačiau karts nuo karto rytą pasitikus su lygintuvu, tai nebus didžiulė problema.

 O ką vilkėti vasarą labiausiai mėgstate jūs? 🙂

Zara gėlėta tunika  / Zara raudonos balerinos / Lindex delninė / ASOS pakabukas

Už nuotraukas dėkoju Olegui.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

Dovilė 2017-08-10 - 19:40

Wow! (inlove) labai gražu! Aš taip pat mègstu sukneles labiausiai ir ne tik vasarą 💛

Reply
Živilė 2017-08-10 - 20:32

Ačiū, Dovile! 😊 sukneles mėgstu visais metų laikais, bet vasarą ypatingai! Jų ir pasirinkimas didesnis šiltesniu metų laiku :))

Reply
Miglė 2017-08-11 - 11:10

Šita suknelė yra kažkas tokio ❤ Tau labai labai tinka!

Reply
Živilė 2017-08-11 - 11:39

Migle, ačiū labai! 😊

Reply

Komentarai

Read previous post:
"Tipinės" grožio blogerės arba užsimaskavusi reklamos agentūra
“Tipinės” grožio blogerės arba užsimaskavusi reklamos agentūra

Jeigu karikatūrų žurnale ar parodijų šou kam nors reikėtų pavaizduoti standartinį kosmetikos blogerį, tikriausiai, jis būtų nuo galvos iki kojų...

Close