Mėgstamiausios veido priežiūros priemonės | 2017 VASARA

written by Živilė 2017-08-17

Paleidžiant į pasaulį atskiras produktų apžvalgas gali būt sunku susidaryti bendrą vaizdą kaip visa tai supuola į vieną odos priežiūros rutiną, kokius produktus naudoju toliau, o gal net kartoju ir kokius padedu į šalį. Todėl vasarai artėjant link pabaigos, dalinuosi produktais, kuriems šiltuoju metų laiku buvau ištikimiausia bei trumpai papasakoti apie tai, kaip ir kada juos naudoju. Galbūt bus ne tik smalsu, bet ir naudinga, mat pastaruoju metu kaip niekada džiaugiuosi savo odos būkle, kas matyt reiškia, kad kažką darau gerai.

9 puikūs veido priežiūros produktai, kuriuos naudojau šią vasarą:

  1. Bioderma micelinis vanduo (apžvalga)
  2. Driu Beauty veido prausiklis.
  3. Driu Beauty veido tonikas (apžvalga)
  4. The Ordinary serumas “Niacinamide 10 % + Zinc 1 %” (apžvalga)
  5. The Ordinary serumas “Hyaluronic Acid 2 % + B5” (apžvalga)
  6. The Ordinary peptidų serumas “Buffet” (apžvalga)
  7. Avene “Skin Recovery” veido kremas (apžvalga)
  8. Lecler lakštinės veido kaukės  (apžvalga)
  9. Ellame lakštinės veido kaukės (apžvalga)

Kaip atrodo mano veido priežiūros rutina?

Vakare, prieš keliaudama miegoti, dienos makiažą pašalinu naudodama Bioderma micelinį vandenį ir Driu Beauty veido prausiklį. Toks, dviejų žingsnių valymas leidžia jaustis ramiai, jog į lovą keliauju su visiškai švaria oda. Tuomet, naudodama vatos pagalvėlę prabraukiu veidą Driu Beauty toniku. Kodėl taip darau, kviečiu skaityti įraše “Veido tonias: kas tai ir kam jis reikalingas?”. Galiausiai, ateina laikas niacinamido, hialurono bei peptidų serumams iš The Ordinary, kuriuos naudoju pakaitomis bei drėkinančiam veido kremui iš Avene “Skin Recovery”.

Ryte, dar kartą nuprausiu veidą pasiėmusi Driu Beauty prausiklį, papurškiu tos pačios firmos toniku ir jeigu ruošiuosi išeiti, tepu dieninį kremą su apsauga nuo saulės. Kadangi per visą vasarą apsauginius kremus keičiau beveik taip pat dažnai, kaip kojines žiemą, negaliu išskirti vieno, kurį rekomenduočiau labiausiai. Tačiau ieškantiems gero varianto rekomenduoju užmesti akį į įrašą “5 geri kremai nuo saulės su mineraliniais filtrais”.

Papildomai, jei yra laiko ir noro, naudoju švelnų veido šveitiklį ir veido kaukę, nors pastaruoju metu tai darau tikrai ne kasdien. Nors veido kaukėms labai ištikima nesu ir mėgstu jas kaitalioti, vasarą dažniausiai rinkausi lakštines kaukes iš Lecler ir Ellame, pilnai pateisinusias turėtus lūkesčius. Nors rekomenduočiau ir naujausią atradimą – Avene “Smoothing Moisture Mask” (apžvalga).

O kokios veido priežiūros priemonės buvo jums pačios mėgstamiausios šį sezoną?

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

Lina 2017-08-18 - 11:23

Sveiki, norėčiau sužinoti kaip naudojate ir derinate šiuos serumus, pvz peptidų ir hialurono? Ar naudojate abu ryte, vakare? Ar pakaitomis? Ar tepate kremą po abiejų naudojimo? Dėkui

Reply
Lina Kontrimaite 2017-08-18 - 12:47

Sveiki, kaip naudojate ir tarpusavyje derinate šiuos serumus, pvz. peptidų ir hialurono? Ar juos naudojate abu kartu ar pakaitomis? Rytais ir/ar vakarais? Ar po jų dar naudojate kremą?

Reply
Dalia 2017-08-18 - 20:56

Prausikliai (pakaitomis) Acure (oranžinis, riebiai odai) ir Sukin jautriai odai. Vakare: Dermapeutics Vital C serumas ir Bioderma Sensibio Light Cream. Ryte: The Ordinary Matrixyl ir Alpha Arbutin, ir kremai (jei einu į lauką) Andalou Brightening BB, (jei namie) Neostrata Pore Minimizing Anti-Shine Hydrating Gel. Surašiau ką būtent šiuo metu naudoju, tačiau visi produktai mėgstami. Neostrata buvo mano atradimas, nes pirmą kartą pirkau šį kremą-gelį, ir dabar jau antrą pakuotę turiu – jo naudojimas man labiau patinka nei Biodermos Mat Control (arba AKN), nes odos netempia, liečiant ant pirštų nelieka, sudėtis antrodo irgi nebloga. Labai patinka ir vitamino C serumas, irgi jau antrą buteliuką naudoju – jį randu išparduotuvėse, moku 7 eur, o sudėtis atrodo tikrai gera.

Reply
Ieva 2017-08-22 - 15:42

Sveiki, o as noreciau pasiteirauti ar teko naudoti taip vadinamas “esencijas” veidui, toks itin ispopuliarejes produktas, kazkas tarp serumo ir toniko, skysta konsistencija su visokiausiomis medziagomis. Naudoju siek tiek azijietiskos kosmetikos, tad ten labai populiarus sie produktai, o ir uzsienio kosmetikos tinklarasciai apie juos raso atrodytu vien gerus dalykus…

Reply

Komentarai

Read previous post:
Tobulas vasaros rūbas | DIENOS DERINYS

Vasarą, kaip jau įprasta, išlendu iš džinsai-marškinėliai uniformos ir ją pakeičiu suknelėmis. Pastarųjų galiu turėti daugiau, nei visų kitų rūbų...

Close